ZasTenRock v Zásadě není jen festival

16.08.2016 10:43:59 | Autor: redakce | Rubrika: Kultura | Obce: Zásada

ZasTenRock v Zásadě není jen festival

Aktualizováno o soutěž! V sobotu 20. srpna 2016 ožije Zásada opět rockovou muzikou a počet obyvatel městysu se výrazně zvýší. Bude se zde konat 5. ročník hudebního festivalu ZasTenRock. Záměrem festivalu je opět prezentovat několik hudebních linií.

Hlavními taháky pro letošní rok jsou DeBillHeads - turnovská kapela se svérázným rockovým projevem i osobitým myšákem ve znaku a Imodium - band, který přiveze známé hity jako Valérie, Nad Berlínem, ale i další.

Ve výběru budou i svérázné kapely Claymore s prvky skotské muziky nebo Hand Grenade s nejen energickým metalem, ale i skvělou ohnivou šou. Nebudou chybět i pro ZasTenRock typické revivalové kapely v popředí s Roxette tribute band - dle Roxette official fanclubu nejlepší revival originálu a revivaly Kabát a ZZ Top.

Kapely z regionu budou prezentovány jak klasikou v podobě John Silver ze Smržovky, tak mladými seskupeními Esthetics a Exots, kteří v Zásadě vystoupí po téměř roční pauze, a potěší tak své věrné fanoušky.

„Naposlouchali jsme mnoho hudby a poctivě vybírali, abychom přinesli posluchačům zajímavou, kvalitní a příjemnou muziku. Nechceme jít pouze cestou mainstreamu," řekl jeden z organizátorů festivalu Petr Růžička.

I letos se mohou návštěvníci těšit na perfektně připravený areál zásadského fotbalového stadionu s dostatkem míst k parkování, k sezení, dost výčepních míst a především dvě velká pódia s kvalitním nazvučením a profi obraz na velkoplošné obrazovce. „Prostě opět děláme vše pro pohodovou atmosféru, kde se setká řada kamarádů a známých a rádi se zde každý rok opět setkávají," přidal ředitel festivalu Miroslav Princ.

A závěrem - i letos se mohou všichni zapojit do hlasování o nejoblíbenější kapelu festivalu, která získá krásnou křišťálovou trofej od partnera festivalu.

 S námi můžete soutěžit o 25 vstupenek na zásadský festival zdarma. Soutěžit můžete do čtvrtka 18. srpna, stačí, když správně odpovíte na tři naše otázky a poté budete mít štěstí při losování. Soutěžte zde!

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Prázdninové hudební léto na Jablonecku pokračuje i v srpnu
Čtvrtý ročník festivalu ZasTenRock navštívilo 3800 fanoušků
Třetí ročník festivalu ZasTenRock přilákal téměř tři tisíce diváků
Festival ZasTenRock opět přitáhl fanoušky do Zásady

Diskutujte s námi

Ke stažení

Plakát Zastenrock 2016

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V Josefově Dole zvou na adventní setkání

Obec Josefův Důl, Huť Marie 1904, Infocentrum Josefův Důl zvou na adventní setkání - v neděli 3. prosince se uskuteční v areálu Huti Marie. V nabidce bude kromě občerstvení i adventní, vánoční zboží, drobné dárečky, kalendáře. Během akce vystoupí děti z místní ZŠ a MŠ.  Začátek advetního setkání je ve 14 hodin.

Utkání Jablonce s Teplicemi je kvůli sněhu odloženo

Nezpůsobilá hrací plocha při vydatném sněžení zapříčinila, že se utkání 17. kola Fortuna:Ligy na Střelnici mezi Jabloncem a Teplicemi neodehraje. O náhradním termínu se rozhodne později. Sněhová nadílka zasypala Střelnici také v týdnu před utkáním s Pardubicemi. „Vyhřívání hřiště je v provozu delší dobu, již před utkáním s Pardubicemi, ale největší komplikací před zápasem s Teplicemi je pokračující sněžení. Sníh tedy pomalu odtává, ale připadá další a další. Najet na hřiště s technikou nelze, protože horní vrstva je podmáčená," vysvětlil důvody odložení utkání mluvčí FK Jablonec Martin Bergman.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V souboji druhého se třetím uspěli maloskalští volejbalisté
Pomerančový mítink mladých atletických nadějí se vydařil
Dvě slunce Anety Langerové aneb Jak je krásné být milován
Na Smržovce pořádají výstavu Jaroslav Švihla - Pastely
Opilý řidič ujížděl od nehody a přitom třikrát boural

Nejčtenější články

04.12.: Opilý řidič ujížděl od nehody a přitom třikrát boural
03.12.: Smržovské kulturní a zábavné akce v prosinci
04.12.: Dvě slunce Anety Langerové aneb Jak je krásné být milován

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace