Vlci opět klopýtli

22.01.2017 14:11:57 | Autor: Ladislav Janata, Josef Březina | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Vlci opět klopýtli

V povánočních zápasech Vlci udolali Trutnov, pak ale šestkrát inkasovali v souboji s Řisutami. Druhé venkovní utkání po sobě, i když s týdenní pauzou, na něj čekalo v Klášterci nad Ohří. A domácí si pro Jablonecké připravili pořádnou kanonádu.

HC Klášterec nad Ohří - HC Vlci Jablonec 7:4 (3:2, 1:1, 3:1)

Domácím vyšel vstup do utkání a již v osmé minutě vedli o tři branky. Hrozící debakl ale dokázali hosté odvrátit a dvěma brankami se dostali ještě před koncem první části do kontaktu.

Na počátku druhé třetiny Klášterec opět brankově odskočil, když se trefil Páleník, Vlci však Peřinou snížili a výsledek zůstával stále otevřený. Dobře hrající domácí celek si udržoval mírnou převahu, jisté však s bojujícími Vlky neměl nic.

Definitivní zlom přišel až v poslední třetině. V 50. minutě hráli domácí v početním oslabení, jenže hosté chybovali a Vrtek navýšil vedení Klášterce opět o dvě branky. A fatálním chybám hostující obrany nebyl konec - o minutu později přišla další a Šmějc zvýšil na 6:3. S osudem utkání mohli Vlci ještě zamíchat a také se jim to podařilo - Demel dorážkou po Zemanově střele snížil na 6:4. To však bylo od hostí vše a gólovou pětiminutovku ukončil domácí Macháček. Stanovil tak konečné skóre na 7:4, a Vlci odjížděli domů bez bodu.

Body se tak pokusí získat již ve středečním utkání na domácím ledě. V zápase z trápícím se Sokolovem to bude spíše povinnost. V tabulce totiž Vlky přeskočili Klatovy a nebezpečně se přibližuje Vrchlabí. Jablonečtí mají sice v záloze dvě neodehraná utkání, ale je na čase dostat se před blížícím se play off do obvyklé pohody. A navázat na loňské úspěšné tažení až do baráže o první ligu.

Branky a nahrávky: 4. Hrdlička (Mála), 6. Hrdlička (Vrtek, Kuncl), 8. Vrtek (Hrdlička), 36. Páleník (Vrtek, Kaššák), 50. Vrtek (Hrdlička), 51. Šmejc (Cestr), 54. Macháček (Toušek, Jiří) - 12. Homolka (Nevyhoštěný), 17. Havlas (Pavlů), 39. Peřina (Havlas), 52. Demel (Zeman, Havlas).

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Stejskal (Bouška) - Moravec, Pilař, Čechura, Pavlů, Zeman, Žalud, Pulec, Bílek - Demel, Bříška, Tondr, - Nevyhoštěný, Havlas, Gecko - Mulač, Brokeš, Frk - Peřina, Homolka, Babec.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Dvouletý program pro registrované sociální služby je vyhlášený

Jablonečtí zastupitelé projednali a schválili Dotačního programu na podporu registrovaných sociálních služeb podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách. Jedná se o finanční podporu poskytovanou z rozpočtu města na období let 2026-2027 ve výši 17 milionů korun ročně. Město poskytuje dotace registrovaným poskytovatelům sociálních služeb pravidelně již od roku 2010 a prostřednictvím vyhlašovaného dotačního programu od roku 2015. Předpokládaný celkový objem finančních prostředků vyčleněných v rozpočtu města 2026 činí 16,61 milionu korun ročně.„Stabilní podpora sociálních služeb je jedním z pilířů, na kterých stojí zdravé a funkční město. Dlouhodobě posilujeme služby, které pomáhají rodinám, seniorům, osobám se zdravotním postižením i lidem v obtížných životních situacích. Nový dotační program poskytovatelům garantuje předvídatelnost a možnost plánovat služby tak, aby zůstaly dostupné a kvalitní pro všechny, kdo je potřebují," uvádí jablonecká náměstkyně pro oblast humanitní Jana Hamplová.

Krok k budoucnosti podruhé pomáhá osmákům s volbou střední školy

Ve čtvrtek 11. prosince se uskutečnil druhý ročník projektu Libereckého kraje Krok k budoucnosti a znovu potvrdil význam systematické podpory kariérového rozhodování žáků základních škol. Akce určená pro žáky 8. tříd libereckých základních škol je propojila se středními školami a jejich partnerskými firmami či institucemi a nabídla mladým lidem přehledné a srozumitelné informace o možnostech dalšího studia i budoucího uplatnění. Krok k budoucnosti vznikl jako reakce na rostoucí potřebu pomáhat žákům v období, kdy stojí před jedním z prvních zásadních rozhodnutí - volbou střední školy. Formát akce staví na jednoduchém principu: jedno místo, jeden den a přímý kontakt se školami i firmami, které jsou s konkrétními obory dlouhodobě spojeny. Žáci tak získávají nejen informace o studijních programech, ale i reálnou představu o tom, jaké dovednosti a znalosti jsou v praxi skutečně potřeba. „Podpora odborného vzdělávání a kariérového poradenství šitého na míru mladé generaci patří mezi dlouhodobé priority Libereckého kraje. Máme odpovědnost vytvářet podmínky, ve kterých se mladí lidé mohou rozhodovat informovaně a s ohledem na budoucí uplatnění. Krok k budoucnosti je jedním z konkrétních nástrojů, jak tuto odpovědnost naplňovat," uvedla radní Libereckého kraje pro školství a sport Jitka Skalická.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

První novoroční dítě v kraji je Klaudie z České Lípy
Už je to tady! Jarda Hrabák slaví Osmdesátku!
Obrazem: Novoroční ponor 2026
Školení záchranářů GOPR a Horské služby probíhalo na ledovci Stubai
Novoroční výstup zavede turisty znovu na Nisanku

Nejčtenější články

31.12.: Z Lučan se půjde na Nový rok na rozhlednu Bramberk
31.12.: Turisté zahájí nový rok tradičním výstupem na Štěpánku
02.01.: Už je to tady! Jarda Hrabák slaví Osmdesátku!

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace