Hledaný výraz:--bez omezení-- Akce pro den:--neurčeno--

Obrazem: Slavnost Slabikáře na ZŠ Liberecká

03.11.2011 | Školství | Jablonec nad Nisou | foto (35)
Již tradiční slavnostní předávání slabikářů prvňáčkům proběhlo ve čtvrtek na Základní škole Liberecká v Jablonci nad Nisou. | více

Koncert skupiny Rubl

03.11.2011 | Kultura | Zásada
Fotbalisté FK Zásada Vás srdečně zvou do fotbalové hospůdky na hudební skupinu RUBL (Růžička - Blažek) v pátek 4. 11. 2011 od 20:00 hod. | více

Jablonec dusí smog

03.11.2011 | Zprávy
Nadměrné množství polétavého prachu ohrožuje města pod Ještědem, Jablonec i Liberec. Ve středu 3. listopadu i o den později výrazně překročily povolené limity. Lidé mají méně větrat a omezit pohyb venku.
| více

Pěnčín remizoval se Sedmihorkami 1:1

03.11.2011 | Sport | Pěnčín
Utkání mezi Pěnčínem a Sedmihorkami přineslo dva naprosto rozdílné poločasy. V prvním herně dominovali hosté, ale po brance Mrklase z ojedinělé šance stihli akorát vyrovnat díky Bakešovi. Druhý poločas si na své přišli opět diváci na stejné polovině hřiště, když pro změnu Pěnčín uzavřel Sedmihorky na jejich půlce, ale ani jemu se nepodařilo převahu proměnit v branku. Oba týmy si tak rozdělili po bodu za remízu 1:1. | více

Železný Brod porazil v derby Desnou

03.11.2011 | Sport | Desná v Jizerských horách
V sobotu se proti sobě v Desné postavil v derby domácí tým a Železný Brod. Hosté jasně ovládli první poločas a po brankách Linky a Maryška vedli již po pětadvaceti minutách 2:0. Desná na to v prvním poločase nedokázala zareagovat a mírný tlak si vypracovala až v druhém poločase, kdy ale také mohla inkasovat z brekových akcí. V 80. minutě pak přišli domácí kvůli vyloučení o Bartoše a v deseti už neměli proti dobře hrajícímu Brodu šanci. | více

V jablonecké nemocnici nepůjde elektřina

Bez proudu se nemocnice ocitne v pátek 4. listopadu ráno mezi půl osmou a desátou hodinou. Některá oddělení proto začnou fungovat až od 10 hodin.  | více

Úřední zpráva 14/1112 OFS Jablonec nad Nisou ze dne 2.listopadu 2011

03.11.2011 | Sport | Jablonecko
Komise OFS Jablonec vydala na svém zasedání následující resumé: | více

Image studio přivezlo dvě vítězství z jihu Čech

03.11.2011 | Sport | Jablonec nad Nisou | foto (3)
Taneční studio Image z Jablonce nad Nisou se dočkalo premiérového vítězství na soutěži CDO, která proběhla v Táboře. Svěřenkyně Lucie Potůčkové si z jihu Čech přivezly dvě první místa a jedno stříbro. | více