Velké Hamry v divizi z Trutnova bez bodů

06.11.2019 15:43:54 | Autor: MFK Trutnov a Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Velké Hamry

Velké Hamry v divizi z Trutnova bez bodů

Na nové umělé trávě v Trutnově se podle domácích představil fotbalově asi nejlepší tým, jaký tam letos na podzim přicestoval. Přesto Velké Hamry domů body nepřivezly, když prohrály po jediné brance trutnovského Doubice.

MFK Trutnov - FK Velké Hamry 1:0 (1:0)

Vyrovnané utkání sehráli fotbalisté Hamrů na nové umělé trávě s domácím týmem, který je pravidelným divizním účastníkem a před zápasem byl v tabulce nedaleko hostů. Domácí nebyli lepším týmem, ale své vítězství bojovným výkonem vydřel. Velké Hamry hrály svůj fotbal a byly fotbalově lepší. Jednogóĺovou výhru si domácí zajistili povedenou akcí, když nejdříve nastřelili tyč branky hostů a následně poslali před branku pěkný centr, který Doubic hlavou přes celé vápno poslal do branky Masaříka. Hosté měli několik šancí z postupného protiútoku, ale zakončovali pouze z uctivé málo nebezpečné vzdálenosti.

Ve druhé části sice hosté bojovali, ale Trutnovští svou výhru udrželi. To, že opravdu bojovali, svědčí i sedm žlutých karet získaných za druhý poločas!

Branka: 27. Doubic. Rozhodčí: Zita. ŽK: 1:7. Diváků: 77. Velké Hamry: Masařík - Macháček, Petržilka (78: M. Javůrek), Košťál, Kozák - Černý, Linka, Krejčík, Kováčik (74. Žitka) - Rudolf, Radzinevičius.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Velké Hamry přivezly bod po prohraných penaltách
Obrazem: Fotbalisté Velkých Hamrů si poradili se Spartou Kutná Hora
Fotbalové áčko Hamrů jasně vyhrálo v Tanvaldu nad Poříčany
Divize: Velké Hamry na penalty vyhrály v Náchodě
FK Velké Hamry slaví další vítězství v divizi
Velké Hamry prohrály, ale drží střed divizní tabulky
Obrazem: Velké Hamry hostily SK Benátky nad Jizerou
Po patnácti penaltách dva body pro Hamry
Fotbalisté FK Velké Hamry se radují z prvního letošního vítězství v divizi
Obrazem: Fotbalový svátek ve Velkých Hamrech

Diskutujte s námi

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Přihlášky na střední školy: Klíčové jsou priority, ne rychlost

Období podávání přihlášek na střední školy se blíží. Od 1. do 20. února 2026 budou moci žáci 9. tříd podávat přihlášky ke studiu a pro mnoho rodin to znamená zvýšenou nejistotu a tlak na rozhodování. Kraj proto shrnuje základní informace k přijímacímu řízení a zároveň chce uklidnit rodiče i žáky, že není potřeba spěchat ani zbytečně taktizovat. Přihlášky není nutné podávat hned první den. Pořadí odeslání přihlášek nemá vliv na přijetí, rozhodující jsou správně zvolené priority škol. Každý uchazeč může podat až tři přihlášky na střední školy a dvě na střední školy s talentovou zkouškou. U každé z nich je pak nezbytné stanovit pořadí (tzv. prioritu) podle toho, kam chce skutečně nastoupit. Toto pořadí je po podání přihlášek neměnné a má přímý vliv na výsledek přijímacího řízení. Systém přijímacího řízení je nastaven tak, aby co nejvíce respektoval skutečné preference žáků. Doporučujeme tedy řadit školy podle opravdového zájmu, nikoli podle obav, zda má žák „dostatečnou šanci". Taktizování s pořadím přihlášek se může naopak obrátit proti původnímu záměru.

Částečná uzavírka ulice Klidná omezí parkování a pohyb chodců

Od úterý 3. února do pondělí 31. března bude částečně uzavřená jablonecká ulice Klidná, konkrétně část chodníku a parkovacích stání před sídlem Policie ČR. Důvodem prodlouženého termínu je zřízení staveniště a lešení, které souvisí s rekonstrukcí střechy a fasády. Chodci jsou převedení dopravním značením na protější chodník, uzavírka neomezí linky MHD.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Slavík po pádu na Downmall 2026 mimo boj o vítězství
V roce 2025 Krkonoše navštívilo více než 4,1 milionu lidí
Komentář Jaroslava Hrabáka: Tři body těžce zaplacené
Organizujete příměstský tábor? Registrujte se!
Zásada se promění 7. a 8. února v centrum mushingu

Nejčtenější články

01.02.: Policie hledá svědka srážky policejního auta s dalším vozem
01.02.: Premiéra Jablonce dopadla dobře: Rozhodl teplický kat Jawo
02.02.: Řidička skončila v Lučanech s autem na střeše

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace