Ve středu začíná halový mužský okruh Futures

25.10.2017 09:20:20 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Ve středu začíná halový mužský okruh Futures

Futures - mužský okruh ITF celosvětový okruh profesionálních tenisových turnajů mužů organizovaný Mezinárodní tenisovou federací. Představuje třetí a nejnižší úroveň mužského profesionálního tenisu.

Od neděle 22. října probíhala na halových kurtech jabloneckého ČLTK Bižuterie Nad Prosečí kvalifikace na tenisový turnaj mužů Futures s dotací 15 000 USD. Ze 32 tenistů se 8 probojovalo do hlavní soutěže, z toho tři Češi - Ondřej Krstev, Filip Duda a Lukáš Vejvara, dále dva Poláci a po jednom Rakušan, Maďar a Slovák.

Tito doplnili hlavního pavouka jabloneckého turnaje na 32 tenistů a mezi nimi najdeme hráče převážně z Česka (17), ale také Německa, Polska, Slovenska, Ukrajiny, Maďarska, Rakouska, Francie a nechybí ani loňský finalista Niels Lootsma z Nizozemí, který je v soutěži čtvrtý nasazený. Českou špičku tvoří první nasazený Marek Jaloviec ( 9. v ČR, 254. ATP), druhým je loňský vítěz Petr Michnev (8. - 292.), třetím Michal Konečný (11. - 411.)

Souběžně je na programu i turnaj ve čtyřhře, kde je jako první nasazen polský pár Kowalczyk - Walkow a na druhé pozici český pár Staněk, Vocel.

Utkání na kurtech Nad Prosečí začínají denně v 10.30 hodin na čtyřech kurtech a dál pokračují zápasy nejdříve v 11.30 a 13.00 hodin, vždy dle ukončení předcházejícího utkání. O víkendu budou na programu semifinále a v neděli finálové utkání.

Na snímku loňská finálová dvojice - Lootsma /vlevo/ - Michnev /vpravo.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Kulturní aktivity v regionu letos podpoří kraj více než 2,5 milionem korun

Rozdělení dotačního programu nazvaného 7.1 Kulturní aktivity v Libereckém kraji pro rok 2024 odsouhlasilo na svém zasedání krajské zastupitelstvo. Žadatelé obdrží celkem 2.615.379 korun.„V letošním roce jsme měli původně v tomto dotačním programu dva miliony korun. Žadatelé připravili projekty ve dvojnásobné výši, proto jsme využili zbylých prostředků z nevyčerpané alokace minulých období a přidali jsme přes šest set tisíc, abychom mohli uspokojit více žadatelů," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Rok české hudby podpoří kraj téměř osmi sty tisíci korun

Téměř osm set tisíc korun věnuje Liberecký kraj na podporu české hudby: Děje se tak prostřednictvím speciálně zaměřeného dotačního programu 7.11 Rok české hudby. Celkem si pořadatelé kulturních akcí z oblasti klasické hudby rozdělí 769 015 korun. „Liberecký kraj se připojil tímto dotačním programem k oslavám české hudby, které Rok české hudby přináší. Jsem ráda, že v kraji vznikají kvalitní hudební projekty, které si podporu zaslouží a přinesou posluchačům a divákům radost a krásný kulturní zážitek," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Malé Podještědské derby pro Slovan
Obrazem: Liberečtí stolní tenisté postoupili do semifinále extraligy
Tak co vlastně ten tým umí?
Kraj vybral firmu, která provede rekonstrukci Lidových sadů
Jarní novinka z Frýdlantu: na zámku ukáží turistům kastelánské křídlo

Nejčtenější články

19.04.: Jirka Zemler oslavil 85!!!
19.04.: A bude zase skupina o záchranu
21.04.: Tak co vlastně ten tým umí?

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace