Úkol splněn: Juniorky Bižuterie do kvalifikace o extraligu

01.04.2012 13:30:46 | Autor: Ladislav Janata, Vladimíra Dvořáková | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Úkol splněn: Juniorky Bižuterie do kvalifikace o extraligu

Po sobotní výhře v nástavbě ligy volejbalistek nad Opavou 3:0 potřebovaly juniorky Bižuterie v nedělní odvetě vyhrát minimálně set, který by jim zajistil postup do velikonoční kvalifikace o extraligu. Děvčata úkol splnila hned v úvodním setu a i když nakonec prohrála 1:3 radují se postupu do kvalifikace do nejvyšší soutěže v ČR.

 

Bižuterie Jablonec - Happy sport Opava 1:3 ( 21, - 25, - 18, - 20)

Sobotní sestava Lipovská, Havlíková, Jurková, Přibíková, Pechová, Mlejnková - libero Prokůpková nastoupila i do nedělní odvety, ale výhra v důležitém setu se rodila těžce. Až lepší koncovka setu rozhodla o tom, že se domácí hráčky mohly radovat z postupu. „ Zbytečná nervozita od děvčat brzdila jejich snahu brzy rozhodnout, ale povedlo se," hodnotil trenér Luboš Bednář.
Do dalších setů trenér prostřídal, ale i když i tento kádr měl soupeřky přehrát nepodařilo se. Po vyrovnaném druhém setu, který byl rozhodnut až v úplném závěru již Bižuterie morální síly k výhře nenašla. Do bojů zasáhly Rupertová, Ulvrová, Tomisová, Skružná a libero Kubáčková. Na hřišti zůstaly jen Havlíková, té se dařilo podání a smečařka Mlejnková, té s e dařilo rozhodně méně než v sobotu.
Bižuterie již ve čtvrek odjíždí do Šternberku, kde se bude bojovat o dvě místa do extraligy za účasti družstva domácích hráček, Nového Jičína, Prostějova, Bižuterie a vítěze z duelu Žižkov Praha - Náchod. Do extraligy juniorek postupují první dva celky.


Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 38 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Zdravý zoubek upozorňuje na prevenci zubního kazu

Světový den ústního zdraví připadá každoročně na 20. březen a je ve znamení osvěty na téma zásad ústní hygieny. V České republice se v rámci tohoto dne konají rozličné akce se zaměřením na orální zdraví. „Péče o chrup je důležitá a není radno ji podceňovat; nejčastějším onemocněním chrupu je zubní kaz, který se vyskytuje zhruba u tří milionů obyvatel republiky ročně. Proto je třeba začít s prevencí už u dětí v raném věku a šířit ji dál mezi rodiče, prarodiče i budoucí rodiče," uvedl Vladimír Richter, krajský radní pro resort zdravotnictví.

Na podporu udržitelného rozvoje území věnuje kraj 600 tisíc korun

Šest set tisíc korun. Takovou částkou Liberecký kraj podpoří z dotačního fondu naplňování zásad udržitelného rozvoje. Na svém zasedání to schválilo krajské zastupitelstvo. Peníze poputují ve prospěch místní Agendy 21. „Jde nám o popularizaci a propagaci konceptu udržitelného rozvoje, který chceme přenášet v konkrétních projektech do obcí, měst, mikroregionů, místních akčních skupin, podnikatelských subjektů i nestátních neziskových organizací v Libereckém kraji," uvedl Jiří Ulvr, radní pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů, územního plánování a rozvoje venkova.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Petr Hapka a jeho potměšilí hosté zaplnili divadlo hudbou i emocemi
Nová Asociace euroregionů spojuje sousední země i jejich občany
Jaro v kraji: Parchanti na Bezdězu, koupel v pivu i lamy na ranči
Jednou jsi dole, jednou nahoře aneb pád a vzestup Vratislavické kyselky
S třemi zákazy řízení a pod vlivem drog usedl v Jablonci za volant

Nejčtenější články

21.03.: Řidička přehlédla v Jablonci na přechodu přecházející chodkyni
20.03.: Hospoda cup 2023 vyhrál tým Chronos
22.03.: S třemi zákazy řízení a pod vlivem drog usedl v Jablonci za volant

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace