Blesk zaznamenal šestou prohru v řadě
14.08.2018 10:16:21 | Autor: Matyáš Fous, lj | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Hráči Blesku Jablonec nastoupili v sobotu 11. srpna netradičně pouze k jednomu domácímu utkání. Na Ash Fieldu přivítali Olympii Blansko, soupeře, který ještě nedávno hrával 1. ligu, dnes již však nastupuje proti soupeřům v Extralize.
Za domácí se na nadhazovacím Kopci představil Petr Kavan, který předvedl solidní výkon, avšak kvůli neschopnosti Blesku stahovat body a velkému množství chyb v obraně vzaly veškeré šance na vítězství brzy za své. Blanenskému nadhazovači Davidu Farkašovi se po dobu sedmi směn dařilo držet Jablonecké zkrátka a připsal si tak výhru. Zápas skončil po osmi směnách za stavu 4:15 z pohledu domácích.
Poučeni z chyb, vydali se jablonečtí baseballisté k odvetě bojovat do Blanska, kde odehráli druhý ze vzájemných zápasů proti Olympii. Za Blesk se na kopci představil Lukáš Roubíček a za domácí Štěpán Havlíček. Oba nadhazovači si počínali velmi dobře a žádné pálkařské hody se nekonaly. Jablonečtí oproti sobotě vylepšili defenzivu, ale na pálce to byl zmar a zoufalství. Jediný hit utkání si za Blesk připsal Jan Výbora. Olympia si tak udržela čisté konto a i v druhém zápase zvítězila, tentokrát 3:0.
„S výsledky rozhodně spokojeni nejsme, ale v druhém utkání jsme viděli velký posun a to, že jsme schopni se poučit z chyb. Musíme to teď hodit za hlavu a soustředit se na nadcházející utkání, ve kterých nám půjde nejen o případnou účast v Extralize, ale zejména o nasazení do play-off 1. ligy," sdělil médiím Matyáš Fous.
Po tomto víkendu má za sebou Blesk všechny extraligové soupeře. V tuto chvíli se v tabulce Nadstavby o Extraligu nachází na pátém místě s bilancí dvou výher a šesti proher. Šance na postup do Extraligy stále žijí, ale Jablonečtí budou muset být prakticky stoprocentní a zároveň doufat v zaváhání soupeřů.
Jestli se jabloneckým baseballistům podaří udržet v bojích o nejvyšší soutěž se můžete přijít sami podívat již tuto sobotu 18. srpna od 13:00, kdy Blesk na domácím hřišti přivítá tradičního soupeře Sokol Hluboká.
Související články
Zmar a zoufalství na Ash Fieldu
Obrazem: Baseballisté Jablonce začali nadstavbu výhrami nad Olomoucí
Blesk bude bojovat o extraligu
Diskutujte s námi
Firmy v regionu Jablonec nad Nisou
Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
V Jilemnici začali se stavbou sněhové sochy hraběte Harracha
Na jilemnickém náměstí začala v pondělí 6. února vznikat sněhová socha. Tentokrát ale nikoli tradičního Krakonoše, ale protože rok 2023 je vyhlášen Národním památkovým ústavem rokem hraběcího rodu Harrachů, tak letos bude mít sněhová socha podobu hraběte Harracha. Socha má být hotová již ve středu 8. února. Více fotografií
Kraj pomáhá příspěvkovkám při zadávání veřejných zakázek
Vyhledat veřejné zakázky téměř všech příspěvkových organizací Libereckého kraje lze na profilu zadavatele. Nedávno se tam přidala i liberecká zoo, kterou kraj vloni převzal do své správy. Kraj svým příspěvkovým organizacím při administraci veřejných zakázek výrazně pomáhá. „Liberecký kraj i jeho příspěvkové organizace postupují při zadávání veřejných zakázek dle Směrnice Rady Libereckého kraje č. 1/2021 k zadávání veřejných zakázek. Směrnice určuje postupy zejména u menších veřejných zakázek, které jsou od 200 000 korun bez DPH uveřejňovány na profilu zadavatele. Na tomto místě je možné vyhledat i veřejné zakázky téměř všech 87 příspěvkových organizací, které kraj zřizuje. Jedná se o střední školy, domovy důchodců nebo muzea. Dodavatelé tak naleznou informace o veřejných zakázkách na jednom místě," uvedl Zbyněk Miklík, náměstek hejtmana pro resort ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky.
Nejnovější články
Nový jablonecký dopravce vrší jednu poruchu za druhou
V Tanvaldě zvou na představení Než přijde doktor
Mladá řidička přehlédla v Jablonci seniora na přechodu pro chodce
Obrazem: Sportovec roku Jablonecka 2022
Od 13. února uzavřou ve Svijanech most přes železniční trať
Nejčtenější články
07.02.: Hořelo opět v bývalé nádražní budově v Jablonci
08.02.: Hořel rodinný dům v Loužnici, zasahovalo osm jednotek hasičů
06.02.: Řidička pod vlivem alkoholu u Frýdštejna narazila do několika stromů
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS fake watches uk
fake watches
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.