Stolní tenisté Bižuterie zahajují III. ligu

16.09.2017 10:48:02 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Stolní tenisté Bižuterie zahajují III. ligu

Největší oddíl stolního tenisu Jablonecka TJ Bižuterie bude obhajovat svoji účast ve III. lize stolního tenisu. Soutěž zahajují v sobotu 16. září od 15 hodin (uvádíme v rubrice Kam za sportem) v hale na kurtech Nad Prosečí.

Soupeřem Jabloneckých bude rivalský soupeř Loko Depo Liberec, se kterým se nedávno střetli ve druhém kole Poháru. Utkání skončilo nerozhodně 5:5, ale na sety postoupili liberečtí hosté:

TJ Bižuterie A - Loko Depo Liberec 5:5 sety 19:23

Opět se očekávala velká bitva, což se nakonec potvrdilo. Čtyrřhru vyhráli hosté 3:1 a ujali se vedeni 1:0. V následujícím kole dvouher se Bižuterii podařilo srovnat na 2:2 a ve druhem kole dvouher se po těsné výhře Šilhána nad Svatošem dokonce domácí ujali vedeni 4:3. V posledním kole se Bižuterii tolik nedařilo a po vcelku jasných prohrách Ježka a Šilhána zachraňoval nerozhodný výsledek Rose výhrou 11:9 v pátem setu nad Svatošem.

Bohužel Bižuterie nakonec v součtu setu podlehla 19:23 a do dalších bojů postoupil soupeř Loko Depo Liberec.

V soutěži startuje TJ Bižuterie Jablonec "A" v tomto složení:

Ondřej Švácha - kapitán týmu
Petr Bradáč
Josef Šilhán
Radek Rose
Michal Ježek - roční hostování z TJ Sokol Vesec

Ambice a sezonní cíle týmu na sezónu 2017/18:
Po minulé sezoně, ve které obsadili jablonečtí stolní tenisté 9. místo, by rádi nehráli do posledních kol o záchranu. To znamená, že by chtěli obsadit minimálně 6. místo.

Oddíl Bižuterie má v soutěži i další čtyři družstva. V krajských soutěžích budou startovat týmy B a C, další týmy D a E v soutěžích okresu Jablonec.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Hořela elektroprodejna v Semilech

K požáru prodejny elektra vyjeli v pátek 17. května po 20. hodině profesionální i dobrovolní hasiči do Špidlenovy ulice v Semilech na rohu Riegrova náměstí. Požár byl zpozorován skrze výlohu a k jeho uhašení hasiči postupně nasadili tři vodní proudy. Podrobnosti na Našem Pojizeří

Na životní prostředí a zemědělství vyčlenil kraj 8 milionů korun

Podpora ochrany přírody a krajiny, pomoc včelařům, ale také předcházení vzniku odpadů, využití bioodpadů a odděleného sběru kovových odpadů. To jsou tři dotační programy v oblasti životního prostředí a zemědělství, jejich prostřednictvím Liberecký kraj rozdělí 8 milionů korun. V rámci programu 8.2, který se zaměřuje na podporu ochrany přírody a krajiny, je navrženo podpořit všech 34 formálně správných žádostí o dotaci v celkové výši 2.811.112 korun; dvě žádosti byly pro formální nesoulad vyřazeny. Navrhuje se doplnit rezervu programu 8.2 do této výše o 288.312 korun z volných prostředků programu 8.6, zaměřeného na podporu retence vody v krajině a adaptace sídel na změnu klimatu.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kultura v Železném Brodě v květnu
V Lučanech to řidič pořádně rozjel
Podstávkové domy otevřou své dveře. Od Šluknovska až po Frýdlantsko
Na jihu dělba bodů
Den otevřených dveří hasičů v kraji přilákal 2500 fanoušků

Nejčtenější články

20.05.: V Lučanech to řidič pořádně rozjel
18.05.: Město Jablonec rozdalo necelou třicítku Cen pro nadané
18.05.: Kam za sportem a zábavou v kraji od 17. do 19. května

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace