Tanvaldská sjezdovka praskala ve švech

16.05.2017 09:36:01 | Autor: Jana Tůmová | Rubrika: Sport | Obce: Tanvald

Tanvaldská sjezdovka praskala ve švech

Ve čtvrtek 11. května tanvaldská sjezdovka opět ožila. Celkem 366 dětí z mateřských školek až po žáky pátých ročníků absolvovalo běh do vrchu, v pořadí již 6. závod seriálu O pohár běžce Tanvaldu (PBT).

Děti si připsaly další bodíky do celkového pořadí. Ti nejrychlejší holky a kluci v jednotlivých kategoriích tradičně obdrželi medaile a sladké pečivo z místního pekařství a hlavně všichni se za krásného slunečného počasí hýbali. A z toho máme jakožto učitelé, rodičové, pořadatelé, sponzoři tu největší radost. Veliké poděkování patří právě pořadatelům – SVČ v Tanvaldě, TJ Tanvald z. s., ZŠ Sportovní, dále pak dlouholetým sponzorům – pekařství pana Maška, firmě 4Soft a městu Tanvald. V neposlední řadě děkujeme všem pedagogům, rodičům, kteří přivedli své děti na start závodu a vedou děti k pohybu. Poděkování si zaslouží samozřejmě i děti za hojnou účast a skvělé výkony.

Poslední závod seriálu proběhne v pondělí 22. 5. v 10:00 u lesíka na tanvaldské výšině. Přijďte si zaběhat, jste srdečně zváni. Podrobné informace, propozice, výsledky, fotogalerie najdete na www.tjsebatanvald.cz a na www.zstanvald-sportovni.cz

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 42 fotek)

 

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Výstavba zemního valu v Uhelné zastíní pohled na důl Turów

Krajský úřad Libereckého kraje obdržel od Polska zpracovanou dokumentaci projektu výstavby zemního valu v blízkosti obce Uhelná. Ten má částečně zabránit některým negativním vlivům dolu na příhraniční oblasti a zejména vylepší vizuální vjem při pohledu směrem k těžební jámě, kterou zastíní. Součástí vybudování zemního valu bude také výsadba několika tisíc listnatých a jehličnatých stromů i křovinatého podrostu.

Aktuální srpnové uzavírky v Jablonci nad Nisou

Dvojice úplných uzavírek v okrajových částech Jablonce nad Nisou je plánovaná od 10. srpna. Obě se překlopí do září, zatímco jedna skonči v polovině měsíce, druhá je plánovaná až do jeho konce. Úplná uzavírka začne 10. srpna v ulici Sportovní, potrvá do 15. září a důvodem jsou výkopové práce pro přípojky. Ve druhém případě se úplně uzavře od 10. srpna ulice Dubová v Kokoníně, a to od ulice Rychnovská po Tyršovu stezku. Do konce září tu dělníci budou odstraňovat kanalizační výustí a rekonstruovat vodovod.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Srpnový program na Valdštejně nabízí Hradozámecké odpoledne i noc
Studená přehrada Fojtka láká otužilce i nudisty
Chtějí obyvatelé Abecedy zídky zachovat? Odpoví průzkum
Rockové Léto na kopci pořádají u rozhledny Nisanka
Nádoby na plast a papír jsou v dalších částech Jablonce

Nejčtenější články

10.08.: K tragické havárii motocyklisty došlo u Železného Brodu
10.08.: Povalil i FC Bayern: Ruda Gergel 70!
12.08.: Vyjádření k záměru propojení ulice Sportovní s areálem Na Kolečku

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace