Adam Pelta: Cílem je nastartovat mládež a postoupit s áčkem i béčkem

08.10.2021 13:19:52 | Autor: end | Rubrika: Sport | Obce: Pěnčín,Jablonec nad Nisou,Jablonecko

Adam Pelta: Cílem je nastartovat mládež a postoupit s áčkem i béčkem

Fotbalisté Pěnčína vedou po deseti odehraných zápasech tabulku I. A třídy s 25 body. Tým dosud nastřílel 41 branek a pouze šestkrát inkasoval. Mezi úspěšné střelce patří i Adam Pelta, který do Pěnčína přišel v létě, a to v pozici hra­jícího manažera. V sobotu hostí Pěnčín od 14.30 tým Jívan Bělá.

Proč jste se rozhodl odejít ze Mšena?

Můj odchod byl na základě oboustran­né dohody. Mšeno již nemělo ambice hrát krajský přebor a já pořád ambice na nejvy­šší krajskou soutěž mám. Takže jsme si to rychle s Ladislavem Čičmancem řekli a já se dohodl na bezproblémovém odchodu. Se mnou odešli „moji" hráči a partneři, kteří tam za ty roky přišli. Zpětně těch 5 let ve Mšeně hodnotíme jako veleúspěšné. Všech­ny cíle, co jsme si vytyčili, jsme vlastně spl­nili. Vyhráli jsme kraj, divizi a přivedli diváky opět do Břízek.

Vybral jste si Pěnčín, z jakého důvodu?

Ve chvíli, kdy jsme se dohodli na mém ukončení angažmá ve Mšeně, jsem začal přemýšlet, kam bych svoji energii, čas, chuť, hráče a partnery mohl nasměrovat. Všichni vědí, že mám velmi blízko k několika týmům v okrese, k Hamrům, Pěnčínu, Držkovu a dalším. Ne všude by mě chtěli, to si musíme říct na rovinu. Ale z toho, co bylo ve hře, mi největší smysl dával Pěnčín, jak z logis­tických důvodů, tak hlavně díky Jaroslavu Strnadovi. Konečně mám partnera, který sdílí můj zápal do fotbalu a je připravený pro něj vytvořit na Pěnčíně co nejlepší pod­mínky. Myslím, že jsem mu i část svého zápalu předal, a tím ho opět nastartoval.

Jaké máte plány?

Plány máme jasné a již byly v několika rozhovorech deklarovány. Naším cílem je nastartovat na Pěnčíně mládež, rozvinout infrastrukturu a postoupit jak s áčkem, tak s béčkem do vyšší soutěže. Věřím hlavně, že obec výhledově získá dotaci na rekonstrukci stadionu, to by byl velký krok kupředu.

Jste hrající manažer, dáváte branky, forma je?

Forma, to bych neřekl, dal jsem dva góly, ale mohl jsem jich dát tak pět, takže jsem spíše dřevák. Je to zásluha týmu. Snažím se do formy dostat, měl jsem po zranění kolene potíže s vysokou nadváhou a zhubnul jsem 18 kg. Ještě bych 10 kg sundat potřeboval, abych se cítil 100% fit.

Kádr posílil o kvalitní hráče, kdo je tahounem týmu?

Kádr tvoří mix hráčů Pěnčína a Mšena. Šanci dostali všichni, kteří měli zájem tréno­vat třikrát týdně. Osu týmu při zranění Pav­líka Košťála z mého čistě manažerského pohledu mají tvořit Franc - Vrabec - Hlůže - Štemberk - Vébr - Čížek. To jsou hráči, kolem kterých chceme tým stavět, kvůli vysoké absenci hráčů z různých důvodů si držíme i poměrně široký kádr pětadvaceti hráčů, což je skvělé, na trénincích nás je pořád dostatek. A to je pro mne absolutně stěžejní, aby nás tréninkový proces bavil.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Pěnčín přivítá na domácí půdě Ruprechtice
Pěnčín kraluje I.A třídě a hostí Chrastavu
Obrazem: Pěnčín v okresním derby v I.A třídě porazil Rychnov
Pěnčín v krajském derby hostí Rychnov
Na čele I.A třídy jsou oba celky z Jablonecka
Obrazem: FC Pěnčín zvítězil na hřišti SK Semily
Obrazem: FC Pěnčín zahájil sezonu přesvědčivým vítězstvím
Fotbalový Pěnčín jde do nové sezony se změnami
Béčko FK Jablonec skončilo v předčasně ukončené ČFL první
Adam Pelta: Dlouho jsme hledali ideální sestavu

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonecko

Jaroslav Zeman - Senátor PČR ( Senátoři a poslanci ) | Další firmy

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Hasiči na Semilsku absolvovali cvičení zásahu u nehody se zraněnými

Dvě prověřovací cvičení zaměřená na zásah u dopravní nehody s velkým počtem zraněných osob absolvovali profesionální a dobrovolní hasiči na Semilsku. Zasahující jednotky měly za úkol po příjezdu na místo události zajištění autobusu, zabezpečení protipožárních opatření a za využití metody START (Snadná Terapie a Rychlé Třídění) vyřešit situaci, při které je na místě výrazně více zraněných osob než záchranářů. Další informace na Našem Pojizeří

Školy v regionu se dočkají nového vybavení, pomůcky již mají v Turnově

Liberecký kraj za evropské peníze vybaví několik desítek základních škol v regionu polytechnickými pomůckami. Naplňuje tak tzv. krajský akční plán rozvoje vzdělávání Libereckého kraje II (NAKAP LK II). Cílem projektu je zvýšit kompetencí vyučujících na základních školách v oblasti polytechnického vzdělávání a zkvalitnit výuku. Prvním školským zařízením, jež převzalo pomůcky pro zlepšení polytechnické výuky, je Základní škola Skálova Turnov, jejímž ředitelem je Michal Loukota. Další vybrané školy jsou například ZŠ Cvikov a ZŠ Školní Česká Lípa, které se nového vybavení dočkají do konce letošního října. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Klenoty kousek za hranicemi: ZOO, skvělé koupání i staleté památky
Aktuální opatření na linkách MHD od 1. listopadu
V jablonecké ulici Liberecká se srazilo osobní a nákladní auto
Seniorská Akademie zdraví má další absolventy
Za dívkou z hájovny a lukem z tisového dřeva na Dračí vrch

Nejčtenější články

18.10.: Odešel Jaroslav Dočkal…
18.10.: Hvězdy nad Ještědem září stále víc, ročník 2021 vyrazil dech i porotcům
20.10.: V jablonecké ulici Liberecká se srazilo osobní a nákladní auto

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn