Setkání atletů na Střelnici se vydařilo

18.11.2019 10:26:27 | Autor: Dušan Molitoris, Václav Novotný | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Setkání atletů na Střelnici se vydařilo

V pátek 8. listopadu se zaplnila restaurace Střelnice atlety. Sál praskal ve švech a toto setkání mělo netradiční program, kterého se zúčastnila celá řada bývalých ligových závodníků a hlavně jejich mladí nástupci, kteří reprezentovali atletický oddíl ve všech stupních soutěží.

Zlaté medaile za vítězství obdržela družstva starších a mladších žákyň a obě družstva nejmladšího žactva. Stříbrné medaile převzalo družstvo mladších žáků a bronzové medaile za třetí místa starší žáci a družstvo juniorů. Dodatečně byly tedy předávány medaile za umístění v krajských přeborech družstev.

Nejúspěšnější byly dorostenky, které na Mistrovství České republiky družstev  vybojovaly třetí místo. Družstvo starších žákyň skončilo na Mistrovství Čech na třetím místě ale postup uvolnilo družstvu Kladna. Tento skutek byl oceněn jako fair play. Družstvo žen A skončilo v první lize na třetím místě, mužské áčko ve stejné soutěži sedmé. Béčko žen druhé a béčko mužů třetí. V rámci programu každý z vedoucích družstev vyhodnotil nejúspěšnější  závodníky a závodnice. Vrcholem setkání bylo odměnění medailistů z Mistrovství České republiky  všech kategorií. Na dráze celkem atleti LIAZU Jablonec získali 17 medailí, z toho deset zlatých, jednu stříbrnou medaili a šest bronzových.

<br />Autor: Václav Novotný Nejlepšího individuálního výkonu dosáhla juniorka Barbora Hůlková, když zvítězila ve skoku dalekém na Mistrovství České republiky mužů a žen. K tomu ještě vybojovala  další čtyři tituly mistryň a dvě stříbrné medaile. Další oceněnou byla velká sprintérská naděje dorostenka Adéla Novotná, pětinásobná mistryně republiky a držitelka dvou stříbrných a jedné bronzové medaile z Mistrovství České republiky.

Další skvělá dorostenka Vendula Štanclová vybojovala čtyři tituly mistryně České republiky a k tomu ještě přidala po jedné stříbrné a bronzové medaili. K výčtu medailistek patří také juniorka Kateřina Šmilauerová se ziskem tří titulů. Mezi žákyněmi dominovala Pavla Kumstátová, která zvítězila na Olympiádě dětí a mládeže v běhu na 800 metrů a je také držitelkou stříbrné medaile z MČR žákyň v téže disciplině.

Nezapomnělo se také na další úspěšně medailisty  Leonu Vokálovou, Františku Rappovou, Vojtěcha Tadeáše Hacuše, Štěpána Schuberta a Jáchyma Štancla. Během programu byly promítány záběry z atletických závodů. Po skončení programu pokračovala volná zábava vzpomínáním těch dříve narozených na své sportovní úspěchy v dresu LIAZ Jablonec. Nakonec se došlo k závěru, že podobná setkání budou pořádána každý rok.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 64 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Budova Alzheimer centra je pod střechou, pracovat se bude i přes zimu

Budova Alzheimer centra je pod střechou, pracovat se bude i přes zimu Výstavba Alzheimer centra v Turnově začala koncem května 2019. Na místě po bytových domech čp. 1001 a 1002 se nyní již rozprostírá hrubá stavba, ve které se bude pracovat i přes mrazivé zimní období. Minulý týden byl s pomocí jeřábu osazen ocelový krček, který spojil Alzheimer centrum s Domovem důchodců Pohoda. Oba objekty tak propojí chodba. Více podrobností na Našem Pojizeří

Ježíškova vánoční pošta v Turnově otevřela už 2. prosince

I v letošním roce se děti mohou těšit na Ježíškovu vánoční poštu a poslat dopis se svými přáními Ježíškovi prostřednictvím Regionálního turistického informačního centra Turnov. Děti mohou nosit své dopisy s uvedenou zpáteční adresou od pondělí 2. prosince do středy 18. prosince 2019 do Infocentra na náměstí Českého ráje, kde na ně čekají drobné dárečky a potvrzení o předání dopisu Ježíškovi. Další informace


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Vyčarujte si krásné Vánoce s Bytovým textilem Matouš
Kulturní akce na Jablonecku od adventu až do Nového roku
Svěceného Mikuláše hostili Vrabčáci v rámci svého koncertu
Při požáru chaty v Liberci uhořel jeden člověk, další je zraněný
Tradiční vánoční orient show studia Najla se koná v Eurocentru

Nejčtenější články

14.12.: Vyčarujte si krásné Vánoce s Bytovým textilem Matouš
05.12.: Tanvaldští hasiči budou jezdit k zásahům novou cisternou
06.12.: Jablonecké strážníky ocenili za dlouholetou službu

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Aktivní dovolená s CK TRIP.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn