Za příkladnou službu ocenili v Železném Brodě vybrané policisty

02.10.2021 18:19:46 | Autor: Markéta Razáková, oddělení prevence KŘP Libereckého kraje | Rubrika: Krimi | Obce: Jablonec nad Nisou,Železný Brod,Jablonecko

Za příkladnou službu ocenili v Železném Brodě vybrané policisty

Poslední zářijový den proběhl v prostorách Městského divadla v Železném Brodě slavnostní ceremoniál, při kterém si převzali policisté a občanská zaměstnankyně územního odboru Policie České republiky Jablonec nad Nisou ocenění za svou práci.

Vedoucí oddělení tisku a prevence Krajského ředitelství policie Libereckého kraje Jana Světlá přivítala na akci hosty, mezi které patřili primátor Jiří Čeřovský, starosta města Železný Brod František Lufinka, poslanci parlamentu České republiky Petr Beitl a Jana Pastuchová, senátor Jaroslav Zeman a další významné osobnosti. Ceremoniál si nenechali ujít ani rodinní příslušníci oceněných policistů, které jsme mezi sebou velmi rádi uvítali.

V úvodu programu potěšilo všechny přítomné vystoupení dechového kvintetu žáků Základní umělecké školy v Železném Brodě.

Ocenění policistů v Městském divadle v Železném Brodě<br />Autor: Archiv Policie ČR Ředitel územního odboru Policie ČR Jablonec nad Nisou plk. Pavel Langr ve svém úvodním projevu vyzdvihl celoživotní práci oceňovaných policistů a občanské zaměstnankyně a také poukázal na jejich obětavost při výkonu pracovních povinností v covidové době. Pavel Langr předal policistům následující ocenění:

Za věrnost III. stupně, kterou policejní prezident oceňuje policisty za příkladnou službu po nejméně deseti letech služebního poměru u Policie České republiky. Tu si převzalo pět policistů.

Za věrnost II. stupně po nejméně dvacetileté službě u Policie České republiky. Ocenění si převzal jeden policista.

Za věrnost I. stupně za třicetiletou službu u Policie České republiky. Ocenění si převzal nprap. Jan Kopal ze služby kriminální policie a vyšetřování územního odboru Jablonec nad Nisou.

Další dva policisté obdrželi medaili Za zásluhy o bezpečnost.

Čestnou medaili policejního prezidenta si převzali čtyři policisté.

Občanská zaměstnankyně územního odboru Policie ČR Jablonec nad Nisou paní Jindřiška Brožová si převzala z rukou plukovníka Langra Plaketu policejního prezidenta.

Prap. Martin Pivnička obdržel Odznak za službu v zahraničí III. stupně.

Dva policisty z obvodního oddělení Smržovka odměnil za jejich službu pro veřejnost věcným darem senátor a současně starosta obce Albrechtice v Jizerských horách Jaroslav Zeman.

Dalším osmi policistům jabloneckého územního odboru poděkoval za jejich pracovní úsilí primátor města Jablonce nad Nisou Jiří Čeřovský.

Starosta obce Rychnov u Jablonce nad Nisou Tomáš Levinský udělil věcný dar prap. Ondřeji Fibikarovi z obvodního oddělení Rychnov u Jablonce nad Nisou za vynikající výsledky při obchůzkové a hlídkové činnosti na území města Rychnova u Jablonce a také za významnou pomoc při záchraně života 93letého seniora ze Železného Brodu.

Ocenění policistů v Městském divadle v Železném Brodě<br />Autor: Archiv Policie ČR Policista prap. Jan Semenec z obvodního oddělení Jablonec na Nisou obdržel věcný dar, kterým ho za jeho práci ocenili starostové Janova nad Nisou a Bedřichova.

Za dlouhodobé příkladné plnění služebních povinností a aktivní postoj k výkonu služby v rámci své okrskové činnosti v Železném Brodě a ostatních obcí ORP, za spolupráci s městskou policií a oddělením OSPOD města, a to zejména v oblasti prevence kriminality mládeže, ocenil starosta Železného Brodu František Lufinka policistku prap. Elišku Havrdovou.

Na závěr poblahopřál plukovník Langr všem oceněným a poděkoval přítomným hostům za jejich účast. Jeho velké poděkování patřilo také panu starostovi Františku Lufinkovi za poskytnutí zázemí ke konání tohoto slavnostního setkání.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Do Jablonce přijede Slovan Liberec, připraveni budou i policisté
Útočníci přepadli školu v Turnově. Při cvičení se jim postavili učitelé
Na motorkáře dohlížel o minulém víkendu i vrtulník
S defibrilátorem pomohli policisté při kolapsu seniora v Železném Brodě
Policisté prověřovali v sobotu u Železného Brodu motorkáře
Do nového školního roku se Zebrou
Jablonečtí strážníci opět dohlíží u přechodů
Policisté prováděli zvýšený dohled na páteřních silnicích v kraji
Akce Bezpečně u vody probíhala i na přehradě v Jablonci
Táborníky zaujal na dopravním hřišti kromě jízdy i policejní vůz
Krajští policisté se zaměřili na dodržování povolené rychlosti
Krajští policisté převzali nová služební vozidla
Policisté se při kontrolách zaměřili na nákladní a autobusovou dopravu
Policisté besedovali na příměstském táboře v Jablonci nad Nisou
Policejní autobus si znovu posvítil na řidiče nákladních vozidel
Se začátkem prázdnin proběhla další dopravně bezpečnostní akce

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 25 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonecko

Jaroslav Zeman - Senátor PČR ( Senátoři a poslanci ) | Další firmy

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Zahájili již 12. ročník soutěže Dřevěná stavba roku

Nadace dřevo pro život zahájila přihlašování do prestižní oborové soutěže Dřevěná stavba roku. Už dvanáctým rokem představuje široké veřejnosti díla těch, kteří umí doslova kouzlit se dřevem a vytváří dřevěné stavby šetrné k přírodě. I letos je pro soutěžící připraveno 6 soutěžních kategorií, do kterých mohou přihlásit realizace nebo návrhy různých typů dřevěných staveb, jako jsou rodinné domy, sruby, konstrukce, dětská hřiště, rozhledny či dřevěné interiéry. Přihlašování do 12. ročníku soutěže Dřevěná stavba roku probíhá do 28. února 2022 na webových stránkách soutěže. Soutěžící, kteří se přihlásí do 31. ledna navíc získají 20% slevu z registračního poplatku. V březnu bude pro soutěžní díla hlasovat odborná porota i široká veřejnost. Na konci dubna pak proběhne slavnostní vyhlášeni letošních vítězů a jejich projektů.

Lednový Valdštejn si lidé užívají

Lednový Valdštejn si lidé užívají Hrad Valdštejn ani v lednu nezavřel své brány. Za poslední dva víkendy, kdy bylo otevřeno od 13.00 do 15.30, si svátečně vyzdobený areál prohlédlo přes tisíc návštěvníků. Při příznivém počasí správci rádi otevřou ještě následující víkend 22. a 23. ledna. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Lídr hnutí STAN v kraji Jan Farský se vzdá poslaneckého mandátu
Pražští studenti zrestaurovali grafiky pro Severočeské muzeum
Počasí komplikovalo dopravu, nehoda uzavřela silnici z Brodu na Bozkov
V Harrachově budou jednat o osudu Vily Mlynářka
Ztratila se kočka Jolie

Nejčtenější články

18.01.: V Jablonci se mění dopravní značení na zimní variantu
19.01.: Anonym oznámil bombu v liberecké firmě
18.01.: Řidičku pod vlivem drog usvědčil čerstvý sníh

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Aktivní dovolená s CK TRIP.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace