Turnaj Smržovka cup 2019 si užilo 17 rodinných týmů

18.01.2019 14:34:57 | Autor: Andrea Svatá | Rubrika: Sport | Obce: Smržovka

Turnaj Smržovka cup 2019 si užilo 17 rodinných týmů

Tradičního turnaje ve Smržovce se v sobotu 12. ledna zúčastnilo 17 týmů, které byly rozděleny do dvou skupin, Family a Elite. Každý tým sehrál v rámci turnaje čtyři utkání. Specialitou turnaje je to, že na hřišti musí být stále tři ženy a brankáře si týmy losují.

Letos jsme po společenské stránce náš turnaj obohatili vystoupením smržovských školních roztleskávaček pod vedením L. Rakušanové. Diváci uznale tleskali všem pohybovým kreacím, někteří i tiše záviděli... Holkám to fakt sedlo.

Ve skupině Famili hrají především rodiče s malými dětmi či začátečníci. Přestože před zápasem každý tvrdí, že si jde jen tak zahrát, tak prvním písknutím se vše změní. Každý se do toho opře a nic nevypustí. Zápasy byly vyrovnané a plné napětí. Nechyběly slzy štěstí, ale ani smutku. Pravým vyvrcholením byl finálový zápas mezi HC Draci a Durem, ve kterém o vítězi rozhodly až samostatné nájezdy. Před bouřící halou (fakt bomba) rozhodl až sedmý nájezd, který proměnila Kája Zrníková (čtvrťanda) z Dura. Jen pro zajímavost - žádný z dospělých gól nedal, dávaly pouze děti...

Skupinu Elite tvořili ti, kteří florbal hrají ať závodně, či zkrátka nějak pravidelněji. Zápasy nepostrádaly náboj, štávu, nasazení a kvalitu. Brankáři se měli co ohánět. O postupu často rozhodoval jediný gól. Vítězem se stal tým Červený válec, díky většímu počtu vstřelných branek před Svatoušky a třetím All Blackem.

Florbalový turnaj Smržovka cup 2019 Na závěr bychom rádi poděkovali rozhodčím Lukášům Červenkovi a Nesměrákovi, P. Hlaváčkovi a A. Svaté, brankářům O. Vedralovi, R. Malému, A. Krykorkovi, J. Vodičkovi. A. a E. Rajtarové. Za perfektně připravený jízdní řád turnaje zaslouží obdiv R. Svatý , vše běželo jako po másle. O náš stravovací a hlavně pitný režim se již tradičně skvěle starala Romana Sekyrová.

Určitě nesmíme a nechceme zapomenout na sponzory Generali Pojišťovna, Pekařství Jan Mašek Tanvald, Parkhotel Smržovka, Exe Sport Jablonec nad Nisou, Zámečnictví a klempířství Svatý, Penzion Červená Karkulka, papírnictví Duha - Smržovka, Jídelna u Bobše - Smržovka, p. Kučerová - Tanvald,Spartak Smržovka, město Smržovka a ZŠ Smržovka.

Finanční výtěžek této akce byl věnován roztleskávačkám, fotbalovým týmům smržovských žáků a školnímu florbalu. O úspěšnosti akce svědčí obdržené přihlášky na další ročník.

Něco pro statistiky:
počet hráčů - 140 (z toho dětí do 15 let 57)
počet brankářů -6
počet týmů - 17
počet utkání - 34

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Smržovské kulturní a zábavné akce v lednu

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 75 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

HZS Libereckého kraje obdrží dotaci na nákup vysoušečů

Celkem 100 kondenzačních vysoušečů v hodnotě 1 500 000 korun má v plánu nakoupit Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje. Dotaci mu poskytne Liberecký kraj ze svého krizového fondu. „Hasiči využijí vysoušeče zejména v případech, kdy je nutné zlikvidovat následky mimořádných událostí na území Libereckého kraje, jakými jsou například povodně. Finanční prostředky na nákup vysoušečů jsme poskytli ze svého krizového fondu," uvedl hejtman Martin Půta. Kondenzační vysoušeče jsou potřeba na řešení následků živelných mimořádných událostí a z důvodu nedostatku odvlhčovacích zařízení v Libereckém kraji.

Zahájili již 12. ročník soutěže Dřevěná stavba roku

Nadace dřevo pro život zahájila přihlašování do prestižní oborové soutěže Dřevěná stavba roku. Už dvanáctým rokem představuje široké veřejnosti díla těch, kteří umí doslova kouzlit se dřevem a vytváří dřevěné stavby šetrné k přírodě. I letos je pro soutěžící připraveno 6 soutěžních kategorií, do kterých mohou přihlásit realizace nebo návrhy různých typů dřevěných staveb, jako jsou rodinné domy, sruby, konstrukce, dětská hřiště, rozhledny či dřevěné interiéry. Přihlašování do 12. ročníku soutěže Dřevěná stavba roku probíhá do 28. února 2022 na webových stránkách soutěže. Soutěžící, kteří se přihlásí do 31. ledna navíc získají 20% slevu z registračního poplatku. V březnu bude pro soutěžní díla hlasovat odborná porota i široká veřejnost. Na konci dubna pak proběhne slavnostní vyhlášeni letošních vítězů a jejich projektů.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Obrazem: Jablonecká hala 2022 splnila očekávání
Rada kraje schválila programy požární ochrany a prevence kriminality
Jizerskou 50 zahájí v Jablonci Tata Bojs
Kokonín bude mít cyklostezku
Kraj vyhlašuje soutěž Památka roku Libereckého kraje za rok 2021

Nejčtenější články

21.01.: Na Jablonecku se objevil vlk
22.01.: Od pondělí 24. ledna se změní trasa některých jabloneckých autobusů
23.01.: Horská služba resucitovala lyžaře na běžecké trati u Štěpánky

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Aktivní dovolená s CK TRIP.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace