Za příkladnou službu ocenili v Železném Brodě vybrané policisty

02.10.2021 18:19:46 | Autor: Markéta Razáková, oddělení prevence KŘP Libereckého kraje | Rubrika: Krimi | Obce: Jablonec nad Nisou,Železný Brod,Jablonecko

Za příkladnou službu ocenili v Železném Brodě vybrané policisty

Poslední zářijový den proběhl v prostorách Městského divadla v Železném Brodě slavnostní ceremoniál, při kterém si převzali policisté a občanská zaměstnankyně územního odboru Policie České republiky Jablonec nad Nisou ocenění za svou práci.

Vedoucí oddělení tisku a prevence Krajského ředitelství policie Libereckého kraje Jana Světlá přivítala na akci hosty, mezi které patřili primátor Jiří Čeřovský, starosta města Železný Brod František Lufinka, poslanci parlamentu České republiky Petr Beitl a Jana Pastuchová, senátor Jaroslav Zeman a další významné osobnosti. Ceremoniál si nenechali ujít ani rodinní příslušníci oceněných policistů, které jsme mezi sebou velmi rádi uvítali.

V úvodu programu potěšilo všechny přítomné vystoupení dechového kvintetu žáků Základní umělecké školy v Železném Brodě.

Ocenění policistů v Městském divadle v Železném Brodě<br />Autor: Archiv Policie ČR Ředitel územního odboru Policie ČR Jablonec nad Nisou plk. Pavel Langr ve svém úvodním projevu vyzdvihl celoživotní práci oceňovaných policistů a občanské zaměstnankyně a také poukázal na jejich obětavost při výkonu pracovních povinností v covidové době. Pavel Langr předal policistům následující ocenění:

Za věrnost III. stupně, kterou policejní prezident oceňuje policisty za příkladnou službu po nejméně deseti letech služebního poměru u Policie České republiky. Tu si převzalo pět policistů.

Za věrnost II. stupně po nejméně dvacetileté službě u Policie České republiky. Ocenění si převzal jeden policista.

Za věrnost I. stupně za třicetiletou službu u Policie České republiky. Ocenění si převzal nprap. Jan Kopal ze služby kriminální policie a vyšetřování územního odboru Jablonec nad Nisou.

Další dva policisté obdrželi medaili Za zásluhy o bezpečnost.

Čestnou medaili policejního prezidenta si převzali čtyři policisté.

Občanská zaměstnankyně územního odboru Policie ČR Jablonec nad Nisou paní Jindřiška Brožová si převzala z rukou plukovníka Langra Plaketu policejního prezidenta.

Prap. Martin Pivnička obdržel Odznak za službu v zahraničí III. stupně.

Dva policisty z obvodního oddělení Smržovka odměnil za jejich službu pro veřejnost věcným darem senátor a současně starosta obce Albrechtice v Jizerských horách Jaroslav Zeman.

Dalším osmi policistům jabloneckého územního odboru poděkoval za jejich pracovní úsilí primátor města Jablonce nad Nisou Jiří Čeřovský.

Starosta obce Rychnov u Jablonce nad Nisou Tomáš Levinský udělil věcný dar prap. Ondřeji Fibikarovi z obvodního oddělení Rychnov u Jablonce nad Nisou za vynikající výsledky při obchůzkové a hlídkové činnosti na území města Rychnova u Jablonce a také za významnou pomoc při záchraně života 93letého seniora ze Železného Brodu.

Ocenění policistů v Městském divadle v Železném Brodě<br />Autor: Archiv Policie ČR Policista prap. Jan Semenec z obvodního oddělení Jablonec na Nisou obdržel věcný dar, kterým ho za jeho práci ocenili starostové Janova nad Nisou a Bedřichova.

Za dlouhodobé příkladné plnění služebních povinností a aktivní postoj k výkonu služby v rámci své okrskové činnosti v Železném Brodě a ostatních obcí ORP, za spolupráci s městskou policií a oddělením OSPOD města, a to zejména v oblasti prevence kriminality mládeže, ocenil starosta Železného Brodu František Lufinka policistku prap. Elišku Havrdovou.

