TJ Sokol Jablonec nad Jizerou pořádá oslavu 100 let místního fotbalu

23.06.2022 07:14:23 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: Sport | Obce: Liberecký kraj

TJ Sokol Jablonec nad Jizerou pořádá oslavu 100 let místního fotbalu

Fotbalový oddíl TJ Sokol Jablonec nad Jizerou pořádá oslavu 100. výročí založení fotbalového klubu v Jablonci nad Jizerou. Oslava se bude konat v areálu Pilišťata v sobotu 25. června od 13 hodin a nebude chybět zápas staré gardy proti lyžařům a družstva mužů proti bývalým reprezentantům.

Co se týče oslavy, tak program začne už ve 13 hodin zápasem starší přípravky, následovat bude ve 14 hodin utkání staré gardy (věk 48 - 58). Jedná se o generaci, která na přelomu tisíciletí postoupila po dlouhých letech z okresního přeboru do I.B třídy. Protivníci budou sportovci zimních lyžařských sportů, kterých bude nejvíce z nedalekého Harrachova - bývalí skokani, lyžaři, sdruženáři.

Hlavní zápas mužů Jablonce nad Jizerou bude od 16 hodin s internacionály Československa a známými osobnostmi. Hrát budou Jan Koller, Dominik Hašek, Ján Kocián, Laco Jurkemik, Milan Luhový, David Moravec, Jaroslav Hlinka a další.

„Program o přestávkách budou doplňovat mažoretky, po celý den zde bude moderátor, pro děti bude připravena spousta atrakcí i soutěží. Večer od 20 hodin budou vystupovat tři místní kapely, pro fanoušky budou k dispozici velké stany s lavičkami k sezení v případě nepříznivého počasí. Samozřejmostí jsou stánky s pitím a dobrým jídlem," doplnil za pořadatele podrobnosti Jan Nechanský.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Semilská pouť se po dvou letech koná i s kulturním programem

Semilská pouť se v letošním roce uskuteční v tradičním termínu 24. až 26. června. Po omezeních vládními opatřeními v letech 2020 i 2021 tentokrát kromě atrakcí a stánků budou moci opět probíhat i doprovodné hudební akce od pátku do neděle. Ze známějších skupin vystoupí Vltava, Vaťák, Michal David Revival show, Seven, O-Way a Tixtide. Podrobná pozvánka

Překážky na komunikacích v Jablonci od 27. června

Úplně uzavřený bude od 27. června pravý chodník v ulici Turnovská, a to od ulice Jateční k druhému výjezdu z bývalé porodnice. Práce, které budou probíhat na etapy, potrvají do 31. srpna. Výsledkem bude nový povrch se stezkou pro pěší a cyklisty. Úplně se uzavře kvůli přípojce na kanalizaci ulice Pod Kapličkou v Proseči nad Nisou. Uzavírka potrvá od 27. června do 3. července.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Sokolku město Jablonec podpoří i o prázdninách
Máchův kraj láká na památky, sport, daleké výhledy i vodníka
Poutní slavnost pořádají na Horním Tanvaldě
Jablonečtí rozšířili zákaz alkoholu na veřejnosti
Hasiči řešili následky večerní bouřky, ve Slané najel vlak do stromu

Nejčtenější články

25.06.: Značení jablonecké ulice U Přehrady se změní
23.06.: Trenér Horejš zavelel: Pánové jdeme na to!
23.06.: V sobotu proběhne podesáté Běh do pohody

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace