Tenisový turnaj mužů o víkendu končí

03.06.2017 07:51:12 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Tenisový turnaj mužů o víkendu končí

Od minulé soboty, kdy začala na mezinárodním turnaji mužů Futures s dotací 15000 USD kvalifikace s rekordním počtem 62 tenistů, se jablonecký turnaj hlavní turnaj dohrál až do závěrečných semifinálových bojů a sobotním finále čtyřhry.

Mezi čtyři nejlepší se probojoval jediný zástupce Česka pátý nasazený Jan Mertl, který na kurtech či v hale ČLTK již několik turnajů vyhrál. Všichni domácí tenisté vypadli podobně jako česká špička na French Open, kdy už z mužské soutěži zůstal jen pár Jiří Veselý a Romanem Jebavým, jabloneckým odchovancem.

V pátek ve čtvrtfinále vypadl i první nasazený a loňský vítěz ostravský Petr Michnev, kterého vyřadil Brazilec Santanna 3:6, 6:1, 2:6. Jeho semifinálovým soupeřem bude v sobotu Němec Choinski.

Druhou semifinálovou dvojici tvoří právě poslední česká neděje zkušený Jan Mertl (na snímku), který vyřadil Švýcara Bossela 7:6,6:2 a proti němu se postaví Polák Majchrzak, jenž vyřadil mladého Matěje Vocela 6:1,6:2.

Matěj Vocel si ale vše vynahradí svojí účastí ve finále čtyřhry s Petrem Michnevem se střetnou s polsko - německým párem Majchrzak, Choinski a ten zápas můžete sledovat Nad Prosečí na centrkurtu v sobotu nejdříve ve 12 hodin, ale spíš déle.

Před tím se nejdříve sehrají obě semifinálové dvouhry:
V 10 hodin: Bruno Santanna (Brazílie) - Jan Choinski (Německo) a po nich nejdříve v 11 hodin Jan Mertl (Česko) - Kamil Majchrzak (Polsko).

Finále dvouhry bude na programu v neděli od 10 hodin.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Sdílená kola v Turnově prozatím nebudou

Město Turnov zvažovalo zavedení sdílených kol na základě dotační výzvy Libereckého kraje, anketa měla ověřit také názor veřejnosti. Rada města nakonec od možného zřízení tzv. bikesharingu prozatím upustila. Více podrobností

Krajští zastupitelé odsouhlasili sloučení liberecké textilní a strojní průmyslovky

Rozšíření přístupu k všeobecnému vzdělávání a zlepšení kvality výuky za využití nových technologií. Takové jsou cíle a zároveň výhody chystaných organizačních úprav ve struktuře středních škol zřizovaných Libereckým krajem. Sloučení Střední průmyslové školy strojní a elektrotechnické a Vyšší odborné školy se Střední průmyslovou školou textilní dnes schválili krajští zastupitelé. Hlasovalo celkem 36 zastupitelů. Pro jich bylo 28, proti 7 a jeden zastupitel se hlasování zdržel. Změna vstoupí v platnost od 1. července tohoto roku. Podle nového schématu se bude vyučovat od školního roku 2024/2025. Název školy bude znít Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace. Ředitelem zůstane Jaroslav Semerád. „Díky sdílení materiálního a technického vybavení se zlepší podmínky pro vzdělávaní studentů," řekl Jiří Čeřovský, náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, sportu a zaměstnanosti.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Den dětí – spolupráce školky a školy Montessori
Druhé kolo atletické ligy bylo opět velmi vyrovnané
Dlaskův statek chystá další tradiční řezbářské sympozium
Víkend otevřených zahrad zve na statek, bylinky i do arboreta
Jablonecký tým capoeiristů má nové úspěchy

Nejčtenější články

04.06.: Červnové uzavírky v Jablonci nad Nisou
04.06.: Vodní záchranáře najdete v modrých buňkách
04.06.: Travesti Techtle Mechtle potřetí, tentokrát ovšem o dva levely výš

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace