V okresním přeboru byly sehrány jen dva zápasy

04.04.2012 09:07:01 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonecko

Nepříznivé aprílové počasí ovlivňuje fotbalistům soutěže, a to nejen na Jablonecku. V našem regionu však stav hracích ploch bývá nejhorší, a tak se zápasy překládají. Na sváteční den 1. května byly přeloženy duely: Smržovka - Rychnov, Tanvald - Camel, Josefův Důl - V. Hamry B, Kořenov - Albrechtice, Janov - Hodkovice.

Kokonín - Pěnčín B 3:3 (2:1)

V utkání hraném na terénu, který byl na hranici regulérnosti, začal lépe Kokonín, když po deseti minutách vedl 2:0 po brankách M. Šilhána a Palduse. Pěnčínští však po pěti minutách snížili a tento stav vydržel až do přestávky.

Ve druhém poločase se podařilo Pěnčínským vyrovnat a dál se hrál na bahnitém terénu bojovný fotbal. Deset minut po vyrovnání vstřelil svůj druhý gól Aleš Paldus a poslal Kokonín opět do vedení. Necelou čtvrthodinu před koncem se skóre opět srovnalo, když vinou terénu domácí obrana chybovala a Martin Chlomek srovnal na konečných 3:3.

Domácí byli zejména v první půli lepším týmem, ale nakonec byli rádi za bod, když v nastaveném čase Pěnčínští neproměnili velkou šanci na vítězství.

Branky: 9. a 71. Paldus, 7. M. Šilhán - 14. Lang, 61. Fišera, 78. Chlomek. Rozhodčí: Kafka. ŽK: 1:2. Diváků: 30.

Kokonín: Spanilý - Doubek, Chroustovský, J. Šilhán, Štichauer - Mrklas, Berndt, Čermák, Tomiška - Paldus, M. Šilhán - střídali Maixner, Svoboda.
Pěnčín B: Matějček I. - Mastník, Lang, Matúška, Fišera, Pleštil, Jiskra, Bukvic, Šupík - Pfeifer, Chlomek - střídali J. Matějček, Kubišta a Chlomek.

Jenišovice - Držkov B 4:2 (1:2)

Domácí nevyužili počáteční tlak a poté hosté trestali. Hosté působili lepším dojmem a v 1. půli byli pohyblivější. Domácí se rozjížděli pomalu, ale po vyloučení Laušmana se semkli a začali bojovat.

Hezké fotbalové akce proměnili a za to, že i v oslabení nesložili zbraně a šli za tři body, si vítězství zasloužili. Hrálo se za těžkých klimatických podmínek, ale rytířsky bez zákeřnosti, za což patří dík oběma mužstvům.

Branky: 40. pekař, 54. Hradecký, 83. Šimek, 88. Bernard - 22. T. Prousek, 33. P. Prousek. Rozhodčí: Hušek. ŽK: 2:1. ČK: 1:0 (53. Laušman). Diváků: 50.

Jenišovice: Holubetz - Hanuš (80. Imlauf), Laušman, Bubák, Vaněček - Pekař, Bernard, Hradecký (70. Marek), Prkno (85. Rosenbaum) - Šimek, Holeček.

Držkov B: Mrkvička - T. Prousek, Dvořák, Machula, Hruška - Berka (70. Hanšpach), Kořínek (56. Polman), Linhart, Somr - P. Prousek, Stumer.