V Tanvaldě ani se začínajícím podzimem nezahálejí

18.09.2022 20:10:50 | Autor: Antonín Bělonožník | Rubrika: Zprávy | Obce: Tanvald

V Tanvaldě ani se začínajícím podzimem nezahálejí

Sotva uplynulý týden ve městě proběhly oblíbené slavnosti města a hasičská soutěž, tak již tuto středu bylo na programu poslední zasedání zastupitelstva města Tanvaldu v tomto volebním období.

Zastupitelé na něm minutou ticha uctili památku nedávno zesnulého kolegy Jiřího Josífka a současně i zhodnotili své čtyři roky práce ve prospěch města. O tom, že se jim podařilo i v nelehké době uskutečnit celou řadu akcí ve prospěch zlepšení života v našem krásném městě, se nejenom oni ale i všichni obyvatelé mohou přesvědčit v právě distribuovaném stolním kalendáři města na rok 2023. Ten společně i s dalším dárkem měli všichni zastupitelé připraveni na svých jednacích místech.

Zastupitelé současně jednali o rozpracovaných investičních akcích na příští roky. Jednou z nich je i rozsáhlý projekt na Revitalizaci území na sídlišti Výšina mezi ulicemi Horská a Sportovní. Veřejné projednání tohoto projektu probíhalo v různých částech města v minulých dnech. Současně byli a jsou dokončovány další investice, jako například nové zábradlí na centrálním parkovišti v ulici Krkonošská, nové parkovací plochy v ulici U Lesíka a Palackého u objektu 552.

Před dokončením jsou i úpravy na hřbitově v Šumburku nad Desnou, kde vzniklo nové kolumbárium a dochází i k úpravě přístupu do smuteční síně a zkonfortnění prostředí před ní.

Prostě se dá říci, že v Tanvaldě se nezahálí ani na podzim. A až se zima zeptá, jak jste na mne připraveni, tak naše Teplárenství řekne, že pro vás i nově připojené obyvatele Kamélie a Mánesovky na Šumburku máme dostatek cenově dostupného tepla a technické služby služby se pochlubí svým novým pomocníkem – nakladačem Bobcat v hodnotě 2,2 milionu, o jehož nákupu rozhodli zastupitelé již na jaře.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Město Tanvald pořádalo již 29. ročník Tanvaldských slavností
Rekordní účast na 26. ročníku soutěže O pohár starosty města Tanvaldu
Kino Jas Járy Cimrmana Tanvald v září

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 19 fotek)

 

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Plánované aktuální uzavírky v Jablonci

Delší termín bude mít uzavírka v ulici Lesní, a to v části od železničního přejezdu po křižovatku s ulicí Lesní Stezka, včetně částečné uzavírky křižovatky. Termín úplné uzavírky je prodloužený do 31. října. Důvodem uzavírky je budování dešťové kanalizace včetně přípojek a rekonstrukce vozovky.

Oddělení obecné kriminality v Jablonci nad Nisou se dočasně stěhuje

V následujících dnech začne stavební rekonstrukce objektu Policie České republiky Územního odboru v Jablonci nad Nisou v ulici 28. října 10, ve kterém měli své zázemí kriminalisté z Oddělení obecné kriminality. Z tohoto důvodu budou kriminalisté Oddělení obecné kriminality dočasně po dobu trvání stavební rekonstrukce působit od 15. září 2022 v budově Policie České republiky Obvodního oddělení v Jablonci nad Nisou v ulici 5. května 60.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Tanvaldě zopakovala vítězství Volba pro město
V Jablonci získalo nejvíce hlasů hnutí ANO 2011 před ODS
V Železném Brodě zopakovalo výhru hnutí Za rozvoj města
První vítězství jabloneckého béčka v Břízkách
Pošesté pořádali Up Hill Run Dobrá Voda

Nejčtenější články

22.09.: Obrazem: Otevření samoobslužné školní restaurace v Tanvaldě
22.09.: Neslibujeme zázraky, ale zodpovědný přístup
23.09.: Začala oprava ulice Široké v Jablonci

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Individuální bydlení v blízkosti Hamerského jezera v obci Hamr na Jezeře.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace