Čestný gól béčka proti Mostu dal v závěru Kubín

24.03.2024 17:45:51 | Autor: Jaroslav Hrabák, pjs | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Reprezentační přestávka se 3. ligy netýká, takže si to na mšenské umělce rozdali domácí s favorizovaným Mostem.

FK Jablonec B - FK Baník Most-Souš 1:3 (0:2)

Od prvních minut bylo zřejmě, že za delší konec provazu budou tahat hosté. Byli prostě lepší a již ve 12. minutě si zásluhou Stradinse zajistili vedení, které si pojistili ve 27. minutě gólem Novického, na oba góly poslal výstavní centry Cibulka.

Pokud domácí chtěli s utkáním něco udělat, tak ambice jim hosté vzali v 55. minutě, když autor vedoucího gólu Stradins Fendricha prostřelil na 0:3. To hosty uklidnilo, šli si jasně za vítězstvím a ani gól domácího Kubína v 85. minutě nestačil na změnu závěrečného výsledku.

Branky: 85. Kubín - 12. Stradins, 27. Novický, 55. Stradins.
Karty: 57. Kubát (JBB).
Rozhodčí: Nenadál - Kvaček, Beneš.

* FK Jablonec B: Fendrich - Breda(C), Diviš, Hušek, Karban, Kubát, Kubín, Malý, Nykrín, Svoboda, Velich. Náhradníci: Reiner - Gaši, Hanzlíček, Kubín, Melka, Ritter.

* FK Baník Most - Souš: Lichtenberg - Bína, Cibulka, Jacoboviny, Kubeš, Novický, Novotný, Pátek(C), Petržílka, Radba, Stradins. Náhradníci: Kosinský - Marhoul, Rjaska, Sedlák, Štefko.