Na závěr poblahopřál plukovník Langr všem oceněným a poděkoval přítomným hostům za jejich účast. Jeho velké poděkování patřilo také panu starostovi Františku Lufinkovi za poskytnutí zázemí ke konání tohoto slavnostního setkání.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Do Jablonce přijede Slovan Liberec, připraveni budou i policisté
Útočníci přepadli školu v Turnově. Při cvičení se jim postavili učitelé
Na motorkáře dohlížel o minulém víkendu i vrtulník
S defibrilátorem pomohli policisté při kolapsu seniora v Železném Brodě
Policisté prověřovali v sobotu u Železného Brodu motorkáře
Do nového školního roku se Zebrou
Jablonečtí strážníci opět dohlíží u přechodů
Policisté prováděli zvýšený dohled na páteřních silnicích v kraji
Akce Bezpečně u vody probíhala i na přehradě v Jablonci
Táborníky zaujal na dopravním hřišti kromě jízdy i policejní vůz
Krajští policisté se zaměřili na dodržování povolené rychlosti
Krajští policisté převzali nová služební vozidla
Policisté se při kontrolách zaměřili na nákladní a autobusovou dopravu
Policisté besedovali na příměstském táboře v Jablonci nad Nisou
Policejní autobus si znovu posvítil na řidiče nákladních vozidel
Se začátkem prázdnin proběhla další dopravně bezpečnostní akce

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 25 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonecko

Jaroslav Zeman - Senátor PČR ( Senátoři a poslanci ) | Další firmy

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V Kokoníně se postaví provizorní objízdná trasa

Jablonec zřídí v Kokoníně provizorní objízdnou trasu ulice Kaštanová z vedlejší slepé ulice přes soukromé pozemky. Důvodem jsou výkopy a úplná uzavírka ulice Kaštanové kvůli stavbě dešťové kanalizace, přeložkám sítí a rekonstrukci ulice. „SVS chce v ulici Kaštanová vybudovat splaškovou kanalizaci a přeloží vodovod, město postaví kanalizaci dešťovou, přeloží plynovod a pak zajistí kompletní rekonstrukci ulice Kaštanová. Proto je však třeba nejdříve zřídit provizorní objízdnou trasu," informuje náměstek pro rozvoj Petr Roubíček s tím, že zakázku zadá Jablonec přímo a zaplatí za ni více jak milion korun včetně DPH. Stavět by se mělo v létě, hotovo by mělo být do konce stavební sezony.

Šaldovo a Naivní divadlo podpoří kraj sedmi miliony korun

Poskytnutí neinvestičních a investičních dotací z rozpočtu Libereckého kraje Naivnímu divadlu Liberec a Divadlu F. X. Šaldy Liberec schválili na svém zasedání krajští radní. V souladu s memorandem uzavřeným mezi Libereckým krajem a statutárním městem Liberec je vyčleněno v rozpočtu odboru kultury, památkové péče a cestovního ruchu 5 milionů korun na investiční dotace a 2 miliony korun na podporu těchto divadel. „Dva miliony korun rozdělí kraj coby provozní příspěvek mezi obě scény. Částkou 1 470 000 korun podpoří činnost Divadla F. X. Šaldy a 530 000 korunami Naivní divadlo," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně hejtmana pro resort kultury, památkové péče a cestovního ruchu.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Od 8. července se položí definitivní asfalt v ulici Liberecká v Jablonci
Na dětské olympiádě excelovali jablonečtí plavci
Atleti LIAZ Jablonec měli v minulých dnech nabitý program
Program pro všechny generace slibuje Rodinný festiválek
Nová česká romantická komedie Řekni to psem se představuje

Nejčtenější články

04.07.: Obrazem: Oslavy 120 let ozubnicové trati v Kořenově
03.07.: Hasiči zachránili psa po pádu z maloskalské vyhlídky
04.07.: Na trati z Liberce do Szklarske Poręby pokračuje výluka do 10. července

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

VAMA - trezory a sejfy vám nabízí veškerý sortiment produktů pro ochranu vašich cenností

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace