Úspěšný vstup béčka FK Jablonec do jara

10.03.2024 07:51:00 | Autor: Jaroslav Hrabák, pjs | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Úspěšný vstup béčka FK Jablonec do jara

Jablonecké béčko vstoupilo do ČFL úspěšně. Minulý týden remizovalo v Ústí nad Labem 1:1 když gól vstřelil Gaši, v sobotu pak zahájilo jaro vítězně v Břízkách s béčkem Pardubic.

FK Jablonec B - Pardubice B 2:1 (0:0)

Zápas to byl vyrovnaný a velice zajímavý. Hosté se představili jako kvalitní tým, ale štěstí se přiklonilo k domácím bojovníkům. Ve 22. minutě měli první šanci hosté, ale nevytěžili nic, ve 32. další, ale míč naštěstí pro domácí trefil jenom boční síť.

Góly padaly až po změně stran. V 55. minutě se prosadil domácí Ritter, v 65. hostující tým vyrovnal, gól dal Miláček. Z bodu se neradovali kluci z města perníku dlouho, hned v 66. se povedla střela Velichovi a byly to tři body pro domácí.

Zápasová statistika:

Branky: 55. Ritter, 66. Velich - 65. Miláček. Rozhodčí: Kolátor - Baum, Krupka. Karty: 81. Svoboda (JBB) - 44. Lupač (PCB), 75. Brož (PCB), 90+2. Tecl (PCB). Diváci: 100. FK Jablonec B: Kotlín - Malý, Diviš, Hušek, Werani, Gaši (90+3. Hanzlíček), Kubín T., Ritter, Breda (C) (83. Nykrín), Velich, Kubát (65. Svoboda). Náhradníci: Reiner - Kubín M., Nykrín, Hanzlíček, Svoboda. Trenér: Vomáčka B.

Videosestřih z minulého utkání v Ústí nad Labem 1:1:


Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Kulturní aktivity v regionu letos podpoří kraj více než 2,5 milionem korun

Rozdělení dotačního programu nazvaného 7.1 Kulturní aktivity v Libereckém kraji pro rok 2024 odsouhlasilo na svém zasedání krajské zastupitelstvo. Žadatelé obdrží celkem 2.615.379 korun.„V letošním roce jsme měli původně v tomto dotačním programu dva miliony korun. Žadatelé připravili projekty ve dvojnásobné výši, proto jsme využili zbylých prostředků z nevyčerpané alokace minulých období a přidali jsme přes šest set tisíc, abychom mohli uspokojit více žadatelů," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Rok české hudby podpoří kraj téměř osmi sty tisíci korun

Téměř osm set tisíc korun věnuje Liberecký kraj na podporu české hudby: Děje se tak prostřednictvím speciálně zaměřeného dotačního programu 7.11 Rok české hudby. Celkem si pořadatelé kulturních akcí z oblasti klasické hudby rozdělí 769 015 korun. „Liberecký kraj se připojil tímto dotačním programem k oslavám české hudby, které Rok české hudby přináší. Jsem ráda, že v kraji vznikají kvalitní hudební projekty, které si podporu zaslouží a přinesou posluchačům a divákům radost a krásný kulturní zážitek," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Trojstrannou zahraniční spolupráci připomenou Slavnosti Trojzemí
Hořel dům v libereckém Starém Harcově. Hasiči zachránili dvě osoby
Slavíme Den Země
Obrazem: Sto zvířat rozeznělo zaplněnou sokolovnu ve Sklenařicích
Jablonecké muzeum připravuje jarní bižuterní kurz

Nejčtenější články

21.04.: Tak co vlastně ten tým umí?
20.04.: Kraj vybral firmu, která provede rekonstrukci Lidových sadů
21.04.: Obrazem: Liberečtí stolní tenisté postoupili do semifinále extraligy

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace