ZasTenRock v Zásadě není jen festival

16.08.2016 10:43:59 | Autor: redakce | Rubrika: Kultura | Obce: Zásada

ZasTenRock v Zásadě není jen festival

Aktualizováno o soutěž! V sobotu 20. srpna 2016 ožije Zásada opět rockovou muzikou a počet obyvatel městysu se výrazně zvýší. Bude se zde konat 5. ročník hudebního festivalu ZasTenRock. Záměrem festivalu je opět prezentovat několik hudebních linií.

Hlavními taháky pro letošní rok jsou DeBillHeads - turnovská kapela se svérázným rockovým projevem i osobitým myšákem ve znaku a Imodium - band, který přiveze známé hity jako Valérie, Nad Berlínem, ale i další.

Ve výběru budou i svérázné kapely Claymore s prvky skotské muziky nebo Hand Grenade s nejen energickým metalem, ale i skvělou ohnivou šou. Nebudou chybět i pro ZasTenRock typické revivalové kapely v popředí s Roxette tribute band - dle Roxette official fanclubu nejlepší revival originálu a revivaly Kabát a ZZ Top.

Kapely z regionu budou prezentovány jak klasikou v podobě John Silver ze Smržovky, tak mladými seskupeními Esthetics a Exots, kteří v Zásadě vystoupí po téměř roční pauze, a potěší tak své věrné fanoušky.

„Naposlouchali jsme mnoho hudby a poctivě vybírali, abychom přinesli posluchačům zajímavou, kvalitní a příjemnou muziku. Nechceme jít pouze cestou mainstreamu," řekl jeden z organizátorů festivalu Petr Růžička.

I letos se mohou návštěvníci těšit na perfektně připravený areál zásadského fotbalového stadionu s dostatkem míst k parkování, k sezení, dost výčepních míst a především dvě velká pódia s kvalitním nazvučením a profi obraz na velkoplošné obrazovce. „Prostě opět děláme vše pro pohodovou atmosféru, kde se setká řada kamarádů a známých a rádi se zde každý rok opět setkávají," přidal ředitel festivalu Miroslav Princ.

A závěrem - i letos se mohou všichni zapojit do hlasování o nejoblíbenější kapelu festivalu, která získá krásnou křišťálovou trofej od partnera festivalu.

 S námi můžete soutěžit o 25 vstupenek na zásadský festival zdarma. Soutěžit můžete do čtvrtka 18. srpna, stačí, když správně odpovíte na tři naše otázky a poté budete mít štěstí při losování. Soutěžte zde!

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Prázdninové hudební léto na Jablonecku pokračuje i v srpnu
Čtvrtý ročník festivalu ZasTenRock navštívilo 3800 fanoušků
Třetí ročník festivalu ZasTenRock přilákal téměř tři tisíce diváků
Festival ZasTenRock opět přitáhl fanoušky do Zásady

Diskutujte s námi

Ke stažení

Plakát Zastenrock 2016

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V Bělé oslaví 80 let klubu zápasem proti Slovanu Liberec

Klub SK Jívan Bělá oslaví 80 let od založení klubu v sobotu 15. června zápasem proti mistrům Slovanu Liberec. Přijet by měli například Nezmar, Štajner, Gebre Selassie, Janů, Holeňák, Obajdin či Hadaščok. Více podrobností

Dopravní opatření pro linky č. 109 a 131

Pokládka finální asfaltové vrstvy v ulici U Přehrady od pondělí 10. do neděle 16. června je důvodem nového dopravního opatření pro linky č. 109 a 131 (školní linka). Dokončovací práce rekonstrukce ulice U Přehrady, které provádí Krajská správa silnic LK, si vyžádají ještě další změny a omezení dopravy. Po stejnou dobu, tedy od 10. do 16. 6., bude také dočasně zrušená zastávka U Přehrady. Náhradní zastávka pro linky č. 109 a 131 bude v ulici Svatopluka Čecha u plaveckého bazénu. Linky budou jezdit po následující objízdné trase: U Přehrady - Svatopluka Čecha - Mánesova - Palackého, kde se napojují na standardní trasu.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hasiči zasahovali u požáru domu v Kořenově
Chystají Dětský den s jabloneckým muzeem!
Soutěž Ještěd f Kleci se opět koná od 19. do 22. června
Jablonecká nemocnice chce s inovacemi pokračovat
Jablonečtí policisté hledají svědky nehody v autobuse

Nejčtenější články

17.06.: Plavecký bazén do konce června uzavřen: Komplikace při výměně skříněk
18.06.: Jablonečtí policisté hledají svědky nehody v autobuse
18.06.: Deset medailí atletů LIAZU Jablonec z Gigantu

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace