Ve středu začíná halový mužský okruh Futures

25.10.2017 09:20:20 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Ve středu začíná halový mužský okruh Futures

Futures - mužský okruh ITF celosvětový okruh profesionálních tenisových turnajů mužů organizovaný Mezinárodní tenisovou federací. Představuje třetí a nejnižší úroveň mužského profesionálního tenisu.

Od neděle 22. října probíhala na halových kurtech jabloneckého ČLTK Bižuterie Nad Prosečí kvalifikace na tenisový turnaj mužů Futures s dotací 15 000 USD. Ze 32 tenistů se 8 probojovalo do hlavní soutěže, z toho tři Češi - Ondřej Krstev, Filip Duda a Lukáš Vejvara, dále dva Poláci a po jednom Rakušan, Maďar a Slovák.

Tito doplnili hlavního pavouka jabloneckého turnaje na 32 tenistů a mezi nimi najdeme hráče převážně z Česka (17), ale také Německa, Polska, Slovenska, Ukrajiny, Maďarska, Rakouska, Francie a nechybí ani loňský finalista Niels Lootsma z Nizozemí, který je v soutěži čtvrtý nasazený. Českou špičku tvoří první nasazený Marek Jaloviec ( 9. v ČR, 254. ATP), druhým je loňský vítěz Petr Michnev (8. - 292.), třetím Michal Konečný (11. - 411.)

Souběžně je na programu i turnaj ve čtyřhře, kde je jako první nasazen polský pár Kowalczyk - Walkow a na druhé pozici český pár Staněk, Vocel.

Utkání na kurtech Nad Prosečí začínají denně v 10.30 hodin na čtyřech kurtech a dál pokračují zápasy nejdříve v 11.30 a 13.00 hodin, vždy dle ukončení předcházejícího utkání. O víkendu budou na programu semifinále a v neděli finálové utkání.

Na snímku loňská finálová dvojice - Lootsma /vlevo/ - Michnev /vpravo.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Sdílená kola v Turnově prozatím nebudou

Město Turnov zvažovalo zavedení sdílených kol na základě dotační výzvy Libereckého kraje, anketa měla ověřit také názor veřejnosti. Rada města nakonec od možného zřízení tzv. bikesharingu prozatím upustila. Více podrobností

Krajští zastupitelé odsouhlasili sloučení liberecké textilní a strojní průmyslovky

Rozšíření přístupu k všeobecnému vzdělávání a zlepšení kvality výuky za využití nových technologií. Takové jsou cíle a zároveň výhody chystaných organizačních úprav ve struktuře středních škol zřizovaných Libereckým krajem. Sloučení Střední průmyslové školy strojní a elektrotechnické a Vyšší odborné školy se Střední průmyslovou školou textilní dnes schválili krajští zastupitelé. Hlasovalo celkem 36 zastupitelů. Pro jich bylo 28, proti 7 a jeden zastupitel se hlasování zdržel. Změna vstoupí v platnost od 1. července tohoto roku. Podle nového schématu se bude vyučovat od školního roku 2024/2025. Název školy bude znít Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace. Ředitelem zůstane Jaroslav Semerád. „Díky sdílení materiálního a technického vybavení se zlepší podmínky pro vzdělávaní studentů," řekl Jiří Čeřovský, náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, sportu a zaměstnanosti.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Den dětí – spolupráce školky a školy Montessori
Druhé kolo atletické ligy bylo opět velmi vyrovnané
Dlaskův statek chystá další tradiční řezbářské sympozium
Víkend otevřených zahrad zve na statek, bylinky i do arboreta
Jablonecký tým capoeiristů má nové úspěchy

Nejčtenější články

04.06.: Červnové uzavírky v Jablonci nad Nisou
04.06.: Vodní záchranáře najdete v modrých buňkách
04.06.: Travesti Techtle Mechtle potřetí, tentokrát ovšem o dva levely výš

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace