V Liberci se hrál špičkový stolní tenis

22.09.2019 16:24:22 | Autor: Antonín Bělonožník | Rubrika: Sport | Obce: Liberecký kraj

V Liberci se hrál špičkový stolní tenis

V utkání třetího kola extraligy se v pátek hrál v Liberci špičkový stolní tenis, kdy domácí SKST Euromaster Liberec hostil mužstvo legend československého stolního tenisu KT Praha.

Liberečtí do prvního utkání této sezony na domácích stolech nastoupili bez své dlouholeté opory Radka Košťála. Za to se domácím divákům představili oblíbený egyptský bojovník Mohamed Shouman a mládežnický reprezentant Michal Blinka. Třetím do party libereckých pak byl Jakub Seibert.

Hosté do utkání nastoupili v tom nejsilnějším možném složení bývalých reprezentantů Tomáše Pavelky, Bohumíra Vožického a Martina Olejníka a Jindry Panského. Z lavičky vše v roli trenéra jistil Milan Orlowski.

Hosté v utkání plném zajímavých výměn dominovali, potvrdili své letošní ambice a v Liberci zvítězili 4:1. Jediný bod domácích získal hned v  úvodní dvouhře proti  Martinu Olejníkovi Mohamed Shouman po vítězství 3:2, kdy v rozhodující sadě otáčel nepříznivý stav 3:8 na konečných 11:8.

Po třetím kole mají domácí 6 bodů za 1 vítězství 4:3, porážky 3:4 a 1:4. a v neúplné tabulce jim patří 4. místo. Hosté z KT Praha mají po třech kolech plný počet 12 bodů a jsou díky horšímu skóre na 2. místě za suverénním obhájcem titulu SF SKK El Nino Praha.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 61 fotek)

 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Sdílená kola v Turnově prozatím nebudou

Město Turnov zvažovalo zavedení sdílených kol na základě dotační výzvy Libereckého kraje, anketa měla ověřit také názor veřejnosti. Rada města nakonec od možného zřízení tzv. bikesharingu prozatím upustila. Více podrobností

Krajští zastupitelé odsouhlasili sloučení liberecké textilní a strojní průmyslovky

Rozšíření přístupu k všeobecnému vzdělávání a zlepšení kvality výuky za využití nových technologií. Takové jsou cíle a zároveň výhody chystaných organizačních úprav ve struktuře středních škol zřizovaných Libereckým krajem. Sloučení Střední průmyslové školy strojní a elektrotechnické a Vyšší odborné školy se Střední průmyslovou školou textilní dnes schválili krajští zastupitelé. Hlasovalo celkem 36 zastupitelů. Pro jich bylo 28, proti 7 a jeden zastupitel se hlasování zdržel. Změna vstoupí v platnost od 1. července tohoto roku. Podle nového schématu se bude vyučovat od školního roku 2024/2025. Název školy bude znít Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace. Ředitelem zůstane Jaroslav Semerád. „Díky sdílení materiálního a technického vybavení se zlepší podmínky pro vzdělávaní studentů," řekl Jiří Čeřovský, náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, sportu a zaměstnanosti.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Den dětí – spolupráce školky a školy Montessori
Druhé kolo atletické ligy bylo opět velmi vyrovnané.
Dlaskův statek chystá další tradiční řezbářské sympozium
Víkend otevřených zahrad zve na statek, bylinky i do arboreta
Jablonecký tým capoeiristů má nové úspěchy

Nejčtenější články

04.06.: Červnové uzavírky v Jablonci nad Nisou
04.06.: Vodní záchranáře najdete v modrých buňkách
04.06.: Travesti Techtle Mechtle potřetí, tentokrát ovšem o dva levely výš

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace