Volejbalové derby jasně pro Malou Skálu

14.12.2016 12:02:50 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Malá Skála,Jablonec nad Nisou,Jablonecko

Volejbalové derby jasně pro Malou Skálu

Ve II. volejbalové lize mužů hraje po pauze opět Sokol Malá Skála a za soupeřem mu je i tradiční účastník jablonecká Bižuterie. O minulém víkendu los určil jejich vzájemný souboj v jablonecké sportovní hale. Zatímco mladí Sokolové hráli s větším zaujetím, tak domácí mnohdy propadli letargii a působili odevzdaně.

Bižuterie - Malá Skála 1:3 (- 24, -13, 21, - 27)

Do zápasu vstoupili hosté nabuzení a odhodláni uhrát co nejlepší výsledek. Hra byla od začátku vyrovnaná. Chvíli vedli Skaláci, pak zase domácí Jablonec, nikdy ne více jak o dva body. Vyrovnaný set se dostal do koncovky, ve které více chybovali domácí hráči. Skaláci po boji vyhráli 26:24.

V druhém setu hosté hráli výborně a domácí téměř k ničemu nepustili, ale naopak se domácí se nic nezmohli. K obratu pro domácí obrat k lepšímu nastal po výměně názoru s rozhodčími. Ve třetím setu zlepšili Jablonečtí servis a přitlačili na zakončení útoků. Ve čtvrtém setu to byl souboj kdo z koho, kde možná o výsledku více rozhodli hlasití maloskalští diváci, kterých byla v hale většina.

Bižuterie - Malá Skála 1:3 (22, - 15, - 17, - 18)

Odpolední zápas zpočátku vypadal, že se Bižuterie vzpamatovala, ale výhra v prvním setu byla jen labutí písní ne-li křeč. Hosté se po prohraném setu oklepali, začali si lépe přihrávat, blokovat. Skalácí si vždy vytvořili v začátcích setů bodový náskok a udrželi ho vždy do úspěšného závěru.

Kouč jablonecké Bižuterie Vladimír Zajíček komentoval zápas takto: „Tak se za tu prožitou hrůzu omlouvat nebudu. Ranní prohra by snad ještě byla skousnutelná, odpolední opravdu ne."

Sestava Bižuterie: Barek, Charousek, Kukla, Kysel, Hájek, Matoška, Filinger, Střiží, Stelzik - odpoledne Kubeš.
Sestava Malá Skála: Hampl, Machač, Pastuch, Novák, Pražák, Zítko, Finke, Mařík, Nič, Vacík, Břicháček, Krňák.

Juniorky Bižuterie v posledním zápase základní části ligy juniorek suverénně porazily sousední Turnov a očekávají lednovou nástavbu ligy juniorek.

Bižuterie - TJ Turnov 3:0 (14, 17, 23)

Bižuterie - TJ Turnov 3:0 (10, 16, 12)

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 1 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonecko

Jaroslav Zeman - Senátor PČR ( Senátoři a poslanci ) | Další firmy

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Dopravní opatření pro linky č. 109 a 131

Pokládka finální asfaltové vrstvy v ulici U Přehrady od pondělí 10. do neděle 16. června je důvodem nového dopravního opatření pro linky č. 109 a 131 (školní linka). Dokončovací práce rekonstrukce ulice U Přehrady, které provádí Krajská správa silnic LK, si vyžádají ještě další změny a omezení dopravy. Po stejnou dobu, tedy od 10. do 16. 6., bude také dočasně zrušená zastávka U Přehrady. Náhradní zastávka pro linky č. 109 a 131 bude v ulici Svatopluka Čecha u plaveckého bazénu. Linky budou jezdit po následující objízdné trase: U Přehrady - Svatopluka Čecha - Mánesova - Palackého, kde se napojují na standardní trasu.

Turnovská Špéra slavila 140. výročí založení

O uplynulém víkendu se na turnovské Špéře konaly oslavy 140. výročí založení školy. Akce se zúčastnila řada významných hostů, jako například náměstek hejtmana Libereckého kraje Mgr. Jiří Čeřovský, dále inspektorka ČŠI Mgr. Jitka Šafaříková, představitelé významných sponzorů školy, ředitelé škol, zástupci sociálních partnerů a řada dalších. Přijelo také mnoho bývalých studentů z celé republiky, sešli se bývalí pedagogové a zaměstnanci školy, ale škola byla otevřená i pro širokou veřejnost v rámci Dnů otevřených dveří, které byly součástí oslav. Více podrobností a fotografie


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Fotbalisté Pěnčína získali krajský pohár
Jablonecký primátor přivítá ve městě vílu Nisu
V Tanvaldě se hrálo České nebe
Červnový svoz bioodpadu v Jablonci
Vítězem soutěže Vesnice roku 2024 Libereckého kraje je obec Všelibice

Nejčtenější články

11.06.: Adam Pelta: Pohár je pro nás vrchol sezony!
12.06.: Na Mlatě vzdali hold českému velikánovi
11.06.: Z Tajvanu zmizí nebezpečné stromy, většinu jich město ošetří

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace