Hamry rozstřílely Frýdlant 6:1

13.10.2013 20:57:59 | Autor: David Průcha | Rubrika: Sport | Obce: Velké Hamry

Ve 20. minutě vstřelil Miček gól na 3:0 a už asi nikdo nepochyboval o vítězství domácích. Hosté sice snížili, ale poté dostali další tři branky, když Mičkovi dopřáli dokonce hattrick.

Největší rozdíl ve hře obou mužstev byl v útoku. Hamrováci rozčesávali frýdlantské obranné řady velmi snadno a hned ve 12. minutě špatně hlídaný Miček nadvakrát překonal Höflera po přímáku Horvátha. V 15. minutě střelec prvního gólu uvolnil Řezáče a ten chytrou technickou střelou poslal Hamry do dvougólového vedení. Smrtící osmiminutovku ukončil po parádním míči Strnada hlavou svým druhým gólem Miček. Hamry si poté vybraly několik slabších chvilek a jednu z nich potrestal Jelínek, který si počíhal na nejistou rozehrávku Blahny a Zajíčka. Jenomže do poločasu to bylo znovu o tři. Horváth připravil míč Řezáčovi a ten rychlou střelou z první nedal Höflerovi šanci.

Ve druhé půli se Hamry nikam nehnaly a spoléhaly spíše na brejky. Frýdlantští se několikrát nebezpečně prodrali před Blahnu, ale koncovku pravidelně nezvládali. Coufal i Jelínek řešili své situace zbrkle a hamrovský brankář je vychytal. Góly si domácí tentokrát schovali až na konec. V 84. minutě Szirti vysunul Říhu, který bez rozpakování prorval míč do sítě. Hattrickovou branku si Miček nachystal na 88. minutu. Míč mu na zadní tyč nacentroval opět Szirti a domácí kanonýr si poradil s vysokým balónem velmi zkušeně.

Velké Hamry – Frýdlant 6:1 (4:1).Branky: 12., 20. a 88. Miček, 15. a 44. Řezáč, 84. Říha – 34. Jelínek. Velké Hamry: Blahna – Průcha, Kříž (85. Vít), Zajíček, Jiříkovský – Strnad, Mihálik, Řezáč, Malý (70. Szirti) – Miček, Horváth (65. Říha). Rozhodčí: Miklovič – Hrbáček, Ouředník. ŽK: 2:3. Diváci: 120.