V anketě Kraj mého srdce lze Liberecký kraj podpořit do konce února

26.12.2021 09:47:42 | Autor: Jan Mikulička, KÚ Libereckého kraje | Rubrika: Zprávy | Obce: Liberecký kraj

V anketě Kraj mého srdce lze Liberecký kraj podpořit do konce února

Desátým rokem mapuje internetová soutěž Kraj mého srdce oblíbenost jednotlivých krajů České republiky podle toho, jaké skýtají možnosti trávení volného času a dovolených.

Hlasování nyní běží na webu https://www.kampocesku.cz/anketa až do 28. února příštího roku. Liberecký kraj má turistům co nabídnout: kromě Ještědu, Trosek, Máchova jezera či Mumlavských vodopádů jsou to spousty skrytých skvostů, historická města, majestátní hrady, panenská příroda a tisíce dalších pozoruhodných míst.

„Liberecký kraj se pravidelně umisťuje na předních příčkách v kategorii Zimní dovolená. A není divu. Hory protínají celý kraj a na své si tu přijdou jak lyžaři všech stylů, tak i ti, kteří milují zimní krajinu," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Hlasovat v soutěži lze v osmi kategoriích - kam na letní dovolenou/pěší a cyklo, kam na zimní dovolenou, kam na výlety s dětmi, kam na koně a koňské stezky, kam do lázní a wellness, kam za zážitkem a adrenalinem, kam na památky a kam za folklorem a tradicemi. V anketě se udělují vždy tři hlasy svým oblíbeným regionům s tím, že za první kraj se v kategorii udělují tři, za druhý dva a za třetí jeden bod. Hlasující oceňují jednotlivé kraje podle svých vlastních zkušeností v roce 2021 nebo podle toho, kam se v dalším roce chtěli vydat.

Volit lze různá místa: kam vyrazit na kole nebo na lyžích, kam na zimní dovolenou, kam vzít děti, jaké navštívit lázně, kde si vyjet na koni, kam za adrenalinem, za památkami nebo folklórem. Hlasující udělují v každé kategorii tři hlasy svým oblíbeným regionům s tím, že za první kraj v kategorii udělují tři, za druhý dva a za třetí jeden bod. Oceňují jednotlivé kraje ve výše uvedených kategoriích podle svých vlastních zkušeností v roce 2020, nebo podle toho, kam by se chtěli vydat.

Pro Liberecký kraj byl výsledek ankety z loňského roku velmi pěkný. Obhájil zlatou příčku v kategorii Zimní dovolená a připsal si další čtyři čtvrtá místa v kategoriích Zážitky a adrenalin, Výlety s dětmi a Letní dovolená. Poslední čtvrté místo si pak připsal v absolutním pořadí krajů, kde se umístil v těsném pořadí za Moravskoslezským, Jihočeským a vítězem krajů, krajem Jihomoravským.

Pořadatelem ankety, jež se koná pod záštitou Asociace krajů České republiky, je již tradičně vydavatelství KAM po Česku ve spolupráci s veletržní správou PVA Expo Praha.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

V anketě Kraj mého srdce lze Liberecký kraj podpořit do konce února
V anketě Kraj mého srdce sklízel liberecký region opět úspěchy
Liberecký kraj přivezl ocenění z veletrhu Holiday World 2019
Liberecký kraj získal ocenění na veletrhu Holiday World 2018
Liberecký kraj zabodoval na Holiday World 2016
Liberecký kraj zabodoval na veletrhu cestovního ruchu Holiday World 2015

Diskutujte s námi

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Na krkonošských cestách bude provázet 15 nových podmaleb na skle

Podmalby na skle - prastará výtvarná technika, která nechyběla skoro v žádné krkonošské chalupě. Patnáct zbrusu nových podmaleb dostala Správa KRNAP darem od jejich autorky Zory Ponicové-Paterové a jejího bratra Václava Patery. Více podrobností

Hořela elektroprodejna v Semilech

K požáru prodejny elektra vyjeli v pátek 17. května po 20. hodině profesionální i dobrovolní hasiči do Špidlenovy ulice v Semilech na rohu Riegrova náměstí. Požár byl zpozorován skrze výlohu a k jeho uhašení hasiči postupně nasadili tři vodní proudy. Podrobnosti na Našem Pojizeří


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Po střetu s autem v Jablonci cyklista zemřel
Nabitý víkend atletů LIAZU Jablonec
V Kokoníně se bude diskutovat o Janu Žižkovi
Běžci LIAZU na Kladně v osobních rekordech
Festival Karoliny Světlé poosmé pořádá spolek Stopy v krajině

Nejčtenější články

23.05.: Další úsek cyklostezky svaté Zdislavy je dokončen v Bílém Kostele
24.05.: Jabloneckým tónům je deset let
23.05.: Krajské kolo soutěže ve vyprošťování u dopravních nehod zná své vítěze

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace