Běh naděje pořádají v Jiřetíně pod Bukovou už podeváté

12.09.2019 23:00:41 | Autor: redakce | Rubrika: Sport | Obce: Jiřetín pod Bukovou

Běh naděje pořádají v Jiřetíně pod Bukovou už podeváté

V sobotu 14. září 2019 v 10,00 odstartují v Jiřetíně pod Bukovou již 9. ročník Běhu naděje. Od 9 hodin bude otevřena registrace, u které obdržíte malý dárek. Dále si můžete zakoupit tričko a drobné reklamní předměty s logem Běhu naděje, občerstvit se a prohlédnout si předměty letošní dražby.

Tradičně se budou dražit obrázky dětí z oddělení dětské onkologie v Motole. „Fotbaloví fanoušci jistě ocení dražbu trička SK Slavia Praha ze speciální edice, podepsaného Jiřím Bílkem a hokejové fanoušky potěšíme dražbou hokejky Davida Skleničky, se kterou hrál na letošním mistrovství světa a kterou nám věnoval i s podpisem. Dražba proběhne po vlastním běhu, jehož trať je dlouhá 3,5 km a je možné ji absolvovat během, chůzí, s kočárkem nebo s pejskem. Můžete se těšit na drobné soutěže pro děti a tradiční florbalový turnaj pro rodiče a děti. Výtěžek z prodeje reklamních předmětů a občerstvení bude spolu s výtěžkem z dražby předán Klinice dětské hematologie a Onkologie FN Motol. Přijďte s námi prožít hezké dopoledne a podpořit dobrou věc!," zve na akci Věra Engeová.

Další informace získáte na www.nadeje2011.cz.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Při Běhu naděje v Jiřetíně vybrali pro nemocné děti 79 tisíc
Obrazem: Běh naděje v Jiřetíně pod Bukovou 2017

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Náročný začátek týdne v Krkonoších. Horská služba zasahovala pětkrát

Prodloužený víkend znamenal výrazně vyšší počet návštěvníků Krkonoš a s tím i nárůst počtu zásahů, do Špindlerova Mlýna letěl i vrtulník. Pět náročných zásahů jen za posledních 24 hodin má za sebou Horská služba ze Špindlerova Mlýna. Podrobnosti o zásazích na Našem Pojizeří

TU Liberec přišla s projektem mapujícím historické zdroje vody

Návrh projektu, jehož cílem je vyhledávání zaniklých vodních prvků v krajině a nalézání metod jejich případné obnovy, představila letos v červnu Libereckému kraji Technická univerzita v Liberci. Celkové odhadované náklady jsou zhruba 6 milionů korun. Výstupy by měly být známy nejpozději v prosinci 2022. „Pokud by projekt uspěl ve vyhlášené výzvě, měl by se do něj zapojit i Krajský úřad Libereckého kraje. Výstupy můžeme v budoucnu použít i pro možné hodnocení žádostí o dotaci z dotačního programu Podpora zadržování vody v krajině, ale také pro plánování toho, jak pečovat o maloplošná chráněná území ve správě úřadu," uvedl Jiří Löffelmann, člen rady kraje pro resort životního prostředí, zemědělství a rozvoje venkova. Hlavními výstupy projektu budou zejména určení polohy zaniklých vodotečí, rybníků, tůní a mokřadů, stopování meliorací a využití těchto dat při posuzování efektivity zamýšlených úprav krajiny. Projekt je v přípravné fázi a čeká na souhlasné stanovisko.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

FOTO: Turn-off rock fest přinesl popáté nálož ostřejší muziky
HZS Libereckého kraje převzal nové cisterny, testují barevné provedení
Skvrna na Mšenském potoce je zatím stále neznámého původu
Hrad Houska bude mít v zelené světnici nové malby, přispěl na to i kraj
Turnaj O pojizerský štít úspěšně skončil

Nejčtenější články

06.07.: Jediná šance jak to napravit je Baník
07.07.: Obrazem: Bozkovská pouť 2020 nabízela bohatý program
08.07.: Turnaj O pojizerský štít úspěšně skončil

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Individuální bydlení v blízkosti Hamerského jezera v obci Hamr na Jezeře.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn