TJ Jiskra Tanvald odehrála 2. a 3. kolo Divize mužů ve stolním tenise

09.10.2011 15:56:09 | Autor: Antonín Bělonožník | Rubrika: Sport | Obce: Tanvald

TJ Jiskra Tanvald odehrála 2. a 3. kolo Divize mužů ve stolním tenise

Stolní tenisté TJ Jiskra Tanvald "A" o uplynulém víkendu odehráli 2. a 3. kolo Divize Libereckého kraje mužů. 

Na domácích stolech přivítali tanvaldští rozdílné soupeře. V sobotním utkání přivítali souseda v tabulce TJ Sokol Turnov "A", se kterým v minulých letech sehrávali vyrovnaná utkání. Po velmi dobrém výkonu všech hráčů však konečný výsledek byl vcelku jednoznačný - 10:3 pro domácí Tanvald. Výborně zahráli reprezentant ČR ve stolním tenisu handicapovaných René Tauš a Antonín Bělonožník. Pro Rendu to bylo jedno z posledních přípravných utkání před blížícím se Mistrovstvím Evropy handicapovaných. To proběhne ve dnech 29. - 30.října v chorvatském Splitu.

Body v utkání : Tanvald :  Bělonožník 3,5/z 3,5 možných;Tauš 2,5/2,5; Jaroslav Štěpánek 2,5/3,5; Václav Doležal 1,5/2,5. Turnov : Longin a Hlaváček, 1/2,5; Knob 1/2,5; Vondra 0/2,5.

V nedělním utkání domácí přivítali favorita soutěže SKST Liberec "E". Proto také dostali příležitost hráči širšího výběru. Tentokrát však mladíci z Liberce byli nad síly domácích. I když některá jednotlivá utkáná byla vyrovnaná, přesto konečný výsledek 10:1 pro hosty hovoří jednoznačně. Jediný bod domácích získal Jaroslav Holec. Domácí nastoupili v sestavě: René Tauš, Jaroslav Holec, Václav Doležal a Radim Pavelka. Do čtyřhry vedle Václava Doležala nastoupil i Antonín Bělonožník.  

 

 

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 42 fotek)

 

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Rok české hudby podpoří kraj téměř osmi sty tisíci korun

Téměř osm set tisíc korun věnuje Liberecký kraj na podporu české hudby: Děje se tak prostřednictvím speciálně zaměřeného dotačního programu 7.11 Rok české hudby. Celkem si pořadatelé kulturních akcí z oblasti klasické hudby rozdělí 769 015 korun. „Liberecký kraj se připojil tímto dotačním programem k oslavám české hudby, které Rok české hudby přináší. Jsem ráda, že v kraji vznikají kvalitní hudební projekty, které si podporu zaslouží a přinesou posluchačům a divákům radost a krásný kulturní zážitek," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Výkonná rada ODS v Liberci zrušila členství dvěma členům

Výkonná rada ODS v pátek 12. dubna 2024 v návaznosti na závažné pochybnosti a podezření z korupčního jednání v Liberci rozhodla přijatým usnesením o ukončení členství Petru Židkovi a Petru Syrovátkovi. „Petr Židek byl vyzván, aby z věci vyvodil patřičné důsledky, a rezignoval na své funkce, nicméně výzvu odmítl. Ve stejné věci byl Petr Syrovátko vyzván k pozastavení členství. Oba pánové výzev neakceptovali, proto Výkonná rada ODS využila těchto mimořádných nástrojů. Výkonná rada zároveň rozhodla o zrušení Místního sdružení Liberec, čímž došlo k jeho zániku," uvedl tiskový mluvčí ODS Jakub Skyva.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jarní novinka z Frýdlantu: na zámku ukáží turistům kastelánské křídlo
Jirka Zemler oslavil 85!!!
A bude zase skupina o záchranu
Řidiči mohou o víkendech nechat vozidla v libereckém parkovacím domě
Jarní koncerty v bozkovské sokolovně zakončí Brutus

Nejčtenější články

18.04.: Do centra Liberce přináší kousek exotiky Papilonia – motýlí dům
17.04.: Kvalifikace o 1. volejbalovou ligu pokračuje
17.04.: Program Kulturního centra Vratislavice 101010 v dubnu

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace