Atleti LIAZU Jablonec jedou na Gigant do Ostravy

14.02.2020 10:32:14 | Autor: Dušan Molitoris, Václav Novotný | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Atleti LIAZU Jablonec jedou na Gigant do Ostravy

Mistrovství České republiky dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek proběhne o tomto víkendu v Ostravské atletické hale. Na start bylo vybráno celkem 16 atletů jabloneckého oddílu.

Mezi největší  kandidáty na vybojování titulu nebo získání některé z medailí bude patřit v kategorii dorostenek Adéla Novotná. V běhu na 60 metrů se utká s Evou Kubíčkovou z Olomouce, obě závodnice zaběhly letos osobní rekord 7.52s. Mimo realitu není ani dorostenecký rekord, který má hodnotu 7.46s a je v držení Veroniky Paličkové. V běhu na 200 metrů  vévodí Adéla svým skvělým výkonem  z minulého týdne v průběžných tabulkách na prvním místě. V běhu na 60 metrů překážek by se měla objevit Vendula Štanclová, ale bude záležet na jejím zdravotním stavu.

Další velkou adeptkou na vítězství bude juniorka Barbora Hůlková, která má v plánu vyhrát běh na 400 metrů. Je přihlášena také na 200 metrů a na svou nejlepší disciplínu dálku. Uvidíme  jak se s touto náročnou kombinací  vyrovná.

V juniorkách  nastoupí Leona Vokálová v trojskoku. Mezi dorostenci se budeme těšit  na to, zda se oběma tyčkařům Jáchymu Štanclovi a Karlu Věličkovi  podaří navázat na své výkony z minulých závodů a vybojují dobré umístění. V běhu na 60 metrů překážek by měl Schubert Štěpán také potvrdit svou formu. Věříme, že ostatní závodníci a závodnice  z jabloneckého oddílu  podají v silné konkurenci dobré výkony.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Výstava Vilém Heckel - kouzlo hor je prodloužena do 14. března

Pro mimořádný zájem návštěvníků je v Domě národopisců Scheybalových v Jablonci nad Nisou prodloužena výstava: Vilém Heckel - kouzlo hor do 14. března. Výstavu navštívila i dcera horolezce a fotografa Helena Heckelová. Podrobnosti o výstavě http://www.nasejablonecko.cz/jablonecko-aktualne/vystava-pripomene-fotografa-a-horolezce-vilema-heckela/?aktualitaId=62468

Rada Libereckého kraje jmenovala tři nové ředitele škol

Na základě výsledků konkurzních řízení jmenovali krajští radní na své úterní schůzi tři nové ředitele škol a školských zařízení zřizovaných Libereckým krajem. Pozici ředitelky Gymnázia v České Lípě bude i nadále vykonávat Helena Paszeková, ředitelem Střední uměleckoprůmyslové školy sklářské v Kamenickém Šenově zůstává Pavel Kopřiva a Pedagogicko-psychologickou poradnu v České Lípě povede Pavla Šimánková.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Na namrzlé vozovce narazila řidička po smyku v Držkově do rozvaděče
Výstava připomene fotografa a horolezce Viléma Heckela
V Maršovicích vletělo auto do zastávky
Již 15. benefiční ples hejtmana vynesl pro pečující organizace 588 tisíc
Hasiči kvůli větru zasahovali celou noc, někde stále nejde elektřina

Nejčtenější články

23.02.: Obrazem: 17. Sportovní ples v Tanvaldě
24.02.: V Maršovicích vletělo auto do zastávky
24.02.: Výstava připomene fotografa a horolezce Viléma Heckela

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Vyrobíme pro Vás webové stránky nebo eshop.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn