Turnaj v Liberci byl pro minižáky úspěšný
07.11.2012 09:24:59 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou
Jablonečtí házenkáři Elektropragy mají nejen úspěšný tým ve II. lize a ligové mladší dorostence, ale i několik dalších družstev včetně B týmu. Nejmladší z těch žákovských, minižáci a přípravka se o víkendu zúčastnili velkého turnaje v Liberci, ze kterého přinášíme hodnocení minižáků.
Nebylo to turnajové klání těchto nadějí první a tak o to je příjemnější zjištění určitého zlepšení oproti turnaje se stejnými soupeři před třemi týdny v Náchodě. Ze šesti družstvev byl tým svěřenců trenéra Hozy a asistenta Vanči v Náchodě pátý a nyní v Liberci druhý se čtyřmi výhrami a jednou porážkou, za Jičínem A.
Výsledky minižáků:
Jablonec - Liberec 14:10, Jablonec - Pardubice 19:6
Jablonec - Jičín A 15:22, Jablonec - Jičín B 16:9, Jablonec - Dvůr Králové 16:11.
Celkové skóre 80:58 ukazuje na nastřílených neuvěřitelných 80 branek.
Tým je v této věkové může v soutěžích startovat složený z kluků i dívek, čož je případ i Jabloneckých, ale většina dalších klubů toho nevyužívá.
Sestava: v brance Petra dále Máří, Vojta, Ondra, Lukáš, Robin, Franta, Lucka.
Góly: Vojta a Lucka po 17, Ondra 16, Máří a Lukáš 11, Fanda 7, Robin 1.
„Hra Jabloneckých minižáků začína sbírat body i soupeřům, se kterými jsme vždy dost vysoko prohrávali. Nebýt zaváhání s Jičínem A, kdy jsme poločas vyhráli 11: 8 a pak promarnili stoprocentní šance a polevili v obranné činnosti, mohli jsme z turnaje odjet jako vítězové. Přesto patří dík všem dětem za jejich příkladnou bojovnost, pracovitost a herní nadšení, které bylo po celou dobu na hřišti ve všech utkáních.
Největší oříšek jsme museli rozlousknot s hráči ze Dvora Králové. Jednak to byl poslední zápas a únava byla na dětech patrná. Kluci ze Dvora, byť o hlavu větší a fyzicky vyspělejší, nám jasně chtěli ukázat, kdo je pánem na hřišti .Ovšem to nevěděli,že máme v týmu dračice a lvice a Máří s Luckou včetně Ondry,Lukáše,Franty a střelecky naladěného Vozembouška Vojty.
Důsledná obrana na hranici vyloučení klukům ze Dvora prostě nedala šanci. Je to o fyzické přípravě a proto plavání, běhání v přírodě ve středečních trénincích je za to odměnou," řekl trenér družstva Antonín Hoza.
Diskutujte s námi
Náhled fotogalerie
OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 6 fotek)
Firmy v regionu Jablonec nad Nisou
Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Tradiční jablonecký dotační titul na podporu výstavby
Statutární město Jablonec nad Nisou vyhlašuje Program podpory výstavby technické infrastruktury pro rok 2026. Stejně jako v předchozích letech zaměří podporu na výstavbu domovních čistíren odpadních vod a kanalizačních přípojek. Pro letošní rok město vyčlenilo částku 1 milion korun. Novinkou je možnost podat žádost v obou kolech také elektronicky prostřednictvím Portálu Jablonečana. „Podporou domovních čistíren a kanalizačních přípojek zlepšujeme kvalitu životního prostředí i technickou infrastrukturu ve městě. Chceme, aby byl program pro občany co nejdostupnější, proto letos umožníme i plně elektronické podání žádostí," říká jablonecký primátor Miloš Vele. O investiční dotaci mohou žádat majitelé objektů určených k trvalému bydlení v katastru Jablonce nad Nisou, získat mohou 50 % z celkových způsobilých výdajů, maximálně však 50 tis. korun na jednu bytovou jednotku, a to od 1. dubna do 30. října.
Pravidelná práce strážníků v terénu má smysl
V pondělí 16. února vyrazili okrskáři z Proseče nad Nisou, Pasek a Šumavy i centra do terénu na společnou kontrolu. Zaměřili se také na vybydlený dům v prosečské ulici Vrcholová, odkud přicházely informace o větším počtu lidí bez domova. Trojice strážníků na místě objevila pětici osob bez domova. Všechny zkontrolovali a ověřili jejich totožnost. Při lustraci vyšlo najevo, že po jedné z žen pátrají policisté v celostátním měřítku. Okrskáři proto okamžitě kontaktovali Policii České republiky, která si hledanou ženu převzala k dalším úkonům. Běžná kontrola tak přinesla nečekaný výsledek a potvrdila, že pravidelná práce v terénu má smysl.
Nejnovější články
Na halové středě byl překonán národní rekord juniorek ve skoku o tyči
Jablonec podpoří obnovu domů v památkové zóně
Dvacet jedna medailí LIAZU Jablonec z krajských přeborů
Jablonec má novou ulici Za Jízdárnou
Zlatá medaile s českým rekordem putuje do Jablonce
Nejčtenější články
01.03.: Zlatá medaile s českým rekordem putuje do Jablonce
27.02.: Rekord, který čas neporazil
01.03.: Jablonec má novou ulici Za Jízdárnou
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.