Stolní tenisté Bižuterie zahajují III. ligu

16.09.2017 10:48:02 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Stolní tenisté Bižuterie zahajují III. ligu

Největší oddíl stolního tenisu Jablonecka TJ Bižuterie bude obhajovat svoji účast ve III. lize stolního tenisu. Soutěž zahajují v sobotu 16. září od 15 hodin (uvádíme v rubrice Kam za sportem) v hale na kurtech Nad Prosečí.

Soupeřem Jabloneckých bude rivalský soupeř Loko Depo Liberec, se kterým se nedávno střetli ve druhém kole Poháru. Utkání skončilo nerozhodně 5:5, ale na sety postoupili liberečtí hosté:

TJ Bižuterie A - Loko Depo Liberec 5:5 sety 19:23

Opět se očekávala velká bitva, což se nakonec potvrdilo. Čtyrřhru vyhráli hosté 3:1 a ujali se vedeni 1:0. V následujícím kole dvouher se Bižuterii podařilo srovnat na 2:2 a ve druhem kole dvouher se po těsné výhře Šilhána nad Svatošem dokonce domácí ujali vedeni 4:3. V posledním kole se Bižuterii tolik nedařilo a po vcelku jasných prohrách Ježka a Šilhána zachraňoval nerozhodný výsledek Rose výhrou 11:9 v pátem setu nad Svatošem.

Bohužel Bižuterie nakonec v součtu setu podlehla 19:23 a do dalších bojů postoupil soupeř Loko Depo Liberec.

V soutěži startuje TJ Bižuterie Jablonec "A" v tomto složení:

Ondřej Švácha - kapitán týmu
Petr Bradáč
Josef Šilhán
Radek Rose
Michal Ježek - roční hostování z TJ Sokol Vesec

Ambice a sezonní cíle týmu na sezónu 2017/18:
Po minulé sezoně, ve které obsadili jablonečtí stolní tenisté 9. místo, by rádi nehráli do posledních kol o záchranu. To znamená, že by chtěli obsadit minimálně 6. místo.

Oddíl Bižuterie má v soutěži i další čtyři družstva. V krajských soutěžích budou startovat týmy B a C, další týmy D a E v soutěžích okresu Jablonec.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Sdílená kola v Turnově prozatím nebudou

Město Turnov zvažovalo zavedení sdílených kol na základě dotační výzvy Libereckého kraje, anketa měla ověřit také názor veřejnosti. Rada města nakonec od možného zřízení tzv. bikesharingu prozatím upustila. Více podrobností

Krajští zastupitelé odsouhlasili sloučení liberecké textilní a strojní průmyslovky

Rozšíření přístupu k všeobecnému vzdělávání a zlepšení kvality výuky za využití nových technologií. Takové jsou cíle a zároveň výhody chystaných organizačních úprav ve struktuře středních škol zřizovaných Libereckým krajem. Sloučení Střední průmyslové školy strojní a elektrotechnické a Vyšší odborné školy se Střední průmyslovou školou textilní dnes schválili krajští zastupitelé. Hlasovalo celkem 36 zastupitelů. Pro jich bylo 28, proti 7 a jeden zastupitel se hlasování zdržel. Změna vstoupí v platnost od 1. července tohoto roku. Podle nového schématu se bude vyučovat od školního roku 2024/2025. Název školy bude znít Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace. Ředitelem zůstane Jaroslav Semerád. „Díky sdílení materiálního a technického vybavení se zlepší podmínky pro vzdělávaní studentů," řekl Jiří Čeřovský, náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, sportu a zaměstnanosti.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Den dětí – spolupráce školky a školy Montessori
Druhé kolo atletické ligy bylo opět velmi vyrovnané
Dlaskův statek chystá další tradiční řezbářské sympozium
Víkend otevřených zahrad zve na statek, bylinky i do arboreta
Jablonecký tým capoeiristů má nové úspěchy

Nejčtenější články

04.06.: Červnové uzavírky v Jablonci nad Nisou
04.06.: Vodní záchranáře najdete v modrých buňkách
04.06.: Travesti Techtle Mechtle potřetí, tentokrát ovšem o dva levely výš

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace