Hledaný výraz:--bez omezení-- Akce pro den:--neurčeno--
Seřadit:

V druhé volejbalové lize se potvrzují předpoklady

05.12.2011 | Sport | Jablonecko
Dva zástupci Jablonecka ve II. lize volejbalistů odjeli ke dvěma zápasům na palubovky soupeřů a zde se potvrdily papírové předpoklady i postavení v tabulce. Jablonecká Bižuterie, která se dere do popředí tabulky, dvakrát zvítězila poměrně hladce v Karlových Varech, zato o záchranu bojující Sokol Malá Skála prohrál s týmem z čela tabulky v Chabařovicích bez zisku jediného setu. A právě Chabařovice přivítáme v sobotu 10. prosince v městské hale od 10 hodin jako soupeře Bižuterie.

| více

Basketbalistky Bižuterie hrály o víkendu na palubovkách soupeřek

05.12.2011 | Sport | Jablonec nad Nisou
 Ženy Bižuterie pod druholigovými koši zajížděly na západ Čech, kde měly za soupeře kvalitní celky, a tak po velmi dobrých zápasech a bojovném výkonu odjely bez vítězství. Po polovině soutěže je Bižuterie přesně v polovině tabulky na pátém místě. | více

Mladší dorostenky Bižuterie do čela ligové soutěže

Pro jablonecké hráčky velmi důležité zápasy v boji o první tři místa v tabulce, která zajišťují postup do kvalifikace o extraligu. Děvčata hrála v Praze s druhou Slovankou a v Pardubicích, což byl náročný víkend, ale stoprocentní zisk zajišťuje Bižuterii alespoň na týden vedení v tabulce, protože suverénní Sparta má své dvojkolo odložené.
| více

Mikulášské veselí v Nové Vsi nad Nisou

05.12.2011 | Volný čas | Nová Ves nad Nisou | foto (30)
Mikulášské radovánky pro nejmenší v Nové Vsi nad Nisou.
| více

Domácí Baumit skončil těsně čtvrtý

04.12.2011 | Sport | Jablonec nad Nisou
FK Baumit Jablonec ve spolupráci s městem Jablonec uspořádali 4. prosince fotbalový turnaj přípravek ročníku narození 2003. Na turnaji se kromě A týmu a B týmu Baumitu představili FC Slovan Liberec, SK Slavia Praha, FC Hradec Králové, SK Motorlet Praha a Bohemians 1905. Celkem tedy mezi sebou bojovalo sedm týmů systémem každý z každým. | více

Florbalisté díky dvěma prohrám ztratili kontakt s čelem tabulky

Na jablonecké hráče čekal tento víkend souboj s neporaženou Českou Lípou. Jakousi generálkou před soubojem dvou vedoucích týmů byl souboj s předposledními Lovosicemi. Zápas který měl být jednoznačnou záležitostí, jsme ale po dvou vyrovnaných třetinách prohráli třetí třetinu a i zápas. Nečekaná ztráta hráče vykolejila a České Lípě nebyli rovnocenným soupeřem. První třetinu prohráli 4:1 a celý zápas 11:2. | více

Berušky v kině Junior

04.12.2011 | Kultura | Jablonec nad Nisou | foto (23)
Jablonecká dívčí kapela Berušky slaví letos 13 let působení. | více

Obrazem: Mikulášské pohlazení v Eurocentru

04.12.2011 | Volný čas | Jablonec nad Nisou | foto (49)
Středisko volného času DDM Vikýř ve spolupráci s městem Jablonec uspořádalo v neděli 4. 12. v Eurocentru Mikulášské pohlazení.
| více

Mikuláš v bazénu

04.12.2011 | Volný čas | Jablonec nad Nisou | foto (66)
Mikulášská taškařice v jabloneckém bazénu
| více

Minižákyně Bižuterie s Litomyšlí dvakrát prohrály

04.12.2011 | Sport | Jablonec nad Nisou | foto (12)
Nejmladší družstvo minižákyň basketbalového oddílu Bižuterie v nedělních duelech oblastního přeboru východních Čech prohrálo s Jiskrou Litomyšl 49:55 a v odvetě 39:78.

Nalezeno článků: 38111, zobrazeno: 31151-31160

Kraj hledá Památku roku pro letošek. Nominace přijímá do 30. dubna

Již jen několik dní je možné přihlásit se do devátého ročníku soutěže Památka roku 2023 Libereckého kraje; termín vyprší 30. dubna. Soutěž, jejímž cílem je upozornit na úspěšné obnovy kulturních památek a poukázat na ojedinělé stavby v našem regionu, vypisuje Liberecký kraj. „Skutečně velice stojíme o to, aby se nám hlásilo co nejvíce majitelů úspěšných obnov památek. Jejich obnovy jsou inspirací příkladem pro ostatní majitele," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovního ruchu Libereckého kraje. Předchozí článek

Jeden a půl milionem podpoří Liberecký kraj vědomostní soutěže žáků

Částkou 1 605 000 korun podpořil v letošní roce Liberecký kraj konání vědomostních olympiád žáků základních a středních škol. Okresní a krajská kola se konají již od začátku roku. Další finanční prostředky na soutěže ve výši 630.000 korun čerpá kraj ze státního rozpočtu. „Organizaci vědomostních soutěží zajišťuje na základě příspěvku zřizovatele ve výši 1 200 000 korun Střední škola a Mateřská škola Na Bojišti, Liberec. Jedná se o krajská a okresní kola vědomostních soutěží a klání ve středoškolské odborné činnosti. Na organizaci okresních kol mimo Liberec se podílejí příspěvkové organizace obcí. Jedná se například o domy dětí a mládeže či střediska volného času," uvedl Jiří Čeřovský, náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, tělovýchovy, sportu a zaměstnanosti.