V jablonecké sportovní hale se o víkendu hrál stolní tenis

09.01.2019 18:31:50 | Autor: Ladislav Janata, Václav Novotný | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

V jablonecké sportovní hale se o víkendu hrál stolní tenis

Liberecký klub stolního tenisu SKST uspořádal první letošní bodovací turnaj všech mládežnických kategorií v halách v Liberci a Jablonci nad Nisou. Mezi více než 627 účastníky se neztratila ani liberecká mládež.

O kompletní medailovou sbírku z deblových soutěží se postarala Monika Pařízková, Michal Blinka a Anna Stránská. Bižuterie Jablonec měla svého jediného zástupce, v soutěži dorostu, ale Adam Barbora nepostoupil ze základní skupiny.

Nejjasněji zářila Monika Pařízková. Mezi staršími žákyněmi se probojovala mezi nejlepších osm a ve čtyřhře s parťačkou Kateřinou Pisárovou z Rakovníka dokázaly zvítězit! Radost jim dělaly nejenom medaile a poháry, ale také tradičně obří plyšoví bílí tygři. „To byla ta největší motivace," přiznaly dívky.

Krůček k singlovému úspěchu chyběl Michalu Blinkovi mezi dorostenci. Suverénně procházel až do čtvrtfinále, kde s pozdějším vítězem Radkem Skálou vedl dokonce 8:3 v pátém setu, ale tři poslední body v postup nepřeměnil. S Filipem Vybíralem (TJ Ostrava KST) hráli finále deblu, ale i tam stál v cestě brněnský Skála se Štalzerem z Ostravy a odsoudili je ke stříbrným medailím.

Mezi nejlepší osmičku se dostala i dorostenka Anna Stránská, po třech vyrovnaných sadách ale nestačila na Lindu Záděrovou, se kterou pak paradoxně vybojovala další libereckou medaili, tentokrát bronzovou.

V podstatě v domácím prostředí se turnajů účastnilo historicky i nejvíce hráčů a hráček z libereckého oddílu - 23. „Výkony mě potěšily. Snad nikdo nezahrál pod svoje možnosti, naopak skoro všichni posbírali spoustu pěkných výher. Výsledky povětšinou odrážejí tréninkovou píli, tak to pro ně třeba bude i motivace do dalších turnajů," přeje si ředitel turnaje a trenér Martin Protiva, který se ale neradoval pouze z medailí, ale i z výkonů i dalších libereckých nadějí.

V jablonecké sportovní hale se v sobotu a v neděli odehrávaly souboje mladých hráčů z celé České republiky. Na 21 stolech v sobotu se hrály dorostenecké kategorie a v neděli starší žactvo.

Výsledky - Velká cena města Jablonce nad Nisou:

Dvouhra starších žáků, semifinále: Ondřej KVĚTON (TJ Jiskra Domažlice) - Daniel KOŠŤÁL (SKST Baník Havířov) 3:1 (12,5,-9,5), Jan PISÁR (KST Rakovník) - Matyáš LEBEDA (TJ Sokol PP Hradec Králové 2) 3:0 (8,6,7). Finále: Ondřej KVĚTON - Jan PISÁR 3:1 (7,-6,15,9).

Dvouhra starších žákyň, semifinále: Helena SOMMEROVÁ (SK DDM Kotlářka Praha) - Barbora BŘEZINOVÁ (TJ Ostrava KST) 3:1 (4,7,-10,6), Patricie SEGETOVÁ (TJ Sokol Děhylov) - Andrea MEŠKÁNOVÁ (KST ZŠ Vyšší Brod) 3:0 (3,3,8). Finále: Helena SOMMEROVÁ - Patricie SEGETOVÁ 3:1 10,-8,6,6).

Čtyřhra starších žáků, finále: Štěpán BRHEL (SKST Hodonín), Vít KADLEC (TJ Ostrava KST) - Ondřej KVĚTON (TJ Jiskra Domažlice), Lukáš SVOBODA (HB Ostrov Havlíčkův Brod) 3:2 (-8,-7,9,3,4).

