Blesk bude bojovat o extraligu
20.07.2018 09:03:53 | Autor: Matyáš Fous, lj | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Po měsíc a půl dlouhé pauze se na Ash Field vrací baseball. Základní část zakončili Jablonečtí na druhém místě tabulky 1. ligy, a zajistili si tak účast v nadstavbě o extraligu, ve které se utkají týmy, které po základní části zaujímaly poslední čtyři příčky Extraligy a první čtyři místa prvoligové tabulky. Do extraligy pak z těchto osmi týmů postoupí čtyři nejúspěšnější.
Blesk se tak z prvoligových týmů utká se Sabatem Praha, Sokolem Hluboká a Klasikem Frýdek-Místek. Z extraligových klubů narazí jablonečtí baseballisté na Olympii Blansko, Skokany Olomouc, Techniku Brno a Třebíč Nuclears. S každým soupeřem odehraje Blesk dva zápasy, což znamená sedm hracích víkendů, během kterých se Jablonečtí představí před domácím publikem hned šestkrát.
Pro fanoušky Blesku to znamená, že budou mít šanci se velkou měrou podílet na případných úspěších Blesku. První dvojzápas nadstavby se na Ash Fieldu odehraje 22. července, kdy jablonečtí přivítají extraligové Skokany Olomouc, začátky zápasů tradičně ve 13 a 16 hodin.
Začátkem září Blesk dále čekají boje v play - off 1. ligy, kde se pokusí dosáhnout na titul. Rozlosování soupeřů pro tuto část soutěže závisí na výsledcích z nadstavby, a tak si jablonečtí baseballisté nebudou moci dovolit vypustit jediný nadhoz či odpal.
Kvalitní soupeři a vidina titulu jsou předzvěstí kvalitního baseballu, a tak doufáme, že si cestu na domácí zápasy Blesku najde co nejvíce fanoušků. Diváci se také mohou těšit na akce Silent Afternoon a Pirates Day, které jsou naplánovány na konec léta.
Související články
Ofenzivní smršť na Ash Fieldu
Napůl úspěšný výjezd baseballistů do Brna
S ligovým rivalem se Blesk rozešel smírně
Blesk na Opening Day vítězný
Diskutujte s námi
Firmy v regionu Jablonec nad Nisou
Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Od soboty 14. června je dočasně zrušená zastávka Pražská
Od soboty 14. června platí dočasné dopravní opatření pro linky MHD č. 101, 105, 107, 108, 113 a 133. Zastávka Pražská je zrušená, důvodem jsou stavební práce. Jako náhradní dočasně poslouží zastávka U gymnázia.
Lešení se stěhuje kolem turnovské knihovny, pracuje se na fasádě
Mezi řadou pracovních činností, které probíhají na stavbě nové knihovny ve Skálově ulici v Turnově, jsou teď nejvíce viditelné práce na vnějším obalu budovy - fasádě. Nejprve bylo lešení na místě promítacího plátna letního kina, kde probíhala montáž zateplovacího systému, nyní je již promítací plocha připravená a práce na fasádě postupují na dalších stěnách. Z venku se dodělávají ještě potřebné zemní práce. Více podrobností a fotografie na Našem Pojizeří
Nejnovější články
Obrazem: Jubilejní 20. ročník Spanilé jízdy Cyklostezkou Járy Cimrmana
Devět kachňátek se vylíhlo na terase krajského úřadu
Harrachov zná již program na léto 2025
Přírodu na Sněžce opět chrání ochranné sítě
Opravy v polovině června omezí kapacitu parkovacího domu v Liberci
Nejčtenější články
10.06.: Střípky městské policie: Záchrana pacientky a bitka kamarádů
10.06.: Natrhej si kytici lupiny, pomůžeš přírodě
11.06.: Opravy v polovině června omezí kapacitu parkovacího domu v Liberci
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.