Volejbalistky Bižuterie bojují o špici v první lize

24.02.2023 15:18:05 | Autor: Ladislav Janata, Jaroslav Novák | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Volejbalistky Bižuterie bojují o špici v první lize

Uplynulý pátek a sobotu sehrály jablonecké volejbalistky v 1. lize žen dvojutkáni o první místo v tabulce s TJ Sokol Dobřichovice.

V lehce oslabené sestavě v podstatě s většinou juniorek domácím první set utekl a soupeř vyhrál 25:21. Nutno podotknout, že v týmu Dobřichovic hraje několik hraček, které okusily i Extraligu. Druhý set Jablonečanky po velkém boji prohrály 29 ku 27, ale již bylo v koncovce znát, že se nastartovaly k lepšímu výkonu. Průběh zápasu následně otočily a další tři sety již vyhrály 25:15, 25:23 a 15:10.

Sestava: Smolkova J., Němečkova K., Úradníkova K., Bartošova K., Javůrkova K., Prágerová A., libera Brunclíkova K. a Špinkova T. Střídala NovákováJ.

V sobotu obě družstva čekala odveta a bylo to trošku jako na houpačce. První set prohra Bižuterie 25:21, druhý set výhra 27:25, dalši set opět výhra 25:19, to celé družstvo lehce ukolébalo, což vedlo v dalším setu k prohře 25:18. V tiebrake se však znovu celé družstvo nastartovalo a vyhrálo ho celkem jasně 15:10.

Sestava: Prágerová A., Nováková J., Němečková K., Bartošová K., Javůrková, K., Úradníková K., libero Brunclíková K., střídala Špinková T.

„Po dvou výhrách 3:2 jsme se  na první místo přiblížili na dva body, příští týden nás čekají poslední zapasy v Prostějově a potom již play off, vypadá to na Hradec Králové nebo České Budějovice, " upřesnil trenér Jaroslav Novák.

Bižuterie SG - TJ Dobřichovice  3:2 (- 21, -27, 15, 23, 10)

Bižuterie SG - TJ Dobřichovce  3:2 (- 21, 25, 19, - 18, 10)

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Sdílená kola v Turnově prozatím nebudou

Město Turnov zvažovalo zavedení sdílených kol na základě dotační výzvy Libereckého kraje, anketa měla ověřit také názor veřejnosti. Rada města nakonec od možného zřízení tzv. bikesharingu prozatím upustila. Více podrobností

Krajští zastupitelé odsouhlasili sloučení liberecké textilní a strojní průmyslovky

Rozšíření přístupu k všeobecnému vzdělávání a zlepšení kvality výuky za využití nových technologií. Takové jsou cíle a zároveň výhody chystaných organizačních úprav ve struktuře středních škol zřizovaných Libereckým krajem. Sloučení Střední průmyslové školy strojní a elektrotechnické a Vyšší odborné školy se Střední průmyslovou školou textilní dnes schválili krajští zastupitelé. Hlasovalo celkem 36 zastupitelů. Pro jich bylo 28, proti 7 a jeden zastupitel se hlasování zdržel. Změna vstoupí v platnost od 1. července tohoto roku. Podle nového schématu se bude vyučovat od školního roku 2024/2025. Název školy bude znít Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace. Ředitelem zůstane Jaroslav Semerád. „Díky sdílení materiálního a technického vybavení se zlepší podmínky pro vzdělávaní studentů," řekl Jiří Čeřovský, náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, sportu a zaměstnanosti.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Den dětí – spolupráce školky a školy Montessori
Druhé kolo atletické ligy bylo opět velmi vyrovnané
Dlaskův statek chystá další tradiční řezbářské sympozium
Víkend otevřených zahrad zve na statek, bylinky i do arboreta
Jablonecký tým capoeiristů má nové úspěchy

Nejčtenější články

04.06.: Červnové uzavírky v Jablonci nad Nisou
04.06.: Vodní záchranáře najdete v modrých buňkách
04.06.: Travesti Techtle Mechtle potřetí, tentokrát ovšem o dva levely výš

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace