V Harrachově uspěl pouze domácí odchovanec Lukáš Hlava

11.12.2011 18:50:43 | Autor: Jan Žíla | Rubrika: Sport | Obce: Harrachov

V Harrachově uspěl pouze domácí odchovanec Lukáš Hlava

Od pátku do neděle se bojovalo na skokanském můstku na Čertově hoře v nedalekém Harrachově. Z našich reprezentantů se výrazněji dařilo pouze Lukáši Hlavovi, který skákal na domácím můstku a je odchovancem harrachovské skokanské školy.

Kromě něj se mezi nejlepší třicítku jednou dokázal probojoval i tanvaldský Martin Cikl. Ten se povedeným výkonem nominoval i do sobotního závodu družstev, ale tam už svůj předchozí úspěch nezopakoval.

Horký favorit na přední příčky Roman Koudelka musel závody vynechat kvůli svému čtvrtečnímu pádu v tréninkovém kole. Hrozivě vypadající incident se nakonec obešel bez větších zranění, ale znemožnil našemu želízku zasáhnout do bojů. I tak už v sobotu alespoň morálně přišel podpořit své reprezentační kolegy.

Z české družiny nakonec během druhého individuálního závodu dosáhli na body kromě Hlavy už pouze Jan Matura a Jakub Janda. Jan Matura dokázal navázat na svůj letošní úspěch z ledna, kdy v Harrachově skončil v jednom ze závodů taktéž na 20. místě. Body do světového poháru nakonec nedokázal získat.

 Jablonecký Borek Sedlák, ani harrachovský Antonín Hájek, kteří se kvalifikovali do obou individuálních závodů, ale výkonově zaostali za nejlepší třicítkou.

V prozatímním součtu světového poháru je naší jedničkou stále Roman Koudelka, který figuruje na 10. místě, i přes svůj bodový výpadek. Jeho náskok ovšem stáhl Lukáš Hlava. Ten je o jedno místo za ním se 107 body.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 69 fotek)

 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Na krkonošských cestách bude provázet 15 nových podmaleb na skle

Podmalby na skle - prastará výtvarná technika, která nechyběla skoro v žádné krkonošské chalupě. Patnáct zbrusu nových podmaleb dostala Správa KRNAP darem od jejich autorky Zory Ponicové-Paterové a jejího bratra Václava Patery. Více podrobností

Hořela elektroprodejna v Semilech

K požáru prodejny elektra vyjeli v pátek 17. května po 20. hodině profesionální i dobrovolní hasiči do Špidlenovy ulice v Semilech na rohu Riegrova náměstí. Požár byl zpozorován skrze výlohu a k jeho uhašení hasiči postupně nasadili tři vodní proudy. Podrobnosti na Našem Pojizeří


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Po střetu s autem v Jablonci cyklista zemřel
Nabitý víkend atletů LIAZU Jablonec
V Kokoníně se bude diskutovat o Janu Žižkovi
Běžci LIAZU na Kladně v osobních rekordech
Festival Karoliny Světlé poosmé pořádá spolek Stopy v krajině

Nejčtenější články

23.05.: Další úsek cyklostezky svaté Zdislavy je dokončen v Bílém Kostele
24.05.: Jabloneckým tónům je deset let
23.05.: Krajské kolo soutěže ve vyprošťování u dopravních nehod zná své vítěze

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace