V pátek 14. února se ve sportovní hale v Tanvaldu konal již 11. ročník tradičního sportovního plesu. Pořádající TJ SEBA Tanvald připravila pro zcela naplněnou halu pěkný kulturní zážitek. | více

30.01.2014 | Školství | Velké Hamry | foto (9)
S opožděným nástupem „paní Zimy" se podařilo zprovoznit v areálu Základní školy Velké Hamry kluziště. Žáci tak mají možnost zpestření tělesné výchovy a výuky bruslení. Kluziště je samozřejmě přístupné i široké veřejnosti. | více

Hamry znovu otáčely zápas, Mšeno B jasně prohrálo

20.10.2013 | Sport | Velké Hamry
Ještě v 78. minutě Hamrováci prohrávali v Lomnici 2:1, ovšem poté zaúřadoval fantom Miček, který svými dvěma góly strhl vítězství na stranu hostů. Zvýšil tak svoji sezonní bilanci na devět gólů. | více

3. ročník podzimní sportovní zábavy

16.10.2013 | Kultura
Tentokrát tematicky laděná do indiánských zvyklostí. Oddíl tanvaldských basketbalistů pořádá tuto akci již potřetí za sebou jako určitý úvod do plesové sezony. | více

Hamry rozstřílely Frýdlant 6:1

13.10.2013 | Sport | Velké Hamry
Ve 20. minutě vstřelil Miček gól na 3:0 a už asi nikdo nepochyboval o vítězství domácích. Hosté sice snížili, ale poté dostali další tři branky, když Mičkovi dopřáli dokonce hattrick. | více

Hamry zachránily bod v nastavení

06.10.2013 | Sport
Velice těžké utkání mají za sebou fotbalisté Velkých Hamrů v Rynolticích, kde jim nepříjemný povrch a soupeř činili velké problémy. Nakonec bod za remízu 3:3 vystřelil pro Hamrováky v 92. minutě Miček. | více

Fotbalisté Hamrů otočili s Horní Brannou

30.09.2013 | Sport | Velké Hamry
Nevýraznou první půli dokázali Hamrováci famózně napravit, když systematickým tlakem vstřelili dvě branky a vyhráli 2:1. | více

Desná vedení neudržela a prohrála

29.09.2013 | Sport | Desná v Jizerských horách
Po minulé jasné výhře nad celkem z Doks to vypadalo ne lepší časy. Ty se ale odkládají, protože další nevýrazný desenský výkon znamenal prohru na umělce v Doubí 3:1. | více

18. ročník Tanvaldského poháru

11.09.2013 | Sport | Tanvald | foto (115)
Tanvaldské sídliště Výšina se v sobotu 7. září proměnilo v hasičský areál pro soutěž v požárním útoku. Sbor dobrovolných hasičů Horní Tanvald ve spolupráci s MÚ Tanvald pořádaly již 18. ročník soutěže O pohár starosty města Tanvaldu. | více

V Tanvaldě se utkají hasiči z širokého okolí

02.09.2013 | Sport | Tanvald | foto (3)
V rámci Tanvaldských slavností se uskuteční 18. ročník soutěže v požárním útoku „O pohár starosty města Tanvaldu“. Pořadatelský sbor Dobrovolných hasičů Horní Tanvald ve spolupráci s MÚ Tanvald Vás zve na tradiční závody dobrovolných hasičů. | více

Nalezeno článků: 131, zobrazeno: 31-40

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Na krkonošských cestách bude provázet 15 nových podmaleb na skle

Podmalby na skle - prastará výtvarná technika, která nechyběla skoro v žádné krkonošské chalupě. Patnáct zbrusu nových podmaleb dostala Správa KRNAP darem od jejich autorky Zory Ponicové-Paterové a jejího bratra Václava Patery. Více podrobností

Hořela elektroprodejna v Semilech

K požáru prodejny elektra vyjeli v pátek 17. května po 20. hodině profesionální i dobrovolní hasiči do Špidlenovy ulice v Semilech na rohu Riegrova náměstí. Požár byl zpozorován skrze výlohu a k jeho uhašení hasiči postupně nasadili tři vodní proudy. Podrobnosti na Našem Pojizeří