Čtyřhra starších žákyň, finále: Monika PAŘÍZKOVÁ (SKST Liberec), Kateřina PISÁROVÁ (KST Rakovník) - Eva POKORNÁ (SK DDM Kotlářka Praha), Patricie SEGETOVÁ (TJ Sokol Děhylov) 3:2 (-8,-9,6,9,6).

Dvouhra dorostenců, semifinále: Radim BAKO (SKST Baník Havířov) - Filip ČERNOTA (TJ Lokomotiva Vršovice) 3:2 (-9,7,-7,7,6), Radek SKÁLA (TTC MS Brno) - Jan MOKREJŠ (TJ Sokol Hradec Králové 2) 3:0 (10,7,5), Finále: Radek SKÁLA - Radim BAKO 3:2 (8,-8,-8,6,8).

Čtyřhra dorostenců, finále: Radek SKÁLA (TTC MS Brno), Adam ŠTALZER (TJ Ostrava KST) - Michal BLINKA (SKST Liberec), Filip VYBÍRAL (TJ Ostrava KST) 3:1 (5,6,-9,7).

Dvouhra dorostenek, semifinále: Linda ZÁDĚROVÁ (TTC MS Brno) - Tereza PYTLÍKOVÁ (SKST Vlašim) 3:1 (9,12,-5,6), Anna KLEMPEREROVÁ (TJ Sokol Hradec Králové 2) - Klára HRABICOVÁ (SKST Baník Havířov) 3:2 (-10,5,-8,9,13). Finále: Linda ZÁDĚROVÁ - Anna KLEMPEREROVÁ 3:0 (4,7,8).

Čtyřhra dorostenek, finále: Tereza PYTLÍKOVÁ (SKST Vlašim), Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ (SKST Baník Havířov) - Klára HRABICOVÁ (SKST Baník Havířov), Jana VAŠENDOVÁ (TJ Ostrava KST) 3:0 (6,9,4).

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 31 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Sdílená kola v Turnově prozatím nebudou

Město Turnov zvažovalo zavedení sdílených kol na základě dotační výzvy Libereckého kraje, anketa měla ověřit také názor veřejnosti. Rada města nakonec od možného zřízení tzv. bikesharingu prozatím upustila. Více podrobností

Krajští zastupitelé odsouhlasili sloučení liberecké textilní a strojní průmyslovky

Rozšíření přístupu k všeobecnému vzdělávání a zlepšení kvality výuky za využití nových technologií. Takové jsou cíle a zároveň výhody chystaných organizačních úprav ve struktuře středních škol zřizovaných Libereckým krajem. Sloučení Střední průmyslové školy strojní a elektrotechnické a Vyšší odborné školy se Střední průmyslovou školou textilní dnes schválili krajští zastupitelé. Hlasovalo celkem 36 zastupitelů. Pro jich bylo 28, proti 7 a jeden zastupitel se hlasování zdržel. Změna vstoupí v platnost od 1. července tohoto roku. Podle nového schématu se bude vyučovat od školního roku 2024/2025. Název školy bude znít Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace. Ředitelem zůstane Jaroslav Semerád. „Díky sdílení materiálního a technického vybavení se zlepší podmínky pro vzdělávaní studentů," řekl Jiří Čeřovský, náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, sportu a zaměstnanosti.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Den dětí – spolupráce školky a školy Montessori
Druhé kolo atletické ligy bylo opět velmi vyrovnané
Dlaskův statek chystá další tradiční řezbářské sympozium
Víkend otevřených zahrad zve na statek, bylinky i do arboreta
Jablonecký tým capoeiristů má nové úspěchy

Nejčtenější články

04.06.: Červnové uzavírky v Jablonci nad Nisou
04.06.: Vodní záchranáře najdete v modrých buňkách
04.06.: Travesti Techtle Mechtle potřetí, tentokrát ovšem o dva levely výš

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace