Volejbalistky Bižuterie bojují o špici v první lize

24.02.2023 15:18:05 | Autor: Ladislav Janata, Jaroslav Novák | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Volejbalistky Bižuterie bojují o špici v první lize

Uplynulý pátek a sobotu sehrály jablonecké volejbalistky v 1. lize žen dvojutkáni o první místo v tabulce s TJ Sokol Dobřichovice.

V lehce oslabené sestavě v podstatě s většinou juniorek domácím první set utekl a soupeř vyhrál 25:21. Nutno podotknout, že v týmu Dobřichovic hraje několik hraček, které okusily i Extraligu. Druhý set Jablonečanky po velkém boji prohrály 29 ku 27, ale již bylo v koncovce znát, že se nastartovaly k lepšímu výkonu. Průběh zápasu následně otočily a další tři sety již vyhrály 25:15, 25:23 a 15:10.

Sestava: Smolkova J., Němečkova K., Úradníkova K., Bartošova K., Javůrkova K., Prágerová A., libera Brunclíkova K. a Špinkova T. Střídala NovákováJ.

V sobotu obě družstva čekala odveta a bylo to trošku jako na houpačce. První set prohra Bižuterie 25:21, druhý set výhra 27:25, dalši set opět výhra 25:19, to celé družstvo lehce ukolébalo, což vedlo v dalším setu k prohře 25:18. V tiebrake se však znovu celé družstvo nastartovalo a vyhrálo ho celkem jasně 15:10.

Sestava: Prágerová A., Nováková J., Němečková K., Bartošová K., Javůrková, K., Úradníková K., libero Brunclíková K., střídala Špinková T.

„Po dvou výhrách 3:2 jsme se  na první místo přiblížili na dva body, příští týden nás čekají poslední zapasy v Prostějově a potom již play off, vypadá to na Hradec Králové nebo České Budějovice, " upřesnil trenér Jaroslav Novák.

Bižuterie SG - TJ Dobřichovice  3:2 (- 21, -27, 15, 23, 10)

Bižuterie SG - TJ Dobřichovce  3:2 (- 21, 25, 19, - 18, 10)

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Výkonná rada ODS v Liberci zrušila členství dvěma členům

Výkonná rada ODS v pátek 12. dubna 2024 v návaznosti na závažné pochybnosti a podezření z korupčního jednání v Liberci rozhodla přijatým usnesením o ukončení členství Petru Židkovi a Petru Syrovátkovi. „Petr Židek byl vyzván, aby z věci vyvodil patřičné důsledky, a rezignoval na své funkce, nicméně výzvu odmítl. Ve stejné věci byl Petr Syrovátko vyzván k pozastavení členství. Oba pánové výzev neakceptovali, proto Výkonná rada ODS využila těchto mimořádných nástrojů. Výkonná rada zároveň rozhodla o zrušení Místního sdružení Liberec, čímž došlo k jeho zániku," uvedl tiskový mluvčí ODS Jakub Skyva.

Bobři se vracejí i do českých Krkonoš

Dobré zprávy jsou někdy doprovázeny i jinými, méně radostnými. První doklad (alespoň nám známý) o tom, že se do Krkonoš po několika staletích vrátil největší evropský hlodavec bobr, byl totiž získán v důsledku jeho usmrcení automobilem. Hlodavec byl nalezen na kraji hlavní silnice č. 14 - přímo naproti jezu na Jizeře v Horní Sytové (součást obce Víchová nad Jizerou). Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Obrazem: Vedoucí TJ Pěnčín přehrál pátou Chrastavu
Obrazem: V divizním derby zvítězily Velké Hamry
Ve 20. ročníku Krajský výrobek roku se ucházelo o titul 123 produktů
Volejbalisté Malé Skály v kvalifikaci vyzvali MFF UK Praha
Jarní Krkonoše lákají do muzeí, na adrenalin i za pivem

Nejčtenější články

11.04.: Muže v Jablonci nad Nisou srazil vlak
11.04.: V Rochlicích u Liberce došlo k hromadné nehodě
12.04.: Liberecký kraj při příležitosti Dne učitelů ocenil 22 osobností

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace