V červenci se bude opravovat část jabloneckého atletického stadionu

22.05.2022 16:21:13 | Autor: Jana Fričová | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

V červenci se bude opravovat část jabloneckého atletického stadionu

Jablonec nad Nisou opraví povrch části technického sektoru lehkoatletického stadionu Střelnice. Plocha o rozloze přesahující 1600 m2 vyjde na 1,7 milionu korun včetně DPH. Na opravu má firma maximálně tři červencové týdny.

Z finančních důvodů musel být zrušený plánovaný retoping celého lehkoatletického stadionu. „Vedení města se však rozhodlo opravit část sportovního povrchu, který je po 18 letech užívání v havarijním stavu a hrozí, že se na něm sportovci zraní," komentoval stav jablonecký náměstek primátora pro ekonomiku a majetek Milan Kouřil.

Město proto vyhlásilo veřejnou zakázku na opravu povrchu části technického sektoru u disku, rozběžiště skoku o tyči, skoku do výšky, skoku dalekého a hodu oštěpem. „O zakázku projevily zájem tři společnosti s nabídkovou cenou v rozmezí od 1,7 do dvou milionů korun. Zakázku bude realizovat firma TUBEKO SPORT, spol. s r.o.," uvádí náměstek Kouřil s tím, že firma s nejvhodnější nabídkou za 1,731 milionu Kč včetně DPH má na opravu maximálně tři týdny v červenci, jinak je stadion obsazený závody.

Letos si jablonecký Atletický oddíl TJ LIAZ připomíná 75. výročí svého založení. Oslavy zahájil v dubnu tradiční 49. mezinárodní mítink Jablonecká hala 2022. Další bude Mladá Evropa, největší akcí pak bude MČR žáků a žákyň v září a v říjnu je v plánu slavnostní setkání všech atletických talentů minulých i současných.

Právě zástupce jabloneckých atletů v čele s předsedou oddílu Dušanem Molitorisem přijal v pondělí 16. května na jablonecké radnici primátor Jiří Čeřovský s náměstkem Davidem Mánkem. Setkání bylo neformální a točilo se hlavně okolo vzpomínek na soutěže i legendární závodníky a na začátky atletiky v Jablonci nad Nisou.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Atletická hala na Střelnici získala nové zázemí

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Semilská pouť se po dvou letech koná i s kulturním programem

Semilská pouť se v letošním roce uskuteční v tradičním termínu 24. až 26. června. Po omezeních vládními opatřeními v letech 2020 i 2021 tentokrát kromě atrakcí a stánků budou moci opět probíhat i doprovodné hudební akce od pátku do neděle. Ze známějších skupin vystoupí Vltava, Vaťák, Michal David Revival show, Seven, O-Way a Tixtide. Podrobná pozvánka

Překážky na komunikacích v Jablonci od 27. června

Úplně uzavřený bude od 27. června pravý chodník v ulici Turnovská, a to od ulice Jateční k druhému výjezdu z bývalé porodnice. Práce, které budou probíhat na etapy, potrvají do 31. srpna. Výsledkem bude nový povrch se stezkou pro pěší a cyklisty. Úplně se uzavře kvůli přípojce na kanalizaci ulice Pod Kapličkou v Proseči nad Nisou. Uzavírka potrvá od 27. června do 3. července.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Sokolku město Jablonec podpoří i o prázdninách
Máchův kraj láká na památky, sport, daleké výhledy i vodníka
Poutní slavnost pořádají na Horním Tanvaldě
Jablonečtí rozšířili zákaz alkoholu na veřejnosti
Hasiči řešili následky večerní bouřky, ve Slané najel vlak do stromu

Nejčtenější články

25.06.: Značení jablonecké ulice U Přehrady se změní
23.06.: Trenér Horejš zavelel: Pánové jdeme na to!
23.06.: V sobotu proběhne podesáté Běh do pohody

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Aktivní dovolená s CK TRIP.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace