Úspěšný vstup béčka FK Jablonec do jara

10.03.2024 07:51:00 | Autor: Jaroslav Hrabák, pjs | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Jablonecké béčko vstoupilo do ČFL úspěšně. Minulý týden remizovalo v Ústí nad Labem 1:1 když gól vstřelil Gaši, v sobotu pak zahájilo jaro vítězně v Břízkách s béčkem Pardubic.

FK Jablonec B - Pardubice B 2:1 (0:0)

Zápas to byl vyrovnaný a velice zajímavý. Hosté se představili jako kvalitní tým, ale štěstí se přiklonilo k domácím bojovníkům. Ve 22. minutě měli první šanci hosté, ale nevytěžili nic, ve 32. další, ale míč naštěstí pro domácí trefil jenom boční síť.

Góly padaly až po změně stran. V 55. minutě se prosadil domácí Ritter, v 65. hostující tým vyrovnal, gól dal Miláček. Z bodu se neradovali kluci z města perníku dlouho, hned v 66. se povedla střela Velichovi a byly to tři body pro domácí.

Zápasová statistika:

Branky: 55. Ritter, 66. Velich - 65. Miláček. Rozhodčí: Kolátor - Baum, Krupka. Karty: 81. Svoboda (JBB) - 44. Lupač (PCB), 75. Brož (PCB), 90+2. Tecl (PCB). Diváci: 100. FK Jablonec B: Kotlín - Malý, Diviš, Hušek, Werani, Gaši (90+3. Hanzlíček), Kubín T., Ritter, Breda (C) (83. Nykrín), Velich, Kubát (65. Svoboda). Náhradníci: Reiner - Kubín M., Nykrín, Hanzlíček, Svoboda. Trenér: Vomáčka B.