Vikýř pořádá fotosoutěž pro děti

15.11.2010 23:37:29 | Autor: Jiří Endler | Rubrika: Volný čas | Obce: Jablonec nad Nisou

Vikýř pořádá fotosoutěž pro děti

Dům dětí a mládeže Vikýř v Jablonci nad Nisou vyhlásil první ročník fotografické soutěže Nejlepší foto. „Soutěž je určena mládeži do 18 let. Vyhlášeny jsou dvě kategorie. Do 12 let a od 12 do 18 let," říká zástupce ředitele DDM Vikýř Pavel Dostál.

Mladí fotografové mohou v průběhu listopadu posílat nebo nosit své fotky o maximální velikost 21 x 15 cm do DDM Vikýř v Podhorské ulici. „V prosinci pak bude soutěž vyhodnocena. Plánujeme i vernisáž nejlepších fotografií, která se bude konat v prostorách Městské sportovní haly," slibuje Dostál. Tři nejlepší fotografové z každé kategorie dostanou věcné ceny od partnerů soutěže - fy Jan Macek a Pavel Kusala (www.tiskem.cz)   a Foto Laccer Jablonec. Své fotky mohou děti posílat do Vikýře do 10. ledna 2011

Dětí základních a středních škol mohou do soutěže dávat fotky nejen ze svého archívu, ale mohou se pokusit vyfotit aktuální sportovní akce, které na různých místech okresu probíhají každý víkend. „Myslím, že sportovní nabídka bývá pestrá, takže si každý může vybrat ze sportu, který mu je nejbližší," uvažuje sportovní redaktor Našeho Jablonecka Ladislav Janata.

Naše Jablonecko paralelně s DDM Vikýř vyhlašuje soutěž o nejlepší fotografii Našeho Jablonecka. Fotky, které budou do redakce NJ zaslány na emailovou adresu foto@nasejablonecko.cz (formát souboru jpg), budou vystaveny ve fotogalerii a hodnotit je budou návštěvníci webového portálu www.nasejablonecko.cz. První tři fotografové následně obdrží ceny, které věnuje patron soutěže DDM Vikýř Jablonec, bývalý poslanec Libor Ježek.

 

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Ke stažení

Plakát DDM Vikýř

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Jeden a půl milionem podpoří Liberecký kraj vědomostní soutěže žáků

Částkou 1 605 000 korun podpořil v letošní roce Liberecký kraj konání vědomostních olympiád žáků základních a středních škol. Okresní a krajská kola se konají již od začátku roku. Další finanční prostředky na soutěže ve výši 630.000 korun čerpá kraj ze státního rozpočtu. „Organizaci vědomostních soutěží zajišťuje na základě příspěvku zřizovatele ve výši 1 200 000 korun Střední škola a Mateřská škola Na Bojišti, Liberec. Jedná se o krajská a okresní kola vědomostních soutěží a klání ve středoškolské odborné činnosti. Na organizaci okresních kol mimo Liberec se podílejí příspěvkové organizace obcí. Jedná se například o domy dětí a mládeže či střediska volného času," uvedl Jiří Čeřovský, náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, tělovýchovy, sportu a zaměstnanosti.

Kulturní aktivity v regionu letos podpoří kraj více než 2,5 milionem korun

Rozdělení dotačního programu nazvaného 7.1 Kulturní aktivity v Libereckém kraji pro rok 2024 odsouhlasilo na svém zasedání krajské zastupitelstvo. Žadatelé obdrží celkem 2.615.379 korun.„V letošním roce jsme měli původně v tomto dotačním programu dva miliony korun. Žadatelé připravili projekty ve dvojnásobné výši, proto jsme využili zbylých prostředků z nevyčerpané alokace minulých období a přidali jsme přes šest set tisíc, abychom mohli uspokojit více žadatelů," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jaké chystají investice v Harrachově v roce 2024?
Umění, design i řemeslo v jabloneckém muzeu
Hledá se nejlepší knihovna Libereckého kraje
Trojstrannou zahraniční spolupráci připomenou Slavnosti Trojzemí
Hořel dům v libereckém Starém Harcově. Hasiči zachránili dvě osoby

Nejčtenější články

21.04.: Tak co vlastně ten tým umí?
22.04.: Obrazem: Sto zvířat rozeznělo zaplněnou sokolovnu ve Sklenařicích
21.04.: Obrazem: Liberečtí stolní tenisté postoupili do semifinále extraligy

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace