Dorost Jablonce zvítězil 18:1

25.10.2010 16:33:38 | Autor: Pavel Bukvic | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Dorost Jablonce zvítězil 18:1

Těžko uvěřitelného výsledku se dočkali diváci ve 12. kole České ligy staršího dorostu. FK Baumit Jablonec hostil Baník Most a rozstřílel ho 18:1. Nejvíce se střelecky dařilo Pavlatovi, který se radoval hned šestkrát.

Hráči jabloneckého Baumitu nastoupili k zápasu odhodláni odčinit porážku, kterou utrpěli minulý týden v Písku. Už ve druhé minutě se dostal do dobré šance Král, ale mírnou střelou nechal vyniknout brankáře. Za čtyři minuty se opět Král dostal do slibné šance. Obešel brankáře, ale mířil jenom do tyče. V 7. minutě střílel Linka a i tuto šanci dokázal brankář vytěsnit na roh. Z následného rohu Pavlata hlavičkoval mimo. O dvě minuty později Šidlo netrefil bránu. V 11. minutě se řítil Štemberk sám na gólmana, ten mu ale včasným vyběhnutím zneškodnil akci. Ve 14. minutě střílel znovu Štemberk a brankář jeho střelu chytil. Za minutu unikl po pravé straně Král a našel ve vápně střelce Štemberka, ten ale přestřelil branku. Po několika slibných akcích se Baumit v 17. minutě konečně dočkal. Štěpánek po individuální akci a úniku po pravé straně prostřelil brankáře. Ve 23. minutě Pavlata z otočky ve velkém vápně střelou k tyči zvyšoval náskok na 2:0. Až ve 26. minutě vybojoval soupeř první roh. Za dvě minuty z první vážnější akce se Most prosadil a dal první gól. Ve 32. minutě se konečně trefil Král. Po rohu Linky ve skluzu zvyšuje náskok na 3:1. Ve 39. minutě Pavlata přihrál do běhu Královi, který se řítil sám na brankáře a nedal mu šanci vyniknout. Do kabin domácí odcházeli za slibného výsledku 4:1.

Čtrnáct branek za poločas

Minutu po začátku druhého poločasu Štemberk přestřelil branku z malého vápna. Od 48. minuty naplno Jablonec ukázal svou sílu. Linku faulovali ve vápně a Pavlata proměnil penaltu na 5:1. V 54. minutě Štemberk přehodil vybíhajícího brankáře už na 6:1. V 56. minutě Štemberk utekl po pravé straně, nahrál Kubistovi a ten se nemýlil na 7:1. V 60. minutě Linka mířil do černého a zvyšuje na 8:1. V 63. minutě upravoval Štemberk 9:1. O minutu později se opět nemýlil Kubista na 10:1. V 66. minutě přidává gól Pavlata na 11:1. V 69. minutě se trefil po rohu Kopecký na 12:1. V 74. minutě z penalty Pavlata skóruje na 13:1. V 78. minutě Štěpánek uklidil míč do sítě na 14:1. V 81. minutě opět Pavlata střílel na 15:1. V 84. minutě se konečně radoval Šidlo na 16:1. V 85. minutě Kubista krásnou střelou zvýšil na 17:1. Účet neuzavřel nikdo jiný, než kapitán mužstva Pavlata, který dovedl své ovečky až k rekordnímu výsledku 18:1.

FK Baumit Jablonec - FK Baník Most 18:1 (4:1)

Branky: 17. Štěpánek, 23. Pavlata, 32. a 39. Král, 48. Pavlata (PK), 54. Štemberk, 56. Kubista, 60. Linka, 63. Štemberk, 64. Kubista, 66. Pavlata, 67. Kubista, 74. Pavlata (PK), 78. Štěpánek, 81. Pavlata, 84. Šidlo, 85. Kubista, 86. Pavlata - 28. Peter. ŽK: 1:3

FK Jablonec: Vavřich - Helm, Šidlo, Kopecký, Pfeifer - Štěpánek, Pavlata, Linka (65. Hájek), Turbák - Štemberk, Král (54. Kubista)

FK Banik Most: Trhlík (46. Suchý) - Baher, Káš, Žák (75. Holman), Svoboda - Ferko, Longauer, Jirák, Peter - Lokes (61. Kočí), Bandry

 


Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 13 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Při zásahu u požáru v Novém Boru zemřel dobrovolný hasič

Od brzkých ranních hodin 30. 11. 2022 zasahovali profesionální i dobrovolní hasiči Libereckého kraje u požáru roubeného domu v Novém Boru, části Arnultovice. Při zásahu zemřel člen jednotky sboru dobrovolných hasičů Skalice u České Lípy. Během hašení požáru se na dobrovolného hasiče zřítila stropní konstrukce. Ostatní zasahující hasiči ho ze sutin vyprostili, okamžitě byla zahájena resuscitace, která byla neúspěšná. Ministr vnitra Vít Rakušan vyjádřil lítost nad ztrátou lidského života: „Upřímně mě mrzí, co se při požáru stalo a chtěl bych vyjádřit soustrast rodině a všem pozůstalým."

Na Záborčí v Malé Skále vzpomínali na rodáka armádního generála Aloise Lišku

V neděli 20. listopadu 2022 uplynulo 127 let od narození armádního generála Aloise Lišky. „Každý kámen, každý strom na Záborčí bych políbil, kdybych se tam mohl vrátit." Tuto tesklivou větu napsal armádní generál Alois Liška v dopise tři roky před svou smrtí svému příteli Ing. Vlčkovi. Dvakrát opustil svoji zemi, aby pomohl bojovat za vlast, za svobodu a za demokracii. Potřetí musel emigrovat, aby zachránil svůj život. Vzpomínky na rodáka Z Malé Skály - Záborčí armádního generála Aloise Lišku se zúčastnil hejtman Libereckého kraje pan Martin Půta. Poděkování patří i členům Roty Nazdar za přípravu i čestnou stráž u obelisku, příbuzným pana generála za občerstvení a každoroční možnost uskutečnění vzpomínkové akce. A samozřejmě všem, kteří přišli vzdát hold významnému rodákovi.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Nové Vsi nad Nisou se přetočil přes střechu a skončil s autem v potoce
Vánoční strom a betlém rozsvítili i v Loužnici
Zítřek se nekoná divadlo nezaplnil, nabídl ovšem intenzivní zážitek
Výstavu betlémů a pohlednic Jiřího Škopka pořádají v Hejnicích
Naučná stezka horského spolku provede ještědskými vápenci

Nejčtenější články

01.12.: Autobusová linka z Jablonce vede až na Maliník, vznikla tam otočka
03.12.: V Nové Vsi nad Nisou se přetočil přes střechu a skončil s autem v potoce
02.12.: Na silnici z Kokonína do Pulečného řidiči jezdí po novém povrchu

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

VAMA - trezory a sejfy vám nabízí veškerý sortiment produktů pro ochranu vašich cenností

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace