Zbytečná prohra hokejových dorostenců

21.10.2014 08:15:46 | Autor: Hynek Glos | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Zbytečná prohra hokejových dorostenců

V 9. kole ligy starších dorostenců zajížděli jablonecké hokejové naděje na Vysočinu, na led soupeře, který doposud doma neztratil ani bod. Hrubé chyby v rozehrávce připravily Vlky o body, protože herně dokázali být domácím důstojným soupeřem

Hc Žďár - Hc Vlci Jablonec 4:2 (2:0,0:1,2:1)

Od úvodního buly se hrál útočný hokej z obou stran. Jablonečtí své šance nevyužili, zatímco Žďár dokázal v první třetině potrestat obě vážné chyby soupeře. Nejprve se prosadil nikým nepokrytý domácí útočník, poté Hochman předával nepřipravenému spoluhráči puk do tandemu ve vlastním obranném pásmu a soupeř toho dokázal využít ke snadnému zvýšení náskoku.

Ve druhé třetině Vlci přestáli několik domácích přesilovek a sami uhodili. Po Hrubantově střele dokázal Majstr dostat puk za záda hostujícího gólmana a vykřesal tak naději na zvrat do závěrečné třetiny. I ta začala tlakem domácích, ale výborně chytající Jiránek dlouho nedovoloval hráčům z Vysočiny zvýšit svůj náskok.

Když už se Jablonec oklepával z nejhoršího, extraligově zkušený Vodseďálek ztratil zbytečně puk v rozehrávce a soupeř odskočil snadno na rozdíl dvou branek. Navíc se domácí uklidnili a zanedlouho po pěkné akci zvýšili na 4:1. Jablonečtí trenéři Zeman a Kubsch si vzali oddechový čas a naordinovali svým svěřencům závěrečný nápor. V něm se sice po spolupráci Krále s Glosem prosadil přesně a tvrdě střílející Košek, ale další gólové zásahy už nepřišly a hosté odjížděli ze Žďáru smutní.

Trenér Zeman k zápasu řekl: „Nečekali jsme jednoduchý duel, kluci hráli bojovně, těžko jim něco vyčítat. Uspět se v této soutěži dá ale pouze tehdy, když budeme méně často hrát v oslabení a vyvarujeme se zbytečných chyb v rozehrávce. Ani jedno se nám dnes nepodařilo". V pátek 24.10. hostí Jablonec od 17.45 na vlastním ledě Třebíč

Branky: Majstr, Košek. Sestava: Jiránek (Bok) - Košek, Vodseďálek, Minařík, Štoček, Hrubant, Šimůnek Jakub, Hujer - Král, Švík, Glos, Wieser, Hošek, Hochman, Novotný, Kvapil, Majstr, Šimůnek Jiří

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Fúze českolipské a liberecké nemocnice nepotřebuje schválení

Jako bezproblémové hodnotí fúzi liberecké a českolipské nemocnice Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS). Ten v pondělí 8. propsince po posouzení transakce dospěl k závěru, že fúze nepodléhá povolení antimonopolního úřadu. Záměr fúze obou organizací, Krajské nemocnice Liberec, a. s. s Nemocnicí s poliklinikou Česká Lípa, a. s. ve kterých je Liberecký kraj majoritním vlastníkem, pokračuje bez problému dál. ÚOHS pravomocně v souladu se zákonem ukončil správní řízení v této záležitosti. Podle sdělení, které v dané věci vydal, totiž obě nemocnice nejsou samostatnými soutěžiteli, protože již době před realizací plánované fúze jsou kontrolovány Libereckým krajem.

V jablonecké Kubálkově ulici se dláždí do konce týdne

Práce v jablonecké Kubálkově ulici se prodlužují do konce prvního prosincového týdne. Již jednou prodloužený termín dokončení byl 30. listopadu. Důvodem dalších potřebných dnů jsou povětrnostní podmínky. Pracovat se tu začalo 1. července. „Nejdéle do 7. prosince budou dělníci pracovat na dodláždění pojezdové a pochozí části u OA a VOŠ. Zároveň se bude průběžně odklízet i staveniště," říká Petr Heidrich z oddělení přípravy a realizace investic jabloneckého magistrátu. Chodci mohou ulicí Kubálkova procházet stavbou podél budovy SUPŠ a VOŠ. Stále je však nutná obezřetnost, jelikož průběžně probíhají hutnící práce dlažby a občas se po staveništi pohybuje menší technika, která přesouvá drť a kostky.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Analýza odhalila 42 rizikových míst, kde hrozí obcím zaplavení bahnem
V Jablonci proběhly dva atletické mítinky mládeže s rekordní účastí
Kraj a Jablonec chystají opravy Střední uměleckoprůmyslové školy
Liberecký kraj má nový Plán rozvoje sportu na roky 2026–2029
Kraj si připomíná rok od připojení k Chartě proti domácímu násilí

Nejčtenější články

09.12.: Prezident republiky Petr Pavel a jeho manželka navštíví Liberecký kraj
08.12.: Město Harrachov vystupuje z Národního sportovního centra
07.12.: Město Jablonec připravuje záměr parkovacího a bytových domů

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace