Svatováclavský turnaj v Turnově vyhrál tým Proseč C. F.

30.09.2022 08:25:57 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: Sport | Obce: Liberecký kraj

Svatováclavský turnaj v Turnově vyhrál tým Proseč C. F.

Za krásného zářijového teplého počasí se v Turnově v sobotu 24. září konal tradiční Svatováclavský fotbalový turnaj, který pořádal amatérský klub nadšenců do malého fotbalu Proseč C. F. Do turnaje se tento rok přihlásilo opět sedm družstev, přičemž se hrálo systémem každý s každým a nejlepší čtyři týmy postoupily do vyřazovacích bojů. Žízeň se hasila pivem ze Svijan.

„Celkem se do hry zapojilo téměř 61 hráčů. Zápasy trvaly 10 minut a hrálo se systémem 5+1. Dohromady v 25 zápasech padlo 78 branek. K penaltovým rozstřelům došlo ve finále i v zápase o 3. místo. Turnaj byl velice vyrovnaný. Svědčí o tom počet bodů, které týmy nasbíraly. První dva týmy po 12 bodech, třetí po 10 a čtvrtí s pátými po 8 bodech," shrnul statistiky turnaje pořadatel Zdeněk Hloušek.

Hráči pořadatelského týmu z Proseče si po dobrých výkonech došli k prvnímu místu ve skupině, přičemž se jim podařilo nastřílet i nejvíce branek. Největším překvapením turnaje se stal tým FC Zatáčky, který obhajoval mistrovský titul z loňského roku, ale vzhledem k velikým absencím musela spojit síly s AS Roma jinak by vůbec neměla dost hráčů na hru. Bohužel se jim vůbec nedařilo a ze skupiny nepostoupili.

Nejlepší brankář Pavel Strohchneider<br />Autor: Archiv Zdeňka Hlouška „Nejlepší střelec turnaje byl již potřetí za sebou vyhlášen Jan Flégr týmu Proseč C. F. s 12 brankami a nejlepší brankář byl hráč Pavel Strohchneider z týmu Purťa Team, který ve skupině dokonce vstřelil branku přes celé hřiště a obdržel pouze tři branky ve skupině," dodal Zdeněk Hloušek.

Konečné pořadí:
1. Proseč C. F.
2. Da Giorgio
3. FC Slovanka
4. Purťa Team
5. FC Jablonec
6. AS Roma Zatáčka
7. FC Olympic Turnov

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 20 fotek)

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Z Výpřeže do Světlé pod Ještědem jezdí řidiči od 5. prosince bez omezení

Rekonstrukce silnice III/2784 Světlá pod Ještědem - Výpřež pokračuje. Přes zimní období bude možné se sníženou rychlostí úsekem projíždět. Až do jara příštího roku také platí, že komunikací řidiči projedou, aniž by je zdržovali semafory. Opatření platí od pondělí 5. prosince 2022. „Doposud platilo, že firma stavěla tak, aby provoz nebyl během rekonstrukce omezen zcela, ale byl v určitém režimu umožněn. Jsem rád, že vše jde podle plánu. Na zimní období bude úsek zprůjezdněn bez semaforů, pouze s označením projíždíte stavbou a s nutností snížit rychlost na 30 kilometrů za hodinu," uvedl Jan Sviták, statutární náměstek pro resort dopravy.

Při zásahu u požáru v Novém Boru zemřel dobrovolný hasič

Od brzkých ranních hodin 30. 11. 2022 zasahovali profesionální i dobrovolní hasiči Libereckého kraje u požáru roubeného domu v Novém Boru, části Arnultovice. Při zásahu zemřel člen jednotky sboru dobrovolných hasičů Skalice u České Lípy. Během hašení požáru se na dobrovolného hasiče zřítila stropní konstrukce. Ostatní zasahující hasiči ho ze sutin vyprostili, okamžitě byla zahájena resuscitace, která byla neúspěšná. Ministr vnitra Vít Rakušan vyjádřil lítost nad ztrátou lidského života: „Upřímně mě mrzí, co se při požáru stalo a chtěl bych vyjádřit soustrast rodině a všem pozůstalým."


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Filmové Maloskalsko: Artuš, Merlin, Prchlíci i Rumplcimprcampr
V Liberci pokřtí 7. prosince novou znakoknihu
Program Kulturního centra Vratislavice 101010 v prosinci
Prosincové kulturní a společenské akce ve Smržovce
Smetanovo trio uchvátilo publikum

Nejčtenější články

03.12.: V Nové Vsi nad Nisou se přetočil přes střechu a skončil s autem v potoce
04.12.: Obrazem: Smržovská Mikulajda 2022
02.12.: Na silnici z Kokonína do Pulečného řidiči jezdí po novém povrchu

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Aktuální zpravodajství z Pojizeří.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace