Ve Velkých Hamrech srazilo auto chodce

06.03.2023 22:18:55 | Autor: pjs | Rubrika: Krimi | Obce: Velké Hamry

Ve Velkých Hamrech srazilo auto chodce

Těžké zranění chodce si vyžádala dopravní nehoda, ke které došlo v sobotu 4. března v nočních hodinách v obci Velké Hamry, kde se střetlo osobní vozidlo s chodcem.

Řidič osobního vozidla Mercedes jel po silnici I. třídy č. 10 ve směru na Tanvald, kdy se v obci Velké Hamry střetl s chodcem. Sražený muž utrpěl při nehodě velmi vážná zranění, se kterými byl převezen Zdravotnickou záchrannou službou do Krajské nemocnice Liberec.

„Řidič, aniž by učinil opatření, která mu ukládá zákon, z místa nehody ujel směrem na Tanvald, po chvíli se však na místo nehody vrátil zpět. Policisté jej chtěli podrobit orientační dechové zkoušce na alkohol, což však odmítl. U zraněného chodce si policisté vyžádali odběr krve v nemocnici. Vozidlo policisté zajistili za účelem dalšího znaleckého zkoumání," sdělila tisková mluvčí Krajského ředitelství Policie Libereckého kraje Vladimíra Šrýtrová.

Komunikace byla téměř hodinu z důvodu vyšetřování dopravní nehody zcela uzavřena. „Okolnostmi nehody a mírou zavinění ze strany jednotlivých účastníků se nyní dále budou zabývat jablonečtí dopravní policisté a následně kriminalisté. Ti již v dané věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu těžké ublížení na zdraví z nedbalosti," upřesnila Šrýtrová.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Na sjezdovce v Harrachově se srazili dva lyžaři, zasahoval i vrtulník
Ve Zlaté Olešnici narazilo auto do stromu, řidič na místě zemřel
U Sychrova hořel osobní vlak, ke zranění naštěstí nedošlo
Zraněná chodkyně opět na přechodu na Horním náměstí v Jablonci
Pod vlivem alkoholu narazil řidič v Jablonci do dvou zaparkovaných aut
Řidič oslněný sluncem srazil v Jablonci chodce na přechodu

Diskutujte s námi

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Dočasné zrušení zastávky u Staré Osady

Kvůli rekonstrukci křižovatky ulic Československé armády a Stará Osada (u firmy Atrea) a autobusové zastávky bude v době od 1. dubna do 31. května dočasně zrušená autobusová zastávka Rýnovice, křižovatka ve směru na Lukášov a Liberec. Linky MHD č. 104 (směr Lukášov) a č. 107 (směr Kunratice, Mšenská) budou využívat zastávku Rýnovice, Belgická umístěnou před okružní křižovatkou v Belgické ulici.

Jablonec uzavře strategii MA21

Statutární město Jablonec nad Nisou podepíše Deklaraci k podpoře udržitelného rozvoje prostřednictvím místní Agendy 21. V procesu byl postupně schválený odpovědný politik, kterým je náměstkyně pro životní prostředí a strategii Lenka Opočenská, koordinátor, skupiny, nyní následuje deklarace. Postup při zavádění MA21 jako metody kvality je striktně definovaný kritérii a ukazateli schválenými pracovní skupinou MA21 při Radě vlády pro udržitelný rozvoj v dokumentu Kritéria MA21 a Pravidla hodnocení. „Během termínu realizace se zavazujeme dosáhnout úrovně kategorie D, a to dle předpokladu do září 2023, a následně kategorie C. Za tuto dobu musíme splnit 11 kritérií," vysvětlila náměstkyně Opočenská.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Program Městské knihovny Jablonec nad Nisou v dubnu
Do jara vstoupily i týmy v I.B třídě východ
Hrady a zámky zahajují 1. dubna návštěvnickou sezonu
Kino Jas Járy Cimrmana Tanvald v dubnu
Architekti budou soutěžit o nejlepší návrh jablonecké školky

Nejčtenější články

31.03.: Velikonoce v Jablonci se konají od 30. března do 10. dubna
30.03.: Volejbalistky o víkendu bojují o vítězství v I. lize žen
31.03.: Velikonoce v Krásné jsou přichystány na 1. dubna

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace