V Kokoníně hořelo osobní auto
05.02.2023 15:29:20 | Autor: rk, pjs | Rubrika: Krimi | Obce: Jablonec nad Nisou
V sobotu 4. února krátce po 10. hodině byl na linku 150 oznámen požár vozidla značky Peugeot v ulici Krkonošská v Kokoníně. Na místě zasahovali profesionální hasiči z Jablonce a po dobu zásahu byla Krkonošská ulice v daném úseku uzavřena.
Po příjezdu hasičů byl použit vysokotlakový proud vody. V době hašení došlo k uniku kapalin, který hasiči odstraňovali. Ke zranění osob nedošlo.
Související články
Opilý řidič při vyhýbání s autobusem skončil v Bedřichově mimo silnici
Posypový vůz se v Tanvaldě převrátil na bok
Hořela stodola a rodinný dům v Pěnčíně - Albrechticích
Hořel kamion na silnici I/35 ve směru na Turnov
Na Smržovce hořelo osobní auto
Diskutujte s námi
Firmy v regionu Jablonec nad Nisou
Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Liberecký kraj spouští nové elektronické Tržiště
První dubnový den spouští Liberecký kraj nové online Tržiště Libereckého kraje, které propojuje místní zemědělce a výrobce potravin se školními jídelnami a zařízeními sociálních služeb. Tato služba má ambici výrazně posílit odběr regionálních a čerstvých potravin, podpořit místní zemědělce a výrobce potravin a zároveň usnadnit plnění legislativních požadavků na kvalitu stravování ve veřejných institucích. „Naším cílem je vytvořit funkční a dostupný nástroj, který usnadní školním jídelnám a sociálním zařízením nákup kvalitních regionálních potravin a zároveň otevře nové obchodní příležitosti pro místní producenty. Tržiště je pro dodavatele bez registračních poplatků a představuje jednoduchou cestu, jak oslovit stabilní odběratele," uvedl Jiří Klápště, náměstek hejtmana Libereckého kraje pro resort životního prostředí a zemědělství.
Zemřel Imrich Bugár, dlouholetý manažer turnovského mítinku
Atletickým fanouškům přinášíme smutnou zprávu, že ve středu 8. dubna zemřel diskař Imrich Bugár, dlouholetý manažer atletického Memoriálu Ludvíka Daňka v Turnově. Zanedlouho - 14. dubna by přitom oslavil 71 let. Více podrobností
Nejnovější články
Fantazie: Jablonec jde do finále poháru!
Hostem 22. Trdliště znalec hub i ctitel češtiny Zdeněk Pelda
Kvalitní pitná voda není vždy samozřejmostí
Obnova barokních teras v Zákupech má zelenou
Favorit se prosadil až po půli
Nejčtenější články
21.04.: Budoucí Jablonec pohledem architektů
20.04.: Pojízdná kotelna naučí v Jablonci veřejnost správně topit
20.04.: Jabloneckou průmyslovku čeká 3. etapa výměny oken
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.