Zadávací řízení na nového dopravce pro Jablonecko je zveřejněné

10.01.2020 16:02:45 | Autor: Jana Fričová | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou,Jablonecko

Zadávací řízení na nového dopravce pro Jablonecko je zveřejněné

Od pátku 10. ledna je v Úředním věstníku Evropské unie (TED) zveřejněné Oznámení o zahájení zadávacího řízení na poskytování přepravních služeb ve veřejné linkové dopravě na Jablonecku. Předpokládaná cena zakázky přesáhne 740 milionů korun.

Předmětem veřejné zakázky je poskytování přepravních služeb ve veřejné linkové dopravě s cílem zajistit dopravní obslužnost na Jablonecku, tj. v územních obvodech obcí Bedřichov, Jablonec nad Nisou, Janov nad Nisou, Lučany nad Nisou, Nová Ves nad Nisou, Pulečný a Rychnov u Jablonce nad Nisou, jež jsou členskými obcemi Dopravního sdružení obcí Jablonecka, a to v období od 1. 2. 2021 do 31. 1. 2031. Zakázka předpokládá dopravní výkon v rozsahu 1 415 000 linkových kilometrů v kalendářním roce dle jízdních řádů, tj. předpokládaný rozsah dopravního výkonu 14 150 000 linkových kilometrů za celou dobu poskytování přepravních služeb. Předpokládaná hodnota zakázky bez DPH je 742 167 500 Kč.

„Zveřejnění Oznámení o zahájení zadávacího řízení ve Věstníku veřejných zakázek očekáváme v pondělí 13. 1. 2020. Po něm v souladu se zákonem o zadávání veřejných zakázek formálně zahájíme zadávací řízení také v profilu zadavatele v NEN, publikací zadávací dokumentace," řekl Maroš Katkovčín z advokátní kanceláře AGM Partners, která má veřejnou soutěž na nového dopravce MHD v Jablonci a obcích DSOJ a celou administrativu s ní spojenou na starosti.

Link na publikaci v Úředním věstníku Evropské unie (TED):

https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:11558-2020:TEXT:CS:HTML 

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Arriva už prý zlepšuje své služby, kraj přesto na sankcích trvá
Veřejná soutěž rozhodne o provozovateli autobusů na Jablonecku
Co se mění v jízdním řádu od 15. prosince 2019?
Z Liberce do Lomnice a z Tanvaldu do Brodu bude jezdit nový dopravce
Autobusové zastávky v Libereckém kraji mají nové označníky

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonecko

Jaroslav Zeman - Senátor PČR ( Senátoři a poslanci ) | Další firmy

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Dočasné zrušení zastávky u Staré Osady

Kvůli rekonstrukci křižovatky ulic Československé armády a Stará Osada (u firmy Atrea) a autobusové zastávky bude v době od 1. dubna do 31. května dočasně zrušená autobusová zastávka Rýnovice, křižovatka ve směru na Lukášov a Liberec. Linky MHD č. 104 (směr Lukášov) a č. 107 (směr Kunratice, Mšenská) budou využívat zastávku Rýnovice, Belgická umístěnou před okružní křižovatkou v Belgické ulici.

Jablonec uzavře strategii MA21

Statutární město Jablonec nad Nisou podepíše Deklaraci k podpoře udržitelného rozvoje prostřednictvím místní Agendy 21. V procesu byl postupně schválený odpovědný politik, kterým je náměstkyně pro životní prostředí a strategii Lenka Opočenská, koordinátor, skupiny, nyní následuje deklarace. Postup při zavádění MA21 jako metody kvality je striktně definovaný kritérii a ukazateli schválenými pracovní skupinou MA21 při Radě vlády pro udržitelný rozvoj v dokumentu Kritéria MA21 a Pravidla hodnocení. „Během termínu realizace se zavazujeme dosáhnout úrovně kategorie D, a to dle předpokladu do září 2023, a následně kategorie C. Za tuto dobu musíme splnit 11 kritérií," vysvětlila náměstkyně Opočenská.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Program Městské knihovny Jablonec nad Nisou v dubnu
Do jara vstoupily i týmy v I.B třídě východ
Hrady a zámky zahajují 1. dubna návštěvnickou sezonu
Kino Jas Járy Cimrmana Tanvald v dubnu
Architekti budou soutěžit o nejlepší návrh jablonecké školky

Nejčtenější články

31.03.: Velikonoce v Krásné jsou přichystány na 1. dubna
30.03.: Volejbalistky o víkendu bojují o vítězství v I. lize žen
31.03.: Velikonoce v Jablonci se konají od 30. března do 10. dubna

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace