Cestovní ruch v kraji má nové ambasadorky. Zacílí na rodiny s dětmi

08.06.2024 23:15:12 | Autor: Jan Mikulička, KÚ Libereckého kraje | Rubrika: Zprávy | Obce: Příchovice,Jablonec nad Nisou,Liberecký kraj

Cestovní ruch v kraji má nové ambasadorky. Zacílí na rodiny s dětmi

Nové ambasadorky cestovního ruchu pro letošní rok má Liberecký kraj. Jsou to influencerky Naomi Adachi a Andre Antony. Po celý rok se budou věnovat propagaci míst přitažlivých pro turisty a zážitků v regionu.

Naomi Adachi, která reprezentuje cílovou skupinu mileniálů, představí tři výlety zaměřené na gastronomické zážitky a pohodové výlety. Andrea Antony se bude soustředit na rodiny s dětmi a nabídne tipy na rodinné výlety.

„Snažíme se využívat takových informačních kanálů, které konkrétní cílové skupiny využívají. Pro mladé je doporučení influencerů podstatným zdrojem inspirace," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestoní ruch Libereckého kraje.

První výlet s Naomi Adachi zamířil do Jizerských hor, konkrétně Jablonce nad Nisou a Liberce. Jeho cílem bylo zdůraznit výhody online vstupenky eLpass, díky které mohla influencerka navštívit Botanickou zahradu Liberec a Severočeské muzeum v Liberci.

Naomi také nezapomněla navštívit oblíbené gastro podniky. V Liberci ochutnala speciality v Mikyně a v Jablonci nad Nisou zavítala do proslulé Pralinqy. Součástí výletu byla i návštěva rozhledny Císařský kámen, odkud se návštěvníkům naskýtá pohled na Ještědský hřbet, Liberec, Jablonec nad Nisou, jižní svahy Jizerských hor, západní Krkonoše a Český ráj se zříceninou Trosky.

První výlet s Andreou Antony se uskuteční v první polovině června, kdy se influencerka vydá do Krkonoš, konkrétně do Harrachova. V rámci programu bude mít možnost navštívit to nejlepší z jeho blízkého okolí, jako je například rozhledna Štěpánka nebo Čertova hora.

Naomi Adachi a Andrea Antony budou i nadále v průběhu roku objevovat krásy Libereckého kraje a sdílet své zážitky s veřejností. Jejich další výlety budou postupně k vidění na sociálních sítích Region Liberec.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Kluci z Prahy zamířili do Českého ráje za veterány i ke granátům
Ambasadoři Regionu Liberec objevovali krásy kraje i v roce 2023
Máchův kraj hostil Kluky z Prahy. Navštívili Muzeum Čtyřlístku i Ralsko
Ambasadoři kraje pro rok 2023 se opět vypraví za sportem i kulturou
Po Krkonoších a Lužických horách zamířili Kluci z Prahy do Jizerek
Představují ambasadory Libereckého kraje. Vypraví se do hor i za jídlem
Kluci z Prahy opustili YouTube a vyrazili na výlet do Lužických hor
Liberecký kraj láká na zajímavá místa, chce se představit i na Tik Toku
Youtubeři dobývají Liberecký kraj. Kluci z Prahy vyrazili do Krkonoš

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V Bělé oslaví 80 let klubu zápasem proti Slovanu Liberec

Klub SK Jívan Bělá oslaví 80 let od založení klubu v sobotu 15. června zápasem proti mistrům Slovanu Liberec. Přijet by měli například Nezmar, Štajner, Gebre Selassie, Janů, Holeňák, Obajdin či Hadaščok. Více podrobností

Dopravní opatření pro linky č. 109 a 131

Pokládka finální asfaltové vrstvy v ulici U Přehrady od pondělí 10. do neděle 16. června je důvodem nového dopravního opatření pro linky č. 109 a 131 (školní linka). Dokončovací práce rekonstrukce ulice U Přehrady, které provádí Krajská správa silnic LK, si vyžádají ještě další změny a omezení dopravy. Po stejnou dobu, tedy od 10. do 16. 6., bude také dočasně zrušená zastávka U Přehrady. Náhradní zastávka pro linky č. 109 a 131 bude v ulici Svatopluka Čecha u plaveckého bazénu. Linky budou jezdit po následující objízdné trase: U Přehrady - Svatopluka Čecha - Mánesova - Palackého, kde se napojují na standardní trasu.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Potvrzeno: Kozel na Střelnici
Memorandum o Ještědu má otevřít kraji možnost koupě objektu
Plavecký bazén zatím uzavřen: Komplikace při výměně skříněk
Křížem krážem Semilskem až na Myší skálu
V Maloskalské galerii zahájí výstavu nazvanou Mařka

Nejčtenější články

17.06.: Plavecký bazén zatím uzavřen: Komplikace při výměně skříněk
17.06.: Potvrzeno: Kozel na Střelnici
15.06.: Zvládli 39 pater za šest a půl minuty

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace