Hledaný výraz:--bez omezení-- Akce pro den:--neurčeno--
Seřadit:

Krajský přebor: Remíza rezervy Hamrů a vítězství Pěnčína

21.05.2023 | Sport | Velké Hamry | VIDEO
Ve 24. kole krajského přeboru si naše mužstva vedla docela úspěšně, když výhru získal FC Pěnčín a bod za remízu rezerva Velkých Hamrů. Ve středeční předehrávce hamrovská rezerva jasně rozstřílela Lomnici nad Popelkou. | více

Fotbalisté Velkých Hamrů získali v divizi dva body za dvě remízy

18.05.2023 | Sport | Velké Hamry
V rámci 26. kola divize C zajížděli fotbalisté Velkých Hamrů do Dobrovic, kde po výborném prvním poločase nakonec získali jen bod za remízu 2:2. Předtím v týdnu v dohrávce získali také bod, rovněž za remízu v poměru 2:2. | více

Krajský přebor: Derby v Brodě jasně vyhrál Pěnčín

14.05.2023 | Sport | Velké Hamry
Už 23. kolem pokračoval krajský fotbalový přebor. Los svedl dohromady jablonecké rivaly, když do Železného Brodu přijel vedoucí FC Pěnčín. Hosté nakonec vyhráli o tři branky. Hned o osm branek vyhrála rezerva Velkých Hamrů v Mimoni a je v tabulce druhá. | více

Hamry otočily zápas s Turnovem

10.05.2023 | Sport | Velké Hamry | VIDEO
Přes poločasové vedení 1:2 turnovští fotbalisté v rámci 25. kola divize C na hřišti Velkých Hamrů nevyhráli. Ve druhém poločase totiž promarnili hned několik šancí a domácí z brejků zápas otočili ve svůj prospěch. | více

Krajský přebor: Pěnčín i rezerva Hamrů dál drtí soupeře

07.05.2023 | Sport | Velké Hamry
Pěnčín doma Skalici nastřílel sedm branek a pokračuje v jarní sérii dobrých výsledků. Těsnou výhru si ve 22. kole krajského přeboru připsal Brod díky brance v poslední minutě v Rovensku. Poté ale jasně prohrál s rezervou Velkých Hamrů ve středeční dohrávce. Ta předtím v řádném 22. kole rozdrtila Višňovou a je druhá v tabulce právě za Pěnčínem. | více

Z Benátek se Velké Hamry vrátily bez bodu

V rámci 24. kola zajíždělo divizní áčko Velkých Hamrů na horkou půdu prozatím druhých Benátek nad Jizerou. Díky dvěma domácím gólům v posledních 10 minutách ovšem hosté prohráli a domů jeli bez bodu. | více

Krajský přebor: Pěnčín a Velké Hamry B se drží na čele tabulky

30.04.2023 | Sport | Velké Hamry | VIDEO
V dobrých výkonech pokračují v krajském přeboru fotbalisté FC Pěnčín, kteří vyhráli ve Stráži pod Ralskem, i rezervy Velkých Hamrů, jenž remizovali ve Frýdlantu a poté jasně v dohrávce doma rozdrtily Stráž. Železný Brod naopak doma nešťastně prohrál o gól s Lomnicí. | více

Obrazem: Velké Hamry deklasovaly Ústí nad Orlicí

23.04.2023 | Sport | Velké Hamry | foto (141)
Ve 23. kole Fortuna Divize C fotbalisté TJ Velké Hamry hostili na svém stadionu hráče TJ Jiskra Ústí nad Orlicí a zvítězili přesvědčivě 6:1, po poločase 2:1.   | více

Krajský přebor: Změna na čele kvůli remízové ztrátě Pěnčína

13.04.2023 | Sport | Velké Hamry
Dalším jarním kolem pokračoval krajský fotbalový přebor a hitem kola byla první výhra Studence v soutěži, navíc ve Višňové. V dalších zápasech první Pěnčín remizoval se Sedmihorkami, Železný Brod doma prohrál s Hrádkem a rezerva Velkých Hamrů vyhrála ve Skalici. | více

Pěnčín, Železný Brod i Hamry B vstoupily do jarního přeboru vítězně

31.03.2023 | Sport | Velké Hamry
Úvodním jarním kolem byly zahájeny i fotbalové boje v krajském přeboru. FC Pěnčín jasně zdolal Rovensko, Železný Brod nečekaně ještě snadněji Višňovou a rezerva Velkých Hamrů vyhrála v Novém Boru. | více

Nalezeno článků: 1149, zobrazeno: 31-40