Tenisový turnaj mužů o víkendu končí

03.06.2017 07:51:12 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Tenisový turnaj mužů o víkendu končí

Od minulé soboty, kdy začala na mezinárodním turnaji mužů Futures s dotací 15000 USD kvalifikace s rekordním počtem 62 tenistů, se jablonecký turnaj hlavní turnaj dohrál až do závěrečných semifinálových bojů a sobotním finále čtyřhry.

Mezi čtyři nejlepší se probojoval jediný zástupce Česka pátý nasazený Jan Mertl, který na kurtech či v hale ČLTK již několik turnajů vyhrál. Všichni domácí tenisté vypadli podobně jako česká špička na French Open, kdy už z mužské soutěži zůstal jen pár Jiří Veselý a Romanem Jebavým, jabloneckým odchovancem.

V pátek ve čtvrtfinále vypadl i první nasazený a loňský vítěz ostravský Petr Michnev, kterého vyřadil Brazilec Santanna 3:6, 6:1, 2:6. Jeho semifinálovým soupeřem bude v sobotu Němec Choinski.

Druhou semifinálovou dvojici tvoří právě poslední česká neděje zkušený Jan Mertl (na snímku), který vyřadil Švýcara Bossela 7:6,6:2 a proti němu se postaví Polák Majchrzak, jenž vyřadil mladého Matěje Vocela 6:1,6:2.

Matěj Vocel si ale vše vynahradí svojí účastí ve finále čtyřhry s Petrem Michnevem se střetnou s polsko - německým párem Majchrzak, Choinski a ten zápas můžete sledovat Nad Prosečí na centrkurtu v sobotu nejdříve ve 12 hodin, ale spíš déle.

Před tím se nejdříve sehrají obě semifinálové dvouhry:
V 10 hodin: Bruno Santanna (Brazílie) - Jan Choinski (Německo) a po nich nejdříve v 11 hodin Jan Mertl (Česko) - Kamil Majchrzak (Polsko).

Finále dvouhry bude na programu v neděli od 10 hodin.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Hořela elektroprodejna v Semilech

K požáru prodejny elektra vyjeli v pátek 17. května po 20. hodině profesionální i dobrovolní hasiči do Špidlenovy ulice v Semilech na rohu Riegrova náměstí. Požár byl zpozorován skrze výlohu a k jeho uhašení hasiči postupně nasadili tři vodní proudy. Podrobnosti na Našem Pojizeří

Na životní prostředí a zemědělství vyčlenil kraj 8 milionů korun

Podpora ochrany přírody a krajiny, pomoc včelařům, ale také předcházení vzniku odpadů, využití bioodpadů a odděleného sběru kovových odpadů. To jsou tři dotační programy v oblasti životního prostředí a zemědělství, jejich prostřednictvím Liberecký kraj rozdělí 8 milionů korun. V rámci programu 8.2, který se zaměřuje na podporu ochrany přírody a krajiny, je navrženo podpořit všech 34 formálně správných žádostí o dotaci v celkové výši 2.811.112 korun; dvě žádosti byly pro formální nesoulad vyřazeny. Navrhuje se doplnit rezervu programu 8.2 do této výše o 288.312 korun z volných prostředků programu 8.6, zaměřeného na podporu retence vody v krajině a adaptace sídel na změnu klimatu.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kultura v Železném Brodě v květnu
V Lučanech to řidič pořádně rozjel
Podstávkové domy otevřou své dveře. Od Šluknovska až po Frýdlantsko
Na jihu dělba bodů
Den otevřených dveří hasičů v kraji přilákal 2500 fanoušků

Nejčtenější články

20.05.: V Lučanech to řidič pořádně rozjel
18.05.: Město Jablonec rozdalo necelou třicítku Cen pro nadané
18.05.: Kam za sportem a zábavou v kraji od 17. do 19. května

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace