Vítězem kamenické ligy Bombers tým

11.12.2010 17:48:19 | Autor: Michal Bělohlávek | Rubrika: Sport | Obce: Tanvald

Vítězem kamenické ligy Bombers tým

Čtvrté kolo kamenické ligy vyhrál tým složený z fotbalistů, kteří hrají vyšší soutěže (Peškar, Makula). Své soupeře převyšoval o dvě třídy a nejednou je vyprovodil s vysokým výpraskem.

Bombers tým klopýtnul pouze jednou za celý turnaj a získal 16 bodů. Jeho jinak suverénní vystoupení mu znepříjemnili jenom Hamry při vzájemném souboji. Ti vybojovali druhé místo se shodným počtem 16 bodů, ale s horším skóre. Třetí se umístili hráči Jiřetína s 12 body. Na čtvrtém místě skončil Kopal tým s celkovým součtem 9 bodů. Pátý skončil Špína tým a šestou příčku obsadila Malá Skála. Bez bodu byl potom poslední Josefův Důl. Kamenická liga pokračuje pátým kolem v sobotu 18.12 od 8:30 hod.

Sestava Bombers týmu: Bočok - Aubrecht, Makula, Peškar, Močkovský, Coufal, Havel.


Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Pravidelná práce strážníků v terénu má smysl

V pondělí 16. února vyrazili okrskáři z Proseče nad Nisou, Pasek a Šumavy i centra do terénu na společnou kontrolu. Zaměřili se také na vybydlený dům v prosečské ulici Vrcholová, odkud přicházely informace o větším počtu lidí bez domova. Trojice strážníků na místě objevila pětici osob bez domova. Všechny zkontrolovali a ověřili jejich totožnost. Při lustraci vyšlo najevo, že po jedné z žen pátrají policisté v celostátním měřítku. Okrskáři proto okamžitě kontaktovali Policii České republiky, která si hledanou ženu převzala k dalším úkonům. Běžná kontrola tak přinesla nečekaný výsledek a potvrdila, že pravidelná práce v terénu má smysl.

Drobné ťuknutí v garážích vyřešila rychlá domluva

Ve středu 11. února v 15:30 upozornil vedoucí ostrahy OC Central pan C. okrskáře Městské policie Jablonec nad Nisou pro centrum na dopravní nehodu v přízemí garáží obchodního domu. Podle jeho slov tam řidič bílého Renaultu nechtěně narazil do zaparkované černé škodovky a poté odjel zaparkovat do druhého patra. Při manévru poškodil u škodovky přední blinkr na straně řidiče. Okrskář kontaktoval majitele poškozeného vozu pana Š. Ten uvedl, že vzhledem k rozsahu a hodnotě škody nechce věc řešit přes pojišťovnu ani Policii ČR. Upřednostnil rychlou dohodu o náhradě škody. Společně se pak vydali k vozu Renault a počkali na jeho řidiče. Ten se k situaci bez okolků přiznal, omluvil se a s majitelem škodovky se domluvil na náhradě škody ve výši 1 500 korun. Celá událost tak skončila klidnou dohodou přímo na místě.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Maryša otráví Vávru v josefodolském divadle
Liberecký kraj koupil Horský hotel a vysílač Ještěd
Město podpoří pokračování projektu MAP Jablonecko
Od března se bude vedení města setkávat s Jablonečany
Co nového v jízdním řádu od 1. března?

Nejčtenější články

25.02.: Co nového v jízdním řádu od 1. března?
24.02.: Světový rekord ve vrhu koulí nikdo nepřekonal již 49 let
24.02.: Strážníci v akci: útěk z nemocnice, bouračka i rychlá jízda

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace