Atleti LIAZU Jablonec jedou na Gigant do Ostravy

14.02.2020 10:32:14 | Autor: Dušan Molitoris, Václav Novotný | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Atleti LIAZU Jablonec jedou na Gigant do Ostravy

Mistrovství České republiky dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek proběhne o tomto víkendu v Ostravské atletické hale. Na start bylo vybráno celkem 16 atletů jabloneckého oddílu.

Mezi největší  kandidáty na vybojování titulu nebo získání některé z medailí bude patřit v kategorii dorostenek Adéla Novotná. V běhu na 60 metrů se utká s Evou Kubíčkovou z Olomouce, obě závodnice zaběhly letos osobní rekord 7.52s. Mimo realitu není ani dorostenecký rekord, který má hodnotu 7.46s a je v držení Veroniky Paličkové. V běhu na 200 metrů  vévodí Adéla svým skvělým výkonem  z minulého týdne v průběžných tabulkách na prvním místě. V běhu na 60 metrů překážek by se měla objevit Vendula Štanclová, ale bude záležet na jejím zdravotním stavu.

Další velkou adeptkou na vítězství bude juniorka Barbora Hůlková, která má v plánu vyhrát běh na 400 metrů. Je přihlášena také na 200 metrů a na svou nejlepší disciplínu dálku. Uvidíme  jak se s touto náročnou kombinací  vyrovná.

V juniorkách  nastoupí Leona Vokálová v trojskoku. Mezi dorostenci se budeme těšit  na to, zda se oběma tyčkařům Jáchymu Štanclovi a Karlu Věličkovi  podaří navázat na své výkony z minulých závodů a vybojují dobré umístění. V běhu na 60 metrů překážek by měl Schubert Štěpán také potvrdit svou formu. Věříme, že ostatní závodníci a závodnice  z jabloneckého oddílu  podají v silné konkurenci dobré výkony.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Od července povede odbor rozvoje města Jablonec nový vedoucí

Jablonecký magistrát bude mít od července nového vedoucího odboru územního a hospodářského rozvoje. Rada města rozhodla na základě výsledku výběrového řízení jmenovat do funkce Martina Jančíka. Současný vedoucí odboru územního a hospodářského rozvoje Otakar Kypta rezignoval na svou funkci už počátkem tohoto roku, a to ke konci června. Do výběrového řízení předložili úplné přihlášky tři kandidáti. Výběrová komise doporučila na jmenování do funkce dva z nich. „Podle názoru komise jsou oba dva uchazeči pro funkci vedoucího v oblasti rozvoje vhodní z hlediska svých znalostí na úseku projektů či územního plánování," konstatoval tajemník magistrátu Marek Řeháček.

Jablonec investuje do ulice Hřbitovní

Květnová rozpočtová opatření Jablonce nad Nisou řešila tvorbu rezervy na restriktivní opatření ve výši 113 853 tisíc korun a pětimilionové rezervy na krizové situace. „Dodatečně jsme se rozhodli vyjmout z restriktivních opatření některé investice a přece jen je letos realizovat. Takovým projektem je investiční akce chodník a komunikace v ulici Hřbitovní za 7,2 milionu korun," komentoval rozpočtová opatření náměstek pro ekonomiku Milan Kouřil. Po vyjmutí této investice z rezervního fondu se její výše rovná částce 106,6 milionu korun.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

FOTO: Nové motomuzeum přilákalo do Železného Brodu stovky fandů
Mohlo to na Slavii dopadnout jinak?
Obrazem: Fotbalisté Smržovky podlehli Lučanům
V Libereckém kraji má Covid-19 pouze 12 lidí, už 184 se uzdravilo
Paraglidista spadl u sjezdovky pod Ještědem na elektrické vedení

Nejčtenější články

31.05.: FOTO: Nové motomuzeum přilákalo do Železného Brodu stovky fandů
29.05.: Na smržovském zámečku představí obrazy Fedderika Pipka
30.05.: Obrazem: Fotbalisté Smržovky podlehli Lučanům

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn