Úřední hodiny na magistrátě v maximálním rozsahu, ale s objednáním

15.02.2021 16:50:56 | Autor: Jana Fričová | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Úřední hodiny na magistrátě v maximálním rozsahu, ale s objednáním

S ohledem na aktuální usnesení Vlády ČR č. 128 ze 14. února 2021, po diskusi ve stálé pracovní skupině krizového štábu a po projednání s primátorem města se provoz Magistrátu města Jablonec nad Nisou zachovává v dosavadním režimu.

Úřední dny a hodiny jsou stanoveny v původním rozsahu jako před pandemií - tedy na radnici pondělí a středa 8-11.30 a 12.30-17, v budově v ulici Komenského, kde se vyřizují správní agendy, jako občanské a řidičské průkazy, pasy apod. jsou úřední hodiny od pondělí do pátku, přičemž v pondělí a středu jsou od 8 do 17, úterý, čtvrtek a pátek od 8 do 14 hodin vždy s hodinovou polední pauzou od 11.30 hodin. Platí však, že se odbavují pouze objednaní klienti. Výjimkou v objednávání je pracoviště, kde se řeší agenda odpadů - objednávání popelnic či četnost svozu apod. To se nachází z boku radnice proti budově pojišťovny a otevřené je v pondělí a středu od 8 do 17 hodin s hodinovou polední pauzou od 11.30 hodin.

„Cílem tohoto opatření je minimalizovat kontakty v úředních prostorách, zamezit shlukování v čekárnách atd. Naší snahou ovšem je, aby v případě volné kapacity pracoviště byli odbaveni i ti klienti, kteří přijdou bez objednání, případně jim byl stanoven konkrétní termín odbavení," řekl jablonecký primátor Jiří Čeřovský.

Do obou budov magistrátu je možný vstup i nadále pouze přes vstupní pracoviště, kterým je na radnici informační středisko, v Komenského ulici pokladna a informace. „Osoby, které nevyřizují pracovní záležitosti, do budov vpouštěny nejsou," doplnil tajemník magistrátu Marek Řeháček. Podle jeho slov i nadále platí, že také samotní zaměstnanci úřadu omezují vzájemné kontakty.

„Je třeba přiměřeně minimalizovat veškeré interní porady, které je možné konat například online. Do režimu online jsou převedená také jednání komisí, výborů či pracovních skupin, jednání rady a zastupitelstva jsou zachovaná, avšak částečně také probíhají distančně," připomíná tajemník s tím, že správnou volbou bylo dobrovolné testování na Covid-19. „Tímto způsobem se daří zachytit případný pozitivní výskyt a zachovat tak služby úřadu v plném rozsahu," uzavřel Marek Řeháček s tím, že výsledky posledního testování ve středu 10. února byly všechny negativní.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Na úřad jen objednaní, městské organizace jsou stále mimo provoz
Jablonec bude očkovat seniory ve svých domech tři dny
Výsledky testů na jabloneckém magistrátě byly negativní
Kultura je v nejistotě, naděje však zůstává
Věří, že jablonecké kino znovu zaplní. Ale zdraví je na prvním místě!
Jablonec je připravený k očkování v domech s pečovatelskou službou
S pandemií bojuje i jablonecký krizový štáb
Únorová úřední sobota je v Jablonci zrušená
Očkovací centrum chce Jablonec připravit k začátku března
Stát spustil registraci, seniorům s ní pomůže i Jablonec
Na úřad se objednejte telefonicky nebo e-mailem
Jaké budou úřední hodiny jabloneckého magistrátu v nouzovém stavu
Jablonečtí zastupitelé rozhodli o likvidaci JKIC a Eurocentra
Dílo velkých sklářů bude spravovat jejich syn
Jabloneckou tradicí je rozpočtové provizorium
Jablonec je stále druhým nejlepším přívětivým úřadem v kraji

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Zahájili již 12. ročník soutěže Dřevěná stavba roku

Nadace dřevo pro život zahájila přihlašování do prestižní oborové soutěže Dřevěná stavba roku. Už dvanáctým rokem představuje široké veřejnosti díla těch, kteří umí doslova kouzlit se dřevem a vytváří dřevěné stavby šetrné k přírodě. I letos je pro soutěžící připraveno 6 soutěžních kategorií, do kterých mohou přihlásit realizace nebo návrhy různých typů dřevěných staveb, jako jsou rodinné domy, sruby, konstrukce, dětská hřiště, rozhledny či dřevěné interiéry. Přihlašování do 12. ročníku soutěže Dřevěná stavba roku probíhá do 28. února 2022 na webových stránkách soutěže. Soutěžící, kteří se přihlásí do 31. ledna navíc získají 20% slevu z registračního poplatku. V březnu bude pro soutěžní díla hlasovat odborná porota i široká veřejnost. Na konci dubna pak proběhne slavnostní vyhlášeni letošních vítězů a jejich projektů.

Lednový Valdštejn si lidé užívají

Lednový Valdštejn si lidé užívají Hrad Valdštejn ani v lednu nezavřel své brány. Za poslední dva víkendy, kdy bylo otevřeno od 13.00 do 15.30, si svátečně vyzdobený areál prohlédlo přes tisíc návštěvníků. Při příznivém počasí správci rádi otevřou ještě následující víkend 22. a 23. ledna. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Lídr hnutí STAN v kraji Jan Farský se vzdá poslaneckého mandátu
Pražští studenti zrestaurovali grafiky pro Severočeské muzeum
Počasí komplikovalo dopravu, nehoda uzavřela silnici z Brodu na Bozkov
V Harrachově budou jednat o osudu Vily Mlynářka
Ztratila se kočka Jolie

Nejčtenější články

18.01.: V Jablonci se mění dopravní značení na zimní variantu
19.01.: Anonym oznámil bombu v liberecké firmě
18.01.: Řidičku pod vlivem drog usvědčil čerstvý sníh

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Vyrobíme pro şişli escort Vás webové stránky nebo eshop.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace