Toxi tým zasahoval v bytě v Jablonci nad Nisou

03.02.2021 18:30:07 | Autor: redakce | Rubrika: Krimi | Obce: Jablonec nad Nisou

Toxi tým zasahoval v bytě v Jablonci nad Nisou

Kriminalisté speciálního Toxi týmu, který byl v březnu 2014 zřízen při Krajském ředitelství policie Libereckého kraje, zasahovali počátkem minulého týdne v jednom z bytů v Jablonci nad Nisou.

Uvnitř tohoto bytu kriminalisté zadrželi 32letého muže a jeho o rok starší družku, které už několik měsíců zpětně na základně svých vlastních poznatků monitorovali z důvodu podezření páchání trestné činnosti v souvislosti s prodejem drog, které se oba dopouštěli po dobu několika let.

Při pondělním zadržení obou partnerů zajistili kriminalisté v bytě téměř 80 gramů drogy metamfetamin (pervitin) včetně obalů a omamnou látku konopí (marihuana) v množství 4,1 gramu včetně obalu, které budou podrobeny znaleckému zkoumání. Dále zde zajistili také elektronické váhy a velké množství takzvaných narkosáčků, sloužících k distribuci omamných a psychotropních látek.

Zadržené věci při zásahu proti prodejcům drog<br />Autor: Archiv Policie ČR „Následující den vrchní komisař z Odboru obecné kriminality Krajského ředitelství policie Libereckého kraje zahájil trestní stíhání zadržené 33leté ženy jako obviněné ze spáchání zločinu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy dle § 283/1,2c trestního zákoníku a trestní stíhání zadrženého 32letého muže jako obviněného ze spáchání přečinu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy dle § 283/1 trestního zákoníku. Případná změna právní kvalifikace není v budoucnu vyloučena," sdělila tisková mluvčí jablonecké policie Dagmar Sochorová.

Vrchní komisař podal státnímu zástupci podnět na podání návrhu vzetí obou obviněných do vazby. Soudce Okresního soudu v Jablonci nad Nisou následně podaným návrhům vyhověl a oba poslal do vazby. „Obviněné za spáchání uvedeného zločinu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy hrozí trest odnětí svobody až na deset let a jejímu partnerovi za spáchání přečinu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy trest odnětí svobody až na pět let," upřesnila policejní mluvčí.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Muž chtěl na čerpací stanici v Jablonci zapálit auto, které polil benzínem
Pokus o prodej drog mužem v Liberci zmařili policisté
Celkem sedm aut poškodil řidič z Jablonecka pod vlivem alkoholu a drog
Na boj proti drogám vydal v roce 2019 kraj bezmála 11 milionů
Jablonečtí policisté zadrželi řidiče i spolujezdkyni. Měli u sebe drogy

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 6 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Semilská pouť se po dvou letech koná i s kulturním programem

Semilská pouť se v letošním roce uskuteční v tradičním termínu 24. až 26. června. Po omezeních vládními opatřeními v letech 2020 i 2021 tentokrát kromě atrakcí a stánků budou moci opět probíhat i doprovodné hudební akce od pátku do neděle. Ze známějších skupin vystoupí Vltava, Vaťák, Michal David Revival show, Seven, O-Way a Tixtide. Podrobná pozvánka

Překážky na komunikacích v Jablonci od 27. června

Úplně uzavřený bude od 27. června pravý chodník v ulici Turnovská, a to od ulice Jateční k druhému výjezdu z bývalé porodnice. Práce, které budou probíhat na etapy, potrvají do 31. srpna. Výsledkem bude nový povrch se stezkou pro pěší a cyklisty. Úplně se uzavře kvůli přípojce na kanalizaci ulice Pod Kapličkou v Proseči nad Nisou. Uzavírka potrvá od 27. června do 3. července.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Poutní slavnost pořádají na Horním Tanvaldě
Jablonečtí rozšířili zákaz alkoholu na veřejnosti
Hasiči řešili následky večerní bouřky, ve Slané najel vlak do stromu
Spanilá cyklojízda Cimrmanů 2022 objektivem Zdeňka Horáka
Hasiči zasahovali při požáru lesa na Prosečském hřebeni

Nejčtenější články

25.06.: Značení jablonecké ulice U Přehrady se změní
23.06.: Trenér Horejš zavelel: Pánové jdeme na to!
23.06.: V sobotu proběhne podesáté Běh do pohody

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Dedra nabízí širokou řadu nářadí a příslušenství.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace