V anketě Hasič roku 2022 uspěl Karel Čermák jako Zaměstnanec roku

30.07.2023 23:11:58 | Autor: Jaroslava Benešová, HZS Libereckého kraje | Rubrika: Krimi | Obce: Liberecký kraj

V anketě Hasič roku 2022 uspěl Karel Čermák jako Zaměstnanec roku

Během slavnostního večera ve čtvrtek 1. června 2023 ve Španělském sále Pražského hradu byli vyhlášeni vítězové ankety Hasič roku 2022. Z Hasičského záchranného sboru Libereckého kraje byl oceněn zaměstnanec Karel Čermák.

Anketa Hasič roku je od roku 2009 vyhlašována ministrem vnitra a zahrnuje sedm kategorií - Hasič roku, Osobnost roku, Kolektiv roku, Velitel roku, Zaměstnanec roku, Zásah roku a Projekt roku.

78947/prev_1690751251_karelcermakocenen01062023_1.jpg<br />Autor: GŘ HZS ČR Odborná porota, která měla za úkol vybrat v každé kategorii ty nejlepší, rozhodla o tom, že Bc. Karel Čermák z HZS Libereckého kraje se v kategorii Zaměstnanec roku umístil na druhém místě. Do prestižní ankety byl nominovaný a uspěl díky své roli úspěšného koordinátora, projektového a programového pracovníka.

Karel Čermák organizuje množství přínosných zahraničních setkání s partnery HZS Libereckého kraje a aktivně se podílí na činnostech směřujících k mezinárodní, zvláště pak česko-polské spolupráci. V současnosti mj. spolupracuje na přípravě Integrovaného výjezdového centra v Turnově, které by mohlo být prvním integrovaným výjezdovým centrem v Libereckém kraji.

Ve svém volném čase se Karel Čermák intenzivně věnuje výcviku mladých hasičů v požárním sportu, vede rovněž - a to nad rámec své pracovní náplně - reprezentační družstvo HZS Libereckého kraje.

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 10 fotek)

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Kynologové HZS Libereckého kraje stříbrní v anketě Hasič roku 2019
Liberečtí hasiči stanuli na stupních vítězů v anketě Hasič roku
Ocenění pro hasiče roku obdrželi i zástupci HZS Libereckého kraje

Diskutujte s námi

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Na Frýdlantsku vyjede dodávka na přepravu jízdních kol

S platností od 11. července 2024 posílí náhradní autobusovou dopravu na Frýdlantsku mimořádně zavedená linka „K". Nová linka ve formě dodávky jedoucí v trase vybraných spojů linky náhradní autobusové dopravy „C" je určena výhradně k přepravě jízdních kol. Spoj s vlekem na jízdní kola vyjíždí až do konce prázdnin denně v 8:25 z autobusového nádraží v Liberci jako zrychlený spoj do Frýdlantu a dále pak po své trase na Smědavu (s časovým posunem odjezdu na 9:00).

Jednotné stanovisko za všechny složky životního prostředí

Od začátku července se v souvislosti s novým stavebním zákonem dle zákona č. 148/2023 Sb., vydává jednotné stanovisko za všechny složky životního prostředí pro všechny záměry povolované podle stavebního zákona. „Jednotné environmentální stanovisko (JES) se vydává namísto jednotlivých správních úkonů obsažených v devíti různých zákonech z oblasti životního prostředí, které mají podle platné a účinné právní úpravy většinou podobu závazného stanoviska, v některých případech však i rozhodnutí či vyjádření," uvedl Jakub Šrýtr z oddělení životního prostředí a státní památkové péče Magistrátu Jablonce nad Nisou.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kam za sportem a zábavou na Jablonecku o víkendu 12. až 14. července
Bohemia Rally 2024 má téměř stovku přihlášených posádek
Tvořivé prázdniny v jabloneckém muzeu
Léto přináší novinky a zajímavosti na hradech a zámcích
Krakonošovy letní podvečery podvacáté obsadí jilemnické náměstí

Nejčtenější články

11.07.: Bouřky zaměstnaly hasiče v kraji, nejčastější bylo čerpání vody
12.07.: Hudebník Paulie Garand láká do kraje. Video zaujalo desetitisíce lidí
10.07.: Jablonecká kašna je vypnutá kvůli velkému úniku vody

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace