Vltavín body ukopal

20.11.2010 15:26:15 | Autor: Jaroslav Hrabák | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Vltavín body ukopal

K poslednímu podzimnímu utkání jelo béčko do Prahy s cílem vylepšit svoji bilanci ale zůstalo pouze u odhodlání. Zatímco Gambrinus liga probíhá pro oko fanouška regulérně a sudí se docela snaží být korektní, v nižších soutěžích - a bohužel mezi ně patří ČFL vidíme na hřišti věci, nad kterými rozum zůstává stát. A to byl případ i tohoto zápasu, ve kterém FK BAUMIT Jablonec B podlehl Vltavínu Praha 0:1. 

Béčko inkasovalo ve 23. minutě z trestného kopu z dílny stále výborného Kuchaře, který standardky skutečně umí. Béčko se v první půli na hřišti víceméně jenom hledalo.

Po změně stran to bylo lepší ale to již zaúřadoval sudí Grim: nařídil v 62. penaltu za ruku Norka ale to si nejprve popletl anatomii, protože to bylo břicho a potom i geometrii, protože to bylo mimo pokutové území. Kupodivu se k exekuci nepostavil tradiční domácí střelec Kuchař a jeho náhradník Socha úspěšný nebyl, s jeho střelou si Frydrych poradil. Ale opět zaúřadoval sudí, nechal penaltu opakovat, tentokrát se k míči Kuchař postavil, ale „přihrál" míč do Frydrychovy náruče... Béčko bylo blízko ke gólu po Justově centru po kterém trefil Hloušek břevno.

Trenér Hloušek byl po zápase spíše rozčarovaný než zklamaný a byl ve svém vyjádření velice stručný: „ K průběhu zápasu se vyjadřovat nechci. Hráči teď dostanou desetidenní volno ,aby si od fotbalu odpočinuli a 5. prosince se sejdeme k předsezonní přípravě. Čeká nás náročné jaro.!"

Vltavín Praha - FK Jablonec B 1:0 (1:0)

Jablonecké béčko se s podzimem loučilo ve složení Frydrych-Uvíra,Patka,Kouřil,Norek- Havlín, Hovorka (27.Hloušek),Steiner, Beneš, Daníček /81.Paldus) - Just (60.Šimon). Diváků: 185.

 

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Jablonecká ulice Turistická na týden uzavřena

Od úterý 23. do pondělí 29. července bude ulice Turistická uzavřena, a to v úseku od ulice Jasná po ulici Pod Servisem. Důvodem uzavírky je oprava povrchu.

Cesta Obřím dolem bude v příštích dnech uzavřena

Modře značená cesta z Pece pod Sněžkou do Obřího sedla (ke Slezskému domu) bude po několik příštích dní pro veřejnost zcela uzavřena. Mostek přes Rudný potok u bývalé vodárny (Trkače) se v zimě vlivem sněhu hnul. Jeho opěrné zdi se staly nestabilními a je nezbytné je opravit. Oprava je plánována na období 22. až 24. července. Po tuto dobu nebude možné uvedenou cestu použít, protože inkriminované místo nelze bezpečně obejít. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Nádrže, aleje, úpravny vody. Česko-polská dohoda přináší výsledky
Africký mor prasat: kdo najde uhynulého kance, ať volá veterinu
Na autobusové nádraží v Jablonci po novém mostě
Oblastní galerie Liberec se loučí s litevskou výstavou
Papouška Kvida zachránili tanvaldští hasiči

Nejčtenější články

22.07.: Papouška Kvida zachránili tanvaldští hasiči
22.07.: Na autobusové nádraží v Jablonci po novém mostě
22.07.: Smržovské kulturní a zábavné akce v létě

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace