Do jablonecké restaurace během jedné noci přišel třikrát krást

20.08.2022 15:46:23 | Autor: pjs | Rubrika: Krimi | Obce: Jablonec nad Nisou

Do jablonecké restaurace během jedné noci přišel třikrát krást

Nenapravitelnému zloději, který třikrát v noci přišel krást do jedné jablonecké restaurace, policisté sdělili podezření ze spáchání dvou trestných činů.

„V uplynulých dnech policisté z Obvodního oddělení v Jablonci nad Nisou ve zkráceném přípravném řízení sdělili 34letjému muži podezření ze spáchání trestných činu krádež a poškození cizí věci, kterého se dopustil 11. července letošního roku v Jablonci nad Nisou," sdělila tisková mluvčí jablonecké policie Dagmar Sochorová.

Tehdy krátce po půlnoci po vypáčení zadních vchodových dveří vnikl do jedné z jabloneckých restaurací, ve které prošel prostorem restaurace i kuchyně. V té době tam odcizil pokladnu s drobnými mincemi v hodnotě 4000 Kč a z objektu odešel, aby se zase krátce před druhou hodinou vrátil a odcizil reproduktor. To mu zřejmě ještě nestačilo a do restaurace vypáčenými dveřmi přišel ještě jednou v půl čtvrté a na svůj lup si přinesl i batoh. Během této třetí „návštěvy" z restaurace odnesl vitamínové doplňky, 3 kg sýra Eidam a 5 kg vepřového bůčku. Svým jednáním tak způsobil celkovou škodu ve výši 25 202 Kč, z toho 12 000 Kč na poškození dveří.

„Podezřelý byl navíc za takový skutek již v uplynulých třech letech dvakrát pravomocně odsouzen, a to Okresním soudem v Jablonci nad Nisou a Okresním soudem v Liberci. Vzhledem k této skutečnosti mu nyní za spáchání uvedených trestných činů hrozí v případě odsouzení trest odnětí svobody až na tři roky," dodala policejní mluvčí.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Policie hledá svědkyni krádeže v domě na Železnobrodsku
Zveřejněná výzva pomohla dopadnout pachatele krádeže platební karty
Podvodníci nadále útočí na seniory v Libereckém kraji
Tanvaldští policisté zadrželi recidivistu krátce po činu
Jablonečtí kriminalisté dopadli pachatele sériových krádeží

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V Bělé oslaví 80 let klubu zápasem proti Slovanu Liberec

Klub SK Jívan Bělá oslaví 80 let od založení klubu v sobotu 15. června zápasem proti mistrům Slovanu Liberec. Přijet by měli například Nezmar, Štajner, Gebre Selassie, Janů, Holeňák, Obajdin či Hadaščok. Více podrobností

Dopravní opatření pro linky č. 109 a 131

Pokládka finální asfaltové vrstvy v ulici U Přehrady od pondělí 10. do neděle 16. června je důvodem nového dopravního opatření pro linky č. 109 a 131 (školní linka). Dokončovací práce rekonstrukce ulice U Přehrady, které provádí Krajská správa silnic LK, si vyžádají ještě další změny a omezení dopravy. Po stejnou dobu, tedy od 10. do 16. 6., bude také dočasně zrušená zastávka U Přehrady. Náhradní zastávka pro linky č. 109 a 131 bude v ulici Svatopluka Čecha u plaveckého bazénu. Linky budou jezdit po následující objízdné trase: U Přehrady - Svatopluka Čecha - Mánesova - Palackého, kde se napojují na standardní trasu.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Potvrzeno: Kozel na Střelnici
Memorandum o Ještědu má otevřít kraji možnost koupě objektu
Plavecký bazén zatím uzavřen: Komplikace při výměně skříněk
Křížem krážem Semilskem až na Myší skálu
V Maloskalské galerii zahájí výstavu nazvanou Mařka

Nejčtenější články

17.06.: Plavecký bazén zatím uzavřen: Komplikace při výměně skříněk
15.06.: Zvládli 39 pater za šest a půl minuty
17.06.: Potvrzeno: Kozel na Střelnici

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace