Atletická hala na Střelnici získala nové zázemí

01.10.2014 17:31:37 | Autor: redakce | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Atletická hala na Střelnici získala nové zázemí

Atletická hala na Střelnici v Jablonci nad Nisou se může pochlubit novým zázemím. V uplynulých čtyřech letech se hala dočkala řady změn a postupnými opravami a dílčími rekonstrukcemi za celkem 2,4 milionu korun z městského rozpočtu se stala opět chloubou jabloneckých atletů.

Ve středu 1. října byly za účasti členů vedení města slavnostně otevřeny prostory, které v minulých letech sloužily jako sklady a dílny. Atletická hala získala saunu se zázemím, masérnu, cvičebnu s výrobníkem ledu a v neposlední řadě nové toalety. Nové služby jsou určeny sportovcům, ale i veřejnosti.

„Opravy zázemí budovy se dají rozdělit do 20 dílčích částí, postupovali jsme krok po kroku a vždy jsme se snažili najít to nejefektivnější řešení za přijatelnou cenu," řekl jednatel společnosti SPORT Jablonec nad Nisou, s.r.o. Milan Matura. Peníze na obnovu zázemí atletické haly se z městského rozpočtu uvolňovaly postupně. Celkové náklady činí 2,4 milionu korun.

„Vloni došlo ke kompletní opravě elektroinstalace 1. nadzemního podlaží, budova atletické haly byla zateplena a dostala novou žlutošedou fasádu, která září do daleka. Přibyla také rampa pro imobilní návštěvníky haly, zbrusu nová recepce a došlo i na opravy infrastruktury, které nejsou na první pohled vidět," vysvětlil Petr Karásek, provozně technický manažer Sport Jablonec, s.r.o..

Chválou při otevření nešetřil předseda atletického oddílu TJ LIAZ Dušan Molitoris: „Rád zvu do Jablonce atlety z celé republiky, můžeme jim nyní nabídnout opravdu důstojné zázemí a ti, kteří u nás delší dobu nebyli, jsou příjemně překvapeni novým vzhledem celého areálu. Máme se opravdu čím chlubit a děkujeme městu za podporu atletiky zejména v posledních létech."

SPORT Jablonec nad Nisou, s. r. o. je dceřiná společnost města Jablonec nad Nisou, zřízená za účelem provozování sportovních zařízení v majetku města.

V současné době provozuje tato sportovní zařízení:
· Areál Střelnice: fotbalový stadion, atletický stadion (dokončen v roce 2004), atletická hala (rekonstrukce ukončena v prosinci 2007).
· Městský zimní stadion (ul. Sadová)
· Městská hala (ul. U Přehrady)
· Areál volnočasových aktivit (ul. Čelakovského)
· Městský plavecký bazén (ul. Svatopluka Čecha)
· Sauna Sport (ul. Za Hrází)
· Tělocvična juda (Jugoslávská ul.)
· Fotbalové hřiště s umělým povrchem v Břízkách

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 26 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Slavíme Evropský den chráněných území

Správa Krkonošského národního parku se připojuje k oslavám Evropského dne chráněných území. Tento svátek připomíná 24. května význam dobře koncipované a udržované sítě velkoplošných chráněných území na evropském kontinentu a jejich roli v zachování přírodního, kulturního a historického dědictví. Další informace

Krkonoše jsou opět čistější, na skládce skončí 5 tun odpadu

Dvě stovky pracovníků Správy KRNAP a na sedm desítek dobrovolníků závěrem minulého týdne vyrazily na turistické cesty vedoucí Krkonošemi s cílem vysbírat pohozené odpadky. Výsledkem je více než 5 tun odpadu, který skončí na skládce. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Vlivem mikrospánku vyjel mezi Frýdštejnem a Malou Skálou ze silnice
Změny v městské hromadné dopravě v Jablonci nad Nisou
Na jablonecké křižovatce řidič nedal přednost v jízdě
Změny na jabloneckém magistrátě, dvě koordinátorky mluví ukrajinsky
Jablonec koupí třetí mobilní kameru

Nejčtenější články

23.05.: V Zásadě vyjel ze zatáčky a narazil do sloupu elektrického vedení
23.05.: FOTO: V Tanvaldě mají dvě nová volnočasová lákadla
24.05.: Skvělý vstup atletů LIAZU do první ligy

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace