Setkání atletů na Střelnici se vydařilo

18.11.2019 10:26:27 | Autor: Dušan Molitoris, Václav Novotný | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Setkání atletů na Střelnici se vydařilo

V pátek 8. listopadu se zaplnila restaurace Střelnice atlety. Sál praskal ve švech a toto setkání mělo netradiční program, kterého se zúčastnila celá řada bývalých ligových závodníků a hlavně jejich mladí nástupci, kteří reprezentovali atletický oddíl ve všech stupních soutěží.

Zlaté medaile za vítězství obdržela družstva starších a mladších žákyň a obě družstva nejmladšího žactva. Stříbrné medaile převzalo družstvo mladších žáků a bronzové medaile za třetí místa starší žáci a družstvo juniorů. Dodatečně byly tedy předávány medaile za umístění v krajských přeborech družstev.

Nejúspěšnější byly dorostenky, které na Mistrovství České republiky družstev  vybojovaly třetí místo. Družstvo starších žákyň skončilo na Mistrovství Čech na třetím místě ale postup uvolnilo družstvu Kladna. Tento skutek byl oceněn jako fair play. Družstvo žen A skončilo v první lize na třetím místě, mužské áčko ve stejné soutěži sedmé. Béčko žen druhé a béčko mužů třetí. V rámci programu každý z vedoucích družstev vyhodnotil nejúspěšnější  závodníky a závodnice. Vrcholem setkání bylo odměnění medailistů z Mistrovství České republiky  všech kategorií. Na dráze celkem atleti LIAZU Jablonec získali 17 medailí, z toho deset zlatých, jednu stříbrnou medaili a šest bronzových.

<br />Autor: Václav Novotný Nejlepšího individuálního výkonu dosáhla juniorka Barbora Hůlková, když zvítězila ve skoku dalekém na Mistrovství České republiky mužů a žen. K tomu ještě vybojovala  další čtyři tituly mistryň a dvě stříbrné medaile. Další oceněnou byla velká sprintérská naděje dorostenka Adéla Novotná, pětinásobná mistryně republiky a držitelka dvou stříbrných a jedné bronzové medaile z Mistrovství České republiky.

Další skvělá dorostenka Vendula Štanclová vybojovala čtyři tituly mistryně České republiky a k tomu ještě přidala po jedné stříbrné a bronzové medaili. K výčtu medailistek patří také juniorka Kateřina Šmilauerová se ziskem tří titulů. Mezi žákyněmi dominovala Pavla Kumstátová, která zvítězila na Olympiádě dětí a mládeže v běhu na 800 metrů a je také držitelkou stříbrné medaile z MČR žákyň v téže disciplině.

Nezapomnělo se také na další úspěšně medailisty  Leonu Vokálovou, Františku Rappovou, Vojtěcha Tadeáše Hacuše, Štěpána Schuberta a Jáchyma Štancla. Během programu byly promítány záběry z atletických závodů. Po skončení programu pokračovala volná zábava vzpomínáním těch dříve narozených na své sportovní úspěchy v dresu LIAZ Jablonec. Nakonec se došlo k závěru, že podobná setkání budou pořádána každý rok.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 64 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Zateplováním se v krajských budovách ušetří ročně více než milion korun

V letech 2016-2019 ušetřil Liberecký kraj díky zateplování svých budov 3,5 milionu korun. Vyplývá to z analýzy dat z modulu ENERGIE. Ta probíhá pravidelně každý rok. Porovnávají se v ní mimo jiné spotřeby objektů před provedením revitalizačních opatření, tedy před zateplením, a po nich. Ve všech budovách ve správě Libereckého kraje se v letech 2016-2019 ušetřilo 3 250 000 kWh. Ve finančním vyjádření to je 3 500 000 korun. „Je jasně vidět, že investice do revitalizací plášťů budov se dlouhodobě vyplácejí. Navíc snížením spotřeby snižujeme i tzv. uhlíkovou stopu a pomáháme přírodě. Rozhodně v tom hodláme pokračovat," okomentovala výsledky analýzy statutární náměstkyně hejtmana pro řízení ekonomiky, správy majetku a informatiky Jitka Volfová.

Náročný začátek týdne v Krkonoších. Horská služba zasahovala pětkrát

Prodloužený víkend znamenal výrazně vyšší počet návštěvníků Krkonoš a s tím i nárůst počtu zásahů, do Špindlerova Mlýna letěl i vrtulník. Pět náročných zásahů jen za posledních 24 hodin má za sebou Horská služba ze Špindlerova Mlýna. Podrobnosti o zásazích na Našem Pojizeří


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Tábor nejen pro neslyšící děti měl letos název Svět kolem nás
Program kin v Jablonci nad Nisou od 9. do 22. července
Obrazem: Rally Bohemia 2020
Bratři Ebenové poprvé zahrají na Sedmihorském létě
Dny lidové architektury opět představí tradiční řemeslnou výrobu

Nejčtenější články

11.07.: Lidí s koronavirem v kraji aktuálně 96, v okrese Jablonec přibylo 6 osob
12.07.: Obrazem: Premiérový Farský trh v Jablonci
10.07.: Do Jablonce míří Pilař a Hrubý

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Eshop zaměřený na prodej postelí, matrací, roštů a doplňků pro zdravý spánek.